Sundance

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sdm, Módosítva: 2014. szeptember 22.

Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny, neurodermitiszre hajlamos bőrre és csecsemők számára is alkalmas. Azonnali védelem, vízálló.

Nem tartalmaz illatanyagot, színezéket, tartósítószert és emulgeálószereket.

clevergirl

2019. augusztus 17.

Nagyon meg vagyok vele elégedve! Jól teljesített a 35 fokban is! Az egész család ezzel kente magát nyaraláskor. Szép összetevői is vannak!Újravesszük!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Candy21

2019. július 28.

Nagyon jó fényvédő saját részre vásároltam arcra és testre is egyaránt használom nem okoz irritációt könnyed állagú könnyen kenhető jól rétegezhető nem hagy fehér réteget az arcon jól lehet rá sminkelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

Liara0826

2019. június 17.

Saját részre kerestem 50 faktoros naptejet arcra, érzékeny bőrre. A lehető legérzékenyebb típus vagyok, világos (barnulni alig képes), szeplős bőrőm van (vörös haj, kék szem csak hogy teljesen leírjam a típust és érződjön a nehézség) és naptej nélkül 10 perc alatt szét pirulok. Testre már van fújós naptejem amivel meg vagyok elégedve és működik is, viszont arcbőrre szerettem volna krémet használni. Ennek a terméknek tetszett az összetevői listája és hogy gyerekeknek készül, az pont megfelel a hozzám hasonló érzékeny bőrűeknek. Nyilván a legégés ellen is kerestem krémet, viszont nekem fontos volt, hogy ne járjak úgy mint minden évben, strandolás után a teljes arcom szeplőbe borul és az csak őszre-télre szokott halványulni. Szeretem a szeplőket de nyáron már nagyon sok előjön az arcomon és az már nem előnyös. Ez a krém eddig megmentett ettől, viszont strandolni még nem voltam, csak sokat a napon úgyhogy remélem tartja még a szintet. Ami viszont nem tetszett hogy nekem kicsit csillog tőre az arcom mintha zsíros lenne és hagy maga után egy furcsa érzetet, néha még arcmosás után is mintha érezném. De erős 4-4,5 csillagot megérdemel, működik, nem irritál!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

GalambSz

2019. április 29.

4 éves kisfiam érzékeny bőrére kerestem napkrémet, a gyógyszertári nagy márkákat végigpróbáltuk az évek során, mindegyik jó volt, és jó drága, olcsóbb megoldás után kutatva kipróbáltuk ezt, és azt kell mondjam meglepően jól szerepelt, egy szezont már végigkentünk vele, sosem égett le, nem okozott bőrirritációt, könnyű felvinni, beszívódik, nem hagy fehér réteget! Idén is ennél maradunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 29.

pici24

2018. december 3.

Ár-érték arányban nagyon jó termék. Az arcomra használom nyaranta, mely meglehetősen érzékeny, nem okoz sem pirosságot, sem pattanást. Jól védi a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

bettina28

2018. szeptember 27.

Szerintem szuper volt. Ezt is elvittük a nyaralásra, bár elég hamar elfogyott. Az összetevői gyönyörűek és a dolgát is tette. Az ára sem vészes, szóval én teljesen meg vagyok elégedve. Bár nem egy hatalmas mennyiséget kapunk, viszont legalább nem áll itt évekig és nem kell aggódni, hogy ránk romlik a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Kriszti1107

2018. július 18.

Csalódás! Itthon vettem észre,hogy az incijeben már nincs a Titanium dioxid (ez miatt lenne fizikai fényvédő) arcomra is szerettem volna használni ki is próbáltam és tömény alkohol szaga van ami felkenes után el illan de elég kellemetlen (többet biztos nem használom)
3honapos kislanyomra így biztos nem kenem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

3honapos kislanyomra így biztos nem kenem

cattitude

2017. június 11.

testre használom szinte mindennap, eddig még nem égtem meg vele. elég zsíros, testes krém, őszintén szólva nagyon utálatos érzés bekenni magam vele, de hát muszáj. illata szerencsére nem nagyon van, nekem sose jött be a "finom naptej illat", amiről mások áradoznak. az izzadtságot jól állja, bár nem strandon, hanem a városban használom, szóval arról nincs tapasztalatam, mennyire vízálló. ezért az árért szerintem kvázi csodaszer, nagy kár, hogy nincs 50ml-es, táskába dobós változata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

dora.banszki

2017. május 22.

A 4 hós nagyon érzékeny, hófehér bőrű babámra kenegettem tavaly nyár végén. Szuper volt, sosem égett le, bár direkt napfényre nem vittem. Kicsi nehéz volt elkenni, mert annyira sűrű, hogy egy erősebb babamasszázzsal is felért a felvitele.
Viszont amiért csak 4 csillagot adok neki, az a tarrtóssága. 9 hónapja vettem, még bőven szavatol 3 hónapig, de hiába a gondos tárolás: avas, büdös, ha magamra kenem viszketek tőle, szóval ment a kukába a félig teli tubus. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

jirka

2016. június 30.

Két gyermekem van, eltérő bőrtípussal. Mindkettő a fürdőzések miatt folyamatosan újra lett kenve. Nos, az érzékenybőrűt e krém ellenére is megkapta a nap. Érzékeny bőrűeknek nem biztos, hogy a legjobb választás, így mindenképpen másikat kell vásárolnom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 30.

Antioxidánsok: Bis-Ethylhexyl Hydroxydimethoxy Benzylmalonate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak