Sundance

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sdm, Módosítva: 2014. szeptember 22.

Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny, neurodermitiszre hajlamos bőrre és csecsemők számára is alkalmas. Azonnali védelem, vízálló.

Nem tartalmaz illatanyagot, színezéket, tartósítószert és emulgeálószereket.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

+ jó áron van
+ nem irritál
+ parfümmentes
+ nem hagy fehér nyomot
- zsíros, nehezebben szívódik be (de sok általam használt drága patikainál jobban)
- nem csípi a szemem, amikor felkenem, de ha valamiért bekönnyezek, és belemosódik a szemembe, attól majd bepisilek

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 22.

+ jól véd
+ jó áron van
+ nem irritál
+ parfümmentes
+ nem hagy fehér nyomot

Viki0910

2021. július 14.

A sensitiv változata helyett vettem meg véleltelnül, sajnos. A kellő mennyiséget nem bírja az arcom elviselni, fénylek tőle és zsírosodik a bőröm, továbbá nagyon alkoholos szaga is volt, ami már eleve egy negatívum volt számomra. Egyetlen pozitívum az az, hogy 50 faktoros, több jót sajnos nem tudok róla mondani. Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 14.

zsuzsoo21

2021. május 22.

Nem járok strandra, nem is vagyok leégős típus, viszont kozmetikus ajánlotta, hogy de akkor is kell, mert hát bőröregedés meg a többi… :D így megvettem, nagyon könnyű az állaga, jól beszívódik. Sminkelni nem szoktam, így ezzel nincs tapasztalatom, hogy milyen rá dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

Liara0826

2020. augusztus 10.

2019
Saját részre kerestem 50 faktoros naptejet arcra, érzékeny bőrre. A lehető legérzékenyebb típus vagyok, világos (barnulni alig képes), szeplős bőrőm van (vörös haj, kék szem csak hogy teljesen leírjam a típust és érződjön a nehézség) és naptej nélkül 10 perc alatt szét pirulok. Testre már van fújós naptejem amivel meg vagyok elégedve és működik is, viszont arcbőrre szerettem volna krémet használni. Ennek a terméknek tetszett hogy gyerekeknek készül, az pont megfelel a hozzám hasonló érzékeny bőrűeknek. Nyilván a leégés ellen is kerestem krémet, viszont nekem fontos volt, hogy ne járjak úgy mint minden évben, strandolás után a teljes arcom szeplőbe borul és az csak őszre-télre szokott halványulni. Szeretem a szeplőket de nyáron már nagyon sok előjön az arcomon és az már nem előnyös. Ez a krém eddig megmentett ettől. Ami viszont nem tetszett hogy nekem kicsit csillog tőre az arcom mintha zsíros lenne és hagy maga után egy furcsa érzetet, néha még arcmosás után is mintha érezném.

Update:
2020
Idén kinyitottam és nagyon éreztem az alkohol szagát, rákerestem hogy mik vannak benne és meglepődve néztem hogy én ezt annak idején értékeltem és akkor is láthattam hogy mi van benne. Minden esetre idén már újat vettem, de a mostanitól is fénylik az arcom. Ezt már nem venném újra, vannak a dmtől már jobbak is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

2019

Update:
2020

szucsnoem95

2020. július 9.

Ez nálam újravevős, sminkelni is nagyon jól lehet rá, és végre nem leszek nyáron paprikapiros egy hosszabb bringatúra után..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

clevergirl

2019. augusztus 17.

Nagyon meg vagyok vele elégedve! Jól teljesített a 35 fokban is! Az egész család ezzel kente magát nyaraláskor. Szép összetevői is vannak!Újravesszük!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Candy21

2019. július 28.

Nagyon jó fényvédő saját részre vásároltam arcra és testre is egyaránt használom nem okoz irritációt könnyed állagú könnyen kenhető jól rétegezhető nem hagy fehér réteget az arcon jól lehet rá sminkelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

GalambSz

2019. április 29.

4 éves kisfiam érzékeny bőrére kerestem napkrémet, a gyógyszertári nagy márkákat végigpróbáltuk az évek során, mindegyik jó volt, és jó drága, olcsóbb megoldás után kutatva kipróbáltuk ezt, és azt kell mondjam meglepően jól szerepelt, egy szezont már végigkentünk vele, sosem égett le, nem okozott bőrirritációt, könnyű felvinni, beszívódik, nem hagy fehér réteget! Idén is ennél maradunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 29.

pici24

2018. december 3.

Ár-érték arányban nagyon jó termék. Az arcomra használom nyaranta, mely meglehetősen érzékeny, nem okoz sem pirosságot, sem pattanást. Jól védi a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

bettina28

2018. szeptember 27.

Szerintem szuper volt. Ezt is elvittük a nyaralásra, bár elég hamar elfogyott. Az összetevői gyönyörűek és a dolgát is tette. Az ára sem vészes, szóval én teljesen meg vagyok elégedve. Bár nem egy hatalmas mennyiséget kapunk, viszont legalább nem áll itt évekig és nem kell aggódni, hogy ránk romlik a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Antioxidánsok: Bis-Ethylhexyl Hydroxydimethoxy Benzylmalonate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.