Sundance

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gizidili, Módosítva: 2021. június 2.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Megbízható, erős védelmet nyújt a napsugárzás ellen az érzékeny, allergiára hajlamos bőrnek. A gélállagú textúra felvitel után azonnal kifejti védő hatását és nem tartalmaz illatanyagot, emulgeálószert és zsírokat. Gyengéd formulája miatt mallorca-aknéra, napallergiára (polimorf fénydermatózis) hajlamosak is használhatják, illetve neurodermitisz esetén is használható.

Alumíniummentes, Fényvédő szűrővel (LSF), Gluténmentes, Nanoanyag mentes, Parabénmentes, Parafinmentes/ásványiolaj mentes, Parfümmentes, Színezőanyag mentes, Tartósítószer mentes, Vegán.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

TorokViktoria

2021. november 18.

Nem rossz, ha nem megyek úgy sehova akkor jó, egyébként zsíros, és fényes lesz az arcom tőle nagyon. Plusz pont hogy viszont pattanásokat, és miteszereket nem okoz. Nem irritálja az arcot,és a testet sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 18.

in0ra

2021. november 18.

Használhatatlan ez a fényvédő. Felkenem, és az egész arcom olajos és ragacsos lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 18.

Andii017

2021. szeptember 18.

Számomra hatalmas plusz pont, hogy nem hagy maga után fehér réteget, ez miatt rögtön nagyon megszerettem. Azért kap csak négy csillagot, mert eléggé fénylik az arcom tőle.
Update: minden alkalommal nagyon marta a szemem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 18.

Update: minden alkalommal nagyon marta a szemem

hanessza

2021. augusztus 10.

Oké-oké, tette a dolgát rendesen, de a csillogása az arcomnak valahol a fancy és az "eeww fúj" között mozgott...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

Sosofel

2021. június 29.

Még otthonra se kenem, mert a megfelelő mennyiséget felkenve annyira zsíros érzetet hagy maga után, hogy nem tudom elviselni. A bioderma színezett fényvédőjével együtt használom, ez 1 rétegben majd rá a másik, így jól működik. A 2 csillagot azért kapja, mert a funkcióját amúgy ellátja - nem égek le vele, viszont jónak csak akkor mondhatom ha egy 6000 forintos cuccal együtt használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 29.

donttellthem

2021. június 29.

Alapvetően csak azért vettem meg, mert ezt az egy fungal acne safe fényvédőt találtam hirtelen, de sajnos arcra használhatatlan, pontosan úgy néz ki tőle a fejem, mint olajos lemosáskor. Testre el lehet használni, de ott sem szívódik be rendesen, ragacsos marad órákkal később is.
Update: sajnos vállon, mellkason is eltömíti a pórusaimat, pattanásokat okoz (alapból problémás bőrön), szóval oda sem tudom használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. június 29.

cattitude

2021. május 29.

nem égtem le vele (még), de csak itthonra tudom elkenni testre és arcra is, mert fényes és ragacsos is. pattanásokat, kiütéseket nem okoz, úgyhogy ez jó benne.

update: megszerettem arcon használni, de csak akkor kenem fel, ha nem végzek semmilyen intenzív testmozgást, mert szörnyen könnyezik a szemem a benne lévő oktokriléntől pl futás vagy biciklizés közben, otthon ejtőzés közben nincs ilyen problémám ezzel a termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 29.

Judy1

2021. május 26.

Használtam már jobb fényvédőt. Elég zsíros, hagy egy fényes réteget maga után. Hűvösebb időben megfelelt a kombinált bőrömre, a zsírosság jól esett a bőrömnek, kb 20 perc után elmúlt. A melegebb napokon kifejezetten kellemetlen, marad a zsíros réteg, ragacsos érzés és kellemetlen egész nap. Télre megfelelő fényvédő nekem, melegebb napokon mást fogok használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 26.

Vassait

2021. május 26.

Nem vagyok tőle elragadtatva :( ragacsos, zsíros. Az 50+ jelzése miatt vettem meg kipróbálásra. Nyaralásra kettő fényvédőt vittünk, az esetek többségében a másikhoz nyúltunk. A védelme amúgy jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 26.

Reekuci

2021. május 26.

Alkohol van benne, aminek a szagat felkeneskor is erzem, aztan az gyorsan eltunik es szerencsere a borom toleralja.
Ha reggel ezt kenem elsonek, akkor diszkogomb, sőt, inkább zsirosbodonbe fejeltem látvány, de egy puderrel (pl essence all about matt) szuper.
Ha napkozben ezzel kenek ujra, akkor viszont a fenyles, olajos erzet elmarad.
El fogom használni, mert az allaga szuper, könnyed, nem feher, pikkpakk beszivodik, de ujravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 26.

Ha napkozben ezzel kenek ujra, akkor viszont a fenyles, olajos erzet elmarad.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Carnosine, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Carnosine
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.