Sundance

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. augusztus 13.

Kategória:   Fényvédők

24 órás védelmet biztosító vízálló napozó spray,amely véd a káros UVA és UVB sugaratól. SPF20

katalin7

2019. július 8.

A legnagyobb kánikulában és magasfokú UV sugárzás alatt használtam, egész nap biciklin ültem. Reggel kentem be magam alaposan és tökéletesen megvédett egész nap. Illatra, állagra ugyanolyan, mint általában a naptejek. Újra fogom venni, mert bevált és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

Pilence

2018. augusztus 12.

Dikrekt spray fejet kerestem jol eloszlatja a kremet praktikus es ved a naptol, nem egtem le vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

vandanikoletta

2017. augusztus 11.

A fehér fürdőruhámat gyönyörű narancssargara befogta, pedig nem fújtam rá. Nagyon jól védett és nem égtem le tőle viszont barnultam elég sokat. Újra biztos nem venném. Kényelmetlen érzés hogyha újrakened és nagyon zsíros. Alig vártam hogy lemossam magamról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

asdf27

2016. december 31.

Ez volt az utolsó "olcsó" naptej, amit megvettem. Büdös, ragad tőle az ember egész nap. Védeni véd, de este alig várja az ember, hogy levakarhassa. Ezután gondoltam, hogy na jó, most már ideje egy rendes naptejet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 31.

kikiri22

2016. december 18.

Már kétszer újra vettük. Nagyon -nagyon jó!!
Nem ég tőle az ember, csak barnul, de valami elképesztően😊😊 A vizet is jól bírja.
Jár az öt csillag!💞💞

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 18.

Már kétszer újra vettük. Nagyon -nagyon jó!!
Jár az öt csillag!💞💞

borb.biaa

2016. július 11.

Én is már a második vagy harmadik nyaralásomat töltöttem vele, és teljesen jól működik. Nekem mondjuk nagyon fehér bőröm van, szóval egy erősebb napozóval indítom mindig a nyaralást, de amint magamra szedtem egy kis színt, átváltok erre. Sosem égtem még le úgy, hogy ezt használtam, ami azért nálam, aki az áprilisi napsütésben is képes leégni, elég nagy szó, igaz, kb. 25-30 percenként újrafújom magam vele, de más napozókkal is ezt szoktam tenni. Azért is szeretem még, mert nagyon könnyen beszívódik, és kellemes illata van, az ára pedig nagyon jó, én ilyen árban még nem találkoztam ilyen minőségű napozóval.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

JBettina

2016. június 16.

Elégedett vagyok vele, többfélét próbáltam már,de ez bevált. Hamar felszívódik, használata egyszerű, árban is megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

Cosmonaut

2015. augusztus 31.

Update: Már a második nyáron használtuk, és semmi pirosság, semmi hámlás, csak egész nap Balaton :) próbáltam jól tárolni, meg a flakon szerint se járt még le, szóval ez maradt a kedvencem! Nagyon ajánlom mindenkinek, mert ez csodacucc!

Idén ezt használtam, nekem nagyon bevált, kicsit lehet vele barnulni is, könnyű a használata, nem hagy foltot, az illata szuper, és nem is drága :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Anthaval

2015. április 24.

Árához képest nagyon szuper, kicsit lehet barnulni is vele, még az olyan hófehéreknek is, mint én. :) A 20-as faktor remekül szuperált, nemcsak itthon hanem egy arab országbéli kiruccanásunk során is, sem én, sem pedig a párom nem égett le, pedig tűzött rendesen a nap. Egy valamire feltétlenül figyelni kell: jól el kell oszlatni, különben foltot hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol