Sundance

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet feltöltötte: Lisana, az összetevőket feltöltötte: Tanomi, Módosítva: 2021. május 27.

Kategória:   Fényvédők

Különösen alkalmas aktívan sportolók és szabadidős tevékenységet végzők számára.  Vízálló és izzadásnak ellenálló formulája azonnali védelmet nyújt és megbízhatóan védi a bőrt a napsugárzással szemben. Kellemesen friss bőrérzetet nyújt és megelőzi a kellemetlen testszagok keletkezését.

• FF50 erős védelemmel
  • szórófejes napozó krém
  • átlátszó formula
  • UVA/UVB védelem véd az izzadság és a testszag ellen
  • vízálló és izzadásnak ellenálló
  • bármilyen irányból fújható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

dunaimano

2024. február 17.

Ragad, nem szívódik be, büdös, kényelmetlen. Dm-es futóversenyen kaptam, később futáshoz használtam. Leégni nem tudtam vele. Ettől függetlenül nem adnék pénzt érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 17.

kalmaniki

2023. július 15.

Elsőre furcsa volt használni, de megszoktam. Nagyon olajos réteget hagy maga után, de jól védi a bőrt, sokáig fent marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 15.

canaille

2023. május 30.

Nem rossz termék, de valószínűleg van nála jobb is (nekem ez volt az első spray kiszerelés, ezért nincs tapasztalatom). Nagyon olajos textúrája van, és erős "szuku" szaga. Védelme közepes, kicsit barnult a karom, de nem vészes, csak egy árnyalatnyit látszik a karórám vonala, nyilván sokkal-sokkal rosszabb lenne ha nem használtam volna. Szerintem (ahogy a neve is mutatja), kinti sport tevékenységhez teljesen jó, munkába, stb felejtős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 30.

Talus

2022. június 16.

Nem lesz kedvenc az biztos... Utazás lhoz vettem a kényelem miatt, merthogy fújós.
Használata jó is, de : nagyon erős férfi dezodor szaga van, és iszonyatosan zsíros, be szívódik de mégse. Mikor azt hittem, hogy megszáradt, kB 1 óra múlva, akkor is ragadtam. Hatása jó, de használni/viselni kényelmetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 16.

beatrisz

2022. június 5.

Testre vettem (dekoltázs, láb, kar). Hát elég érdekes egy réteget hagy maga után, mintha étolajjal kentem volna be magam. Igazából ez lábon karon még elmegy de a dekoltázson úgy néz ki mintha nagyon izzadnék vagy nem is tudom, muszáj lepúderezni. És ISZONYAT BÜDÖS. Ráadásul ha alakásban fújom magam a földön is hagy egy olaj réteget amit fel kell itatnom papírral.
Ha valóban elég vízálló, jól véd stb akkor elnézhető a dolog de azért nem tudom...biztos van ennél kényelmesebb formula is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 5.

rebucsk

2021. július 12.

Kicsit talán fura illata van (lehet csak nekem) de nem zavaró a bőrön, hamar megszárad. Nagyon egyszerű és gyors a használata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 12.

VaHanna

2021. július 9.

A fényvédő képessége jó, szerintem nem hagy annyira zsíros érzetet. De nagyon erős férfi dezotor szaga van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 9.

SzaboGreta19

2021. július 9.

Tényleg védi a bőrt a leégéstől viszont borzasztóan zsíros érzetet hagy maga után. Hiába vittem rá mattitó hidratálót egyszerűen zsíros marad. Szóval smink alá lehetetlen felvinni csak úgy lehetséges hogy megvárod míg beszívja tejesen. (De az sok idő) Az illata kellemes,nem csípi az arcot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 9.

zsofi017

2020. szeptember 16.

Nem rossz. Tényleg hűsít kicsit, kevésbé ragacsos - inkább olajos/fényes marad a bőr. Nem égtem le vele és a naptejezni utáló férfiakat is messziről be lehet fújni. Ami negatívum, hogy x óránként új réteget kell felvinni és akkor meg már kukacosan kenődik, lemorzsolódik. Le kell kb dörzsölni a korábbi réteget. (Néha az első rétegnél is ez van). Akkor működik, ha tényleg csak fújja az ember és nem keni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

Lisana

2019. június 23.

Hegyi túrázáshoz tökéletesen bevált. Nem ragad, nagyon kényelmes viselet, könnyű fújni. Arcra is könnyű felvinni tenyérből. Megváltás aktív sport közben a hagyomanyos ragadós krémekhez képest.
Az 50-es faktort is hozza (mi fújtuk és utána tenyérrel oszlattuk még a bőrön, így sikerult kenni mindenhová). Arcra is használtuk tenyerébe fújás után. Nem okozott se érzékenységet, se pattanásokat.
Viszont nagyon gyorsan fogy. 3 fő aktív napon lét mellett elfújt 1 dobozzal 3 nap alatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

A bután igen gyúlékony, színtelen és szagtalan, könnyen cseppfolyósítható gáz. A kozmetikai iparban segédanyagként használják sprékben a többi anyag "kinyomásához" (propellant). Jellemzően hajtóanyagként használják a spray kiszerelésben kapható kozmetikai termékekben.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Bőrpuhító (emolliens) és sűrítő anyag. Antimikrobiális hatása is van, így tartósítszerként is használt. Gyakran használják UV szűrőt tartalmazó termékekben oldószerként. Selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől.) Az összetevőt alapvetően biztonságosnak tartják, mivel nem rendelkezik endokrin romboló tulajdonságokkal, és ritkán okoz bőrérzékenységet is sok más szintetikus UV-szűrővel ellentétben. Egy 2010-es kutatás szerint azonban egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Az összetevő használatát Palau-ban betiltották a korallokat károsító hatása miatt.