Sundance

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2019. július 12.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Könnyed önbarnító tonik

Csíkmentes, természetes, egyenletes színt kínál. 24 órás hidratáltságot biztosít.

sweetmedusa

2017. november 12.

Hát nem tudom, lehet béna vagyok de én foltos lettem.. :D és a nyakam olyan, mintha koszos lennék. És büdös, este kentem be magam de egész éjjel éreztem, és még most is. Picit viszkettem tőle, remélem nem lesz baj. Egyébként a színe tetszik, könnyen beszívódik. Kiváncsi vagyok, hogy fog kopni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

nszolnoki

2017. július 9.

Testre használom, arcra nem. Eőtte egy Judith Williams, helyes, kis spray-s önbarnítóm volt, ami rendkívül kényelmes volt nekem. Az nagyon finoman porlasztott, gyorsan száradt. Kerestem olyan önbarnító folyadékot, amit a kiürült flakonba tölthettem. Ez az! Ezt a folyadékot ugyan nem oszlatja olyan finoman az adagoló pumpa, mint az eredetit, de másolatnak megteszi! A trükk az, hogy a zuhanyfülkében spray-zek, ott mehet akárhova, úgyis lemossa a víz. Gyorsan szárad, nem a borzalmas önbarnító szaga van, engem inkább buggyant szörpre emlékeztet, de gyorsan illan. Fújhatom reggel, este, van mindig 2 perc, hogy száradjon. Nem kell kesztyű, nem kell fakszni, nincs kézmosási ceremónia utána. Nem tudom, milyen intenzíven barnit, nem is kell hogy nagyon barnítson, lehet gyakran használni, ahogy épül, ahogy tetszik a szín. Azt sem tudom, hogy kopik, ugyanezért. Nem várom meg. Nyáron ez a fü-fü a rutin része. Ahogy adódik, naponta vagy két-három naponta fújom, ahogy látom. Régóta használom, így már nincs az a hupsz-élmény reggel, mint áprilisban, az első önbarnítózáskor. Ha találok más folyadékot, azt is kipróbálom, de ha nem, újravevős lesz. Jó az ár-erték-mennyiség arány, egyszerű, gyors így, ahogy én használom :)
Észrevettétek, hogy AHA hámlasztó van benne, tejsav, amivel önmaga megoldja a bőr előkészítést, nem kell radírozni, ha rendszeresen használom? Ugyan a reklámszövege nem utal rá, de ott van az INCI-ben. Extra pont érte!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 9.

Scsilla27

2017. március 31.

Én nagyon szeretem! Nekem tökéletes! Olcsó, és jó, mi kell még?! :)
Azon gondolkodtam, hogy a sprayel együtt vajon milyen hatása lehet... Kipróbálom! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

Én nagyon szeretem! Nekem tökéletes! Olcsó, és jó, mi kell még?! :)

szzh01

2016. június 18.

Rengeteget hajtottam, mire megtaláltam ezt a terméket. Évek óta használom a Sundance önbarnító tejét, aminek a hatásával teljesen elégedett vagyok, leginkább az erőteljes szaga zavart (ami ugye az önbarnítók esetén - sajnos - természetes). Mivel azt olvastam itt, hogy ennek alig van szaga, minden követ megmozgattam, hogy beszerezzem. Sajnos kár volt a sok belefeccölt energiáért. Valóban elég enyhe az illata, és még egy előnye a tejhez képest, hogy gyorsan és maradéktalanul felszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Viszont ezekért a bónuszokért cserébe megvan a fekete leves is: hatása alig van, nagyon kevéssé barnít. Valamint kezelhetősége is elég nehézkes. A teljesen áttetsző, víz állagú folyadékkal nagyon nehéz dolgozni. Egyrészt nem lehet látni a felkenés során, hogy hova kentem és hova nem, másrészt a tenyerembe öntve kifolyik mindenhová, nagyon nehéz vele bánni. Mivel végül is a barnaság a legfőbb cél, nem tudom 2 csillagnál többre értékelni., maradok az önbarnító tejnél, azt érdemes kipróbálni, de szerintem erre ne költsetek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 18.

Beni1234

2016. június 18.

Hát ez nem túl jó. Rengeteg barnítót próbáltam, de ez csípi az arcomat, és igen halovány az eredménye, nem igazán értem a koncepciót. Ha azt akarom hogy látszódjon, akkor baromi sokáig kell tapicskolni az arcomon, és akkor meg már ragad... Vannak ennél jobbak....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 18.

Monica83

2016. június 7.

Akinek érzékeny a bőre az inkább NE ISMÉTLEM NE HASZNÁLJA.
Ahogy felkentem égni kezdett az arcom majd apró hólyagok jelentek meg rajta .
Lemostam és még másnap is égett.
KALAP SZ..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 7.

Akinek érzékeny a bőre az inkább NE ISMÉTLEM NE HASZNÁLJA.
Ahogy felkentem égni kezdett az arcom majd apró hólyagok jelentek meg rajta .
Lemostam és még másnap is égett.
KALAP SZ..

telelle

2016. május 12.

Illata kicsit kókuszos, aztán napszaga van egy kis ecetes beütéssel, szerintem nem zavaró. Az arcomra sajna nem vált be, mert (most azon kívül, hogy a szám egyik felénél kifelejtettem egy csíkot, ami nem a termék hibája) konkrétan úgy nézett ki, mintha piszkos lenne az arcom, csúnyácska volt, vicces módon a stratégikusan elhelyezett bronzosítóval sokkal természetesebb hatást tudok elérni. Ha már arcra nem, hát kipróbáltam a világítóan fehér lábamra is, oda sokkal jobb, csak nem sikerült egyenletesen felvinnem. Míg az arcom szép puha lett tőle, a lábam száraz maradt, szóval ha ez elfogy, inkább kipróbálom a tejet vagy valamelyik krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

mrita87

2016. május 12.

Imádom! Soha nem volt elég türelmem kivárni, míg az önbarnító krémek beszívódnak, így minden foltos lett, én is, viszont ezzel a tonikkal nincs ilyen gond. Gyorsan beszívódik, a testemre kesztyűvel viszem fel, míg ez beszívódik, az arcomra egy vattakoronggal, végül jöhet a kézfej. Kb. 10 percet szoktam várni, aztán jöhet a pizsama, szerencsére az ágyneműt nem foltozza össze, és nagyon szép természetes a végeredmény. Viszonylag fehér, nehezen barnuló bőröm van, de már az első használat után látszott a változás. Szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

t.greti

2016. április 26.

Testápoló tej társával ellentétben ettől nem lesz foltos az arcom, pedig nagyon féltem... Nem egyből ad színt a bőrnek, mint a testápoló tej, hanem tényleg apránként épül ki a szín. Este arclemosás után kenem fel egyenletesen sminkszivaccsal arcra, nyakra, fülre, fül mögé (mivel nagyon rövid a hajam. és látszana a kontraszt). A legszebb színt akkor adja, ha előző este AHA vagy BHA hámlasztót használtam.
Jól hidratál, nincs szükség még utána a hidratálóra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Jól hidratál, nincs szükség még utána a hidratálóra.

Nóórika

2015. augusztus 1.

Mivel külföldön vásároltam a tonikot így nem igazán tudom,hogyan kéne használnom. Leginkább azt nem tudom,hogy mikor fürödhetek le utána ,mert nagyon ragad a testemen és nem szívesen bújok ágyba ha rajtam van.
Délben felkenem,de este lefekvés előtt muszáj lemosnom annyira ragad. Van így is értelme? Sosem használtam barnítókat ezért nem tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

Hidratálók: Glycerin, Saccharide Isomerate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Nem ionos, nem habzó felületaktív anyag, melyet olajok beoldására használnak a kozmetikumokban. A PEG-N Castor Oil helyettesítőlye. Stabilizálja a O/W emulziókat és segíti a habzóanyagokat. Teljes mértékben növényi eredetű és megfelel az EcoCert szabványnak.