Sundance

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: june~, Módosítva: 2012. május 8.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nem tartalmaz bőrirritáló összetevőket.

tara95

2015. április 17.

Hófehér, rózsaszínes bőröm van mézszínű enyhén vöröses hajjal még jó, hogy a szemem nem kék...tehát mint ezekből következik bitang gyorsan leégek ha nem figyelek oda és mstindigo óta mániákusan figyelek a fényvédelemre. Arca már van egy jó kis krém még testre kellett valami. Aztán megtaláltam egy vadi új flakonnal ebből itthon, anya valószínűleg nyárra vette. Hát én meg le is nyúltam :D. Úgyis mindegy, hogy ki használja. Nagyon könnyed állagú fluid én a ruhából kilógó testfelületre fújom minden reggel. Pikk-pakk beszívódik, nincs zsíros, fehér nyom, nem okoz allergiás reakciót és a tesztelésem alapján egész nap kitart ugyanis suli után mentem ki lovagolni a 30 fokba és nem égtem le. Csoda. Az alkohol nem tetszik de eddig tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

pink sunrise

2012. augusztus 17.

Végre találtam egy könnyen felszivódó naptejet,amit szivesen kenek magamra:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

Végre találtam egy könnyen felszivódó naptejet,amit szivesen kenek magamra:)

ritaszeged

2012. augusztus 8.

Gyorsan leírom az első benyomásomat erről a szuper naptejről, hátha más is éppen most keresgél valamit a nyaralásra! Először is az ára nagyon kedvező 2000 ft 200 ml, nincs illata, szuper a kiszerelés-fújkálós! Kellemes híg állaga van így könnyű eloszlatni, nem hagy semmilyen zsíros érzést maga után, pillanatok alatt beszívódik. Az összetevők elég barátságosak a többi drágább naptejjel ellentétben! Huzamosabb ideig nem teszteltem még a strandon, de nemsokára megyünk Görögországba, és azzal még kiegészíteném :) De addig is ajánlom, azoknak akik egy gyorsan felszívódó, naptejet keresnek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

miraclereka

2012. június 7.

Minden nap használjuk, az egész család. Nem hagy zsíros êrzetet maga után és hatékony a leégés ellen. Még a gyerekeim is tűrik ha ezzel kenem be őket. A hagyományos, nem spray típusú flakonos változatát is használjuk. Hibája, hogy sajnos a ruhán ez is foltot hagy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 7.

javgke

2012. június 6.

Szuper! Nem olaj, hanem naptej van ám benne, de könnyen felszívódó, gyakorlatilag illatmentes naptej, ami után végre olyan a bőr, mintha zsírral kentem volna be :) inkább egy könnyű testápolóra emlékeztet. Semmilyen irritációt nem okozott, és nem "nehéz", el is felejtettem, hogy bekentem vele magam. Strandon nem volt alkalmam tesztelni, de tekintve, hogy a Német Allergia- és Asztmaszövetség ajánlja, nem tudok rosszat feltételezni róla. Nagyon jó árban van, jövő nyárra újra megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.