Sundance

Ár:   900 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: Gretoo, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. július 15.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Extra vízálló, gyorsan beszívódó, UVA/UVB szűrő, áttetsző napozó spray.

Ár: 400,- , Eladó: hencikee0114
Állapot: új, Helyszín: Debrecen / Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel / posta

Lovaslany

2021. január 20.

Mivel egy elég vizes termékről van szó, így én arcra használom (persze nem közvetlenül, először kézbe fújom). Akciósan vettem, így az ára verhetetlen. Kicsit fényes lesz tőle a bőr és egy filmes réteget is hagy maga után, viszont egy krém állagú fényvédővel szemben ez nem zsírosítja a bőröm és a fénye sem kelt olajos hatást. Viszont mivel alkoholos, így a szememet kerülni kell vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 20.

szeliger

2019. július 14.

Fent van másik néven is ugyanez a spray, úgyhogy ide is másolom az ott beírt véleményt, mert nem tudom, hogy melyik kerül majd törlésre.
A flakon grafikája picit változott a tavalyi kiadáshoz képest (az idén a lány fut rajta, a fiú pedig labdát dob), de az INCI ugyanaz maradt.
A spray illata inkább férfi dezodorhoz hasonlít, emiatt én nem szívesen fújtam magamra. Nekem ez a spray forma amúgy is inkább valahogy kiegészítésre szolgál, a krémes, géles állagú napvédőket jobban szeretem, mert biztosabban tudom, hogy hol kentem be magam vele. A hideg spray-t pedig a has bőrére vagy a hátra ráfújni pedig nem egy nagy élmény, legalábbis nekem. Szóval marad az, hogy az előzetesen már bekent területekre strandolás közben rá lehet fújni, főleg a kiálló részekre, mint például a váll, a térd, ha már úgy éreztem, hogy nagyon ég.
Van ugyanakkor egy szuper tulajdonsága: fejbőrre is használható. Ez nekem nagyon jól jött, mert teljesen elfelejtettem a hajra, fejre használható napvédőt vinni magammal és mivel nekem a fejem tetején ritkásabb a hajam, valamilyen védelem elengedhetetlen. Az igaz, hogy ott a szalmakalap, de abban mégsem lehet fürdeni, úgyhogy ez a spray segített ki a bajból és rendesen meg is védte a fejbőrömet, sőt, a vízállóságát is bizonyította.
A család férfi tagjai elégedettek voltak vele, úgyhogy alapjában jó termék ez. Tőlem a pontlevonást elsősorban a szaga miatt kapja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 14.

Misse25

2018. április 25.

Nem egy Banana márka de olcsó és teszi a dolgát. Nyáron nem kell kenegetni, csak fújni. Elsőosztályú. Mindig is gyűlöltem a krémeket, olajokat. Ez kényelmes, nem ragad nagyon de véd és szépen csillog a bőrön. Én sem égtem le a használatával. Fürdés előtt és száradás után is újra fújom magam, nem tudom mennyire mossa le a víz (jobb félni, mint megijedni). Minden szezonban ezeket veszem. A nivea sem tud többet szerintem 3x áron.
Remélem nem vonják ki forgalomból, mert szeretném jövőre is venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Remélem nem vonják ki forgalomból, mert szeretném jövőre is venni.

Bettina13

2017. december 9.

Sokat bicikliztem, ezért gondoltam kipróbálom.
A vizet jól bírja, a szúnyogokat és muslincákat meg egyéb apró teremtményt egyenesen imádja, mindet begyűjti.
Ragadni ragad, viszont szép egyenletesen barnultam amikor használtam, leégni tényleg nem égtem le.
Az illata van akinek sárgadinnye, van akinek negro, van akinek viddinneafrancba illatú... nekem semmi sem jut eszembe róla, viszont ez az illat egyáltalán nem jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 9.

Sokat bicikliztem, ezért gondoltam kipróbálom.

claudia.nyilas

2017. július 2.

Rettenes férfi borotvahab szaga van, és borzalmasan ragad tőle az ember. Csupa ragacs leszel, amíg le nem zuhanyzol. Szóval tényleg csak sporthoz lehet elhasználni. Futás után garantált a rengeteg muslica a bőrre ragadva :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.

Wey1122

2016. augusztus 11.

Németországba vettem az 50 faktoros változatát! Nagyon jó,könnyen beszívódik,nem ragad és véd.Férjem és a lányom is fehér bőrü és még a balatoni nyár sem fogott ki rajtunk.Ára baráti,könnyen kezelhető!
Jövőre is őt veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Jövőre is őt veszem!

zami86

2016. augusztus 5.

Nekem nagyon bejön, egyszerű és gyors a használata. Mindig használom ha tudom hogy 10 percnél többet leszek a napon, sosem égtem még le vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

sieszter

2016. augusztus 2.

Jól véd, de nekem ez az aeroszolos kiszerelés végül is nem tetszett meg, nem fogom újra megvenni. Ja, és elég erős férfiparfüm illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

illesbb

2016. július 26.

Tengerparton használtuk. Én kb mindig bekentem magam vele és nem is égtem le. Tesóm többször kifeküdt napozni, anélkül, hogy bekente volna magát és jól le is égett, szóval szerintem jó kis fényvédő. Nagyon könnyű használni, csak magamra fújom, kicsit kézzel eloszlatom és kész is. Egyébként elég hideg permetet fúj, ami jól tud esni a bőrnek, de aki nem szereti a hirtelen hideget, annak nem biztos hogy tetszeni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate