Sundance

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dii, Módosítva: 2015. április 21.

Kategória:   Fényvédők

A széles spektumú UVA/UVB szűrőt tartalmazó könnyed, áttetsző formula E-vitaminnal megbízható védelmet nyújt leégés ellen. Gyorsan felszívódik, nem ragad, nem hagy zsíros nyomot. Ideális szabadban végzett sportoláskor, csökkenti a csúszárt sportoláskor.

aquana

2019. augusztus 13.

Alapvetően nem egy rossz termék, de bűzlik az alkoholtól, ráadásul baromi hamar elpárolog, sietni kell, hogy elkenjem és sosem vagyok biztos benne, hogy pontosan mennyit kentem magamra és mennyire véd éppen. A másik negatívum, hogy iszonyatosan gyorsan fogy és így már messze nem olyan gazdaságos, mint amilyennek ár alapján tűnik. Nem rossz, de maradok a kenhető cuccoknál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

szeliger

2016. június 19.

Ismételhetném az előttem írt véleményt: magas alkoholtartalma miatt a kifújt cucc nagy része gyorsan párolog, de közben jól eloszlatható a bőrön. Nem hagy ragacsos nyomot és megfelelő védelmet biztosít. A használata mellett nem volt leégés az egész napos vízparti tartózkodás során, bár az is igaz, hogy gyakran újrafújkáltuk. Az illata finom naptejes. A flakonos kiszerelés nagyon kényelmes, de gyerekkéznek kicsit nehezen benyomható a szórófej és nagyon gyorsan fogy, ezért hiába a baráti ár, szerintem nem annyira gazdaságos, mint a tejes állagú napozók.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 19.

Takaro

2015. július 17.

Igy elsore bejon. Egy allo alkohol az egesz, de pont ezert hamar beszivodik es nem ragad, a kiszereles kenyelmes, az ar barati.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

Vitaminok: Tocopheryl Acetate