Sundance

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. május 2.

Kategória:   Fényvédők

Áttetsző napvédő spray, aktív szabadtéri sportokhoz. Nem hagy zsíros nyomot, gyorsan felszívódik, a bőrápoló összetevők pedig megőrzik a bőr puhaságát és rugalmasságát. Az UVA/ UVB szűrő megbízhatóan megvéd a leégés ellen. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Kiszerelés: 150 ml

Mona29

2017. december 1.

A kis kiszerelést vettem meg a nyáron, táskába dobálósként. Nem volt rossz, de találkoztam már jobbal is. Leégni nem égtünk le vele, de a kislányom bőre kipirosodott néhány óra után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 1.

Bea888

2017. július 3.

Kiszerelése miatt választottam ezt a naptejet és azt kell,hogy mondjam teljesen megvagyok vele elégedvel.Könnyen beszívódik,nem hagy ragacsos érzetet , rendesen teszi a dolgát. Jo kis termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

gardosivi

2016. augusztus 24.

Kis kiruccanásra kerestem gyorsan egy naptejet és végül ezt találtam. A bőröm érzékeny, ezért kellett a 30 faktoros. Alapvetően teljesen meg vagyok vele elégedve, könnyű felvinni, nem kell 5 órán keresztül kenegetni mire eltűnik a bőrön. A fürdés során is nagyon jól fentmaradt, kellemes az illata, nálam 5 pont jár neki!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

nussera

2016. augusztus 2.

A spray kiszerelés miatt választottam ezt a naptejet, mivel ennek segítségével könnyen, gyorsan, egyenletesen eloszlatható a bőrön a termék. Ezzel nem is volt problémám, csupán azzal, hogy akármilyen vékony rétegben fújtam, egyszerűen nem tudott beszívódni, ragadós réteget képez a bőrön (pedig nagyon száraz a bőröm). Maga a kifújt permet egyébként teljesen áttetsző, színtelen, az illata pedig tipikus naptej illat. A kupakja elég könnyen lejön, így a biztonság kedvéért én szállításkor valamilyen ragasztóval mindig rögzítem.
Az ára baráti, és hatásosnak is mondható a termék, így ha valakit nem zavar a ragacsosság, akkor egy próbát mindenképp megér. Ha spf50-es verziót is gyártanának, én is elnézném, de így maradok inkább a Hawaiian Tropic hasonló termékénél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Leonitre

2016. június 2.

Jó az illata, kényelmes használni. Nem égtem le vele. Víz parton még nem használtam csak sima napozáshoz ott jó volt.
- 1 pont a mesterséges anyagok miatt. Amúgy nekem bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

- 1 pont a mesterséges anyagok miatt. Amúgy nekem bejön.

vfejes

2015. június 13.

Árkategóriában szuper termék, de picit olajos és mint a Vichy tesó, nagyon erősen illatos az én orromnak. Emiatt 4. Egyébként az én száraz bőröm másodpercek alatt beszívja, nem marad olajos. Egy normál bőrön óvatosabb lennék. Gyerek mellett kenőcsözni nincs igazán idő, emiatt nagyon praktikus. A high-end testvéreit nem szeretem a napon a strandtáskában hagyni, arra tökéletes. Azonban, ha még elkapom, akkor a gyerek verzió fogja követni, abban úgy láttam, nincs illatanyag... Nincs benne túl sok, kevés sem. Az árát abszolút megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.