Sundance

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kremcica, Módosítva: 2017. május 30.

Kategória:   Fényvédők

Limitált kiadás

Trópusi illatú napozó spray, mely egy karibi nyaralás emlékét idézi. Különösen napérzékeny, még nem lebarnult bőrre. A formula vizes bőrön is használható és védelmet nyújt a napégés ellen. Gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros nyomot a bőrön. Vízálló. Fejbőrön is használható.

canyon

2017. június 5.

Nekem tetszett az illata, meg a spray kiszerelés. Lecsábultam a DM-ben, a kiárusításos polcon volt :)
Az udvaron napozáshoz használtam először. Kényelmes, hogy fújni kell és nem kenegetni (igaz ezt is elkentem). Olajos réteget hagy a bőrön, szerintem ruhát is megfogná (bár ebben nem vagyok biztos). A kezemen is megmaradt ez az olajos réteg, ez elég zavaró volt, mert olvasni szerettem volna, de féltettem a lapokat. Nem égtem le, bár erre nagyon figyelek, nem tűző napon feküdtem. Elhasználom, de nem veszem újra a zavaró réteg miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

Kremcica

2017. június 4.

Szükségem volt nyárra egy fényvédőre, de krémet nem szerettem volna. Jó áron kiárusításban volt a DM-ben ezért kapott egy lehetőséget és elhoztam. Az illata elsőre eléggé alkoholos, később ez elillan. A trópusi illata szerintem sokkal inkább vaníliás. :) Olajos állagú, könnyen kenhető. Viszont ragacsos, a felkenés után egy órával is. Strandoláskor talán ez nem zavaró, de én az utcára kimenve is felkenem mert napallergiám van (hurrá!). Így picit kellemetlen a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate