Sunday Riley

Ár:   £27   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hambi, Módosítva: 2019. június 24.

Ár:   £27
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Egy egyedülálló száraz olajkeverék, amely elősegíti a bőr sugárzó fényét. Könnyen és gyorsan felszívódó olajok keveréke, a bőrt táplálja és helyreállítja annak vitalitását bőrtípustól függetlenül. Áfonya és vörös málnamagolajok természetes UV-védelmet nyújtanak, míg a gránátalma, áfonya és chardonnay szőlőmagolajok antioxidánsokkal vannak tele, hogy védjenek a szabad gyököket ellen. Az argánolaj segít javítani a rugalmasságon és a fekete köménymagolaj pedig nyugtató hatású.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil