Sunsilk

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orange01234, Módosítva: 2013. december 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajformázók

Erős hajlakk a dús hajért

Az exkluzív célző-szórófej segítségével könnyedén elérheted a hajtöveket, hogy a frizurád már a hajtövektől dús tartást kapjon.

Könnyű permettel a hosszan tartó dús hatásért.

Floree

2018. június 29.

Nekünk ez még mindig megvan, pedig már régen kivonhatták a forgalomból. Tegnapelőtt használtam hajmosás után, tényleg jó dúsító hatással volt a lapos, tartás nélküli hajamra. De ez a hatás is csak aznap tartott, azóta is csak a hajam maradt puha tőle.

Ettől függetlenül nagyon jó márka volt, kár hogy már nem látom. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

Ettől függetlenül nagyon jó márka volt, kár hogy már nem látom. :(

victorika

2014. november 21.

Szerettem, de már rég nem találtam sehol!

Szerettem, de már rég nem találtam sehol!

tátombák

2013. december 30.

Tinikorom kedvenc márkája :D Lassan ez is retro lesz, még emlékszem, hogy mindenhol ezt a márkát reklámozták, ezt a lakkot még a tvben is. :D Maga a hajlakk nem sokat segített a hajamon, de annyira szerettem az illatát, hogy állandóan fújkáltam, mert egész nap érződött. A szórófej tényleg praktikus, illat, kiszerelés nagyon oké, szerettem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

agi.greendaygirl

2013. december 29.

tinikoromban több ilyet is elhasználtam, praktikus a fújókája, amúgy nem sokat ér hosszú hajon, ahogy bármilyen más hajlakk se..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

matine91

2013. december 29.

Tinikorom kedvenc markaja, es imadtam ezt is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

Tinikorom kedvenc markaja, es imadtam ezt is!

orange01234

2013. december 27.

Nekem is megvan még az enyém, még egy kicsi van az aljában:) Én is szerettem, tinikoromban előszeretettel emeltem meg a tupírozás után a hajtöveim ezzel a lakkal, és tényleg jó tartást adott. A fújófeje meg kifejezetten jól lett kialakítva, nem is tudom, hogy mostanában létezik-e a piacon ehhez hasonló fújó fej.
Ma már nem használok hajlakkot, mert nem túl esztétikus a ragadós haj, de azért kap egy 4-est:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 27.

sabrirory

2013. december 27.

Nekünk még akad egy a fürdőszobapolcon, anyu használgatta mindig :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

Nekünk még akad egy a fürdőszobapolcon, anyu használgatta mindig :D

Alkoholok: Alcohol Denat.