Sweetsation Therapy

Ár:   $30   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi_d, Módosítva: 2011. november 28.

Ár:   $30
Kategória:   Hidratáló krémek

Éjszakai krém kaviár kivonattal, bőrvilágosító kojic savval és Q10 koenzimmel. Hidratálja a bőrt, fokozza a rugalmasságát és javítja a bőrtónust.

Kiszerelés: 60 ml

(A krémben lévő glicerin növényi eredetű, és kóser.)

Water / Aqua Aloe Barbadensis Leaf Juice gy Helianthus Annuus Seed Oil eo Glyceryl Stearate eo I euGlycerin h 0 0Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Cocos Nucifera (Coconut) Oil eo 4Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter eo 4 0Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Potassium Stearate ti I eu Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil eo I h 1 0Calophyllum Tacamahaca Seed Oil eoCaviar Extract Argania Spinosa Oil eo Pumila Mill (Apple) Fruit ExtractCarica Papaya (Papaya) Citrullus Lanatus Fruit ExtractPsidium Guajava (Guava) Fruit Extract Prunus Armeniaca (Apricot) Fruit Extract Spirulina Maxima (Algae) Extract Macrocystis Pyrifera Extract Ubiquinone a Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract a I h I gy Kojic Acid a Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract gy Euterpe Oleracea (Acai) Fruit Extract Borago Officinalis (Borage) Oil Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil a I i Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil eo I gy 3 2Aleurites Moluccana (Kukui) Seed Oil Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Oil Punica Granatum (Pomegranate) Oil Citrus Grandis (Grapefruit) Seed Extract i Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed Oil eo Persea Gratissima (Avocado) Oil eo I h 3 0MethylsulfonylmethaneRosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil eo Ganoderma Lucidum (Reishi) Extract Panthenol eo I v 0 0Allantoin gy 0 0Arnica Montana (Arnica) Oil Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract Calendula Officinalis Extract Anthemis Nobilis Extract Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil a I eo Macadamia Ternifolia (Macadamia) Nut Oil Sodium Carbomer Phenoxyethanol ta Ethylhexylglycerin Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil i Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil i Salvia Officinalis (Sage) Oil Pelargonium Asperum (Geranium) Oil

ingyombingyom

2015. október 10.

Nagyon szeretem. Korpás seborroeás bőrömre kissé nehéz, nem kell blőle sok. Az illatát is imádom ( ez majdnem mindegyik sweetsation terméknél így van) . Éjszaka dolgozik, reggelre puha, tömött bőr az eredmény. Bőrvilágító hatást nem észleltem.
Csak 5-öst tudok adni, mert rendkívűl elfogult vagyok a termékeikkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 10.

Csak 5-öst tudok adni, mert rendkívűl elfogult vagyok a termékeikkel.

amatar

2013. június 22.

Csak mintát kaptam belőle, viszont hihetetlenül kevés kell belőle, úgyhogy sokáig elég. Nagyon könnyen zsírosodik a bőröm, úgyhogy a legtöbb krémet általában túl nehéznek érzem, viszont ezzel nem volt ilyen problémám, minimális mennyiséget masszírozok a bőrömbe esténként és nem marad ragacsos, viszont finom puha lesz . Más pluszt nem tapasztaltam, 23 évesen a ránctalanító hatásról nem is nagyon tudnék nyilatkozni, viszont én nem vagyok meggyőződve arról, hogy megér ennyi pénzt. Szimpatikus a márka, a termékeik is, viszont az ár-érték arány szerintem nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 22.

eyeye

2013. január 21.

Az éjszakai krém jobban dolgozott, mint a nappali változat. Ugyanakkor valamiért még sem voltam vele száz százalékig elégedett. Nem igazán tudnám megfogalmazni, hogy miért. Azóta találtam jobb terméket, így nem fogom újra vásárolni. De nem őrzök róla rossz emlékeket. 4,5 csillagot adnék rá szívem szerint de mivel nem lehet legyen 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 21.

cobie

2012. október 22.

Azt hiszem ezt a krémet a 30-on túli korosztálynak találták ki, tulajdonképpen a weboldal is ezt írja. Mivel én ide tartozom (jócskán), gondoltam kipróbálom a rég megunt Vichym helyett. Jól tettem, mert az én bőröm lelkesen beszívja és puha és sima lesz tőle. Az illata valóban erős, ami valakit zavarhat, de szerintem nem rossz. Egy ismerősöm azt mondta, olyan az illata, mint a frissen tört napraforgószáré.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 22.

Viki000

2012. október 20.

Jó kis termék ez. Amikor használom kipihentebb, simább a bőröm. Anyukám is megjegyezte:) Kicsit "gyógynövényes" illata van, amit én kifejezetten kedvelek. Szépek az összetevői is, semmi káros anyag. Kb. 5700Ft/60ml, nem a legolcsóbb, de ahhoz képest, hogy mennyi jó dolog van benne, szerintem nem vészes az ára. Talán egy negatívumot tudnék mondani, mégpedig azt, hogy amikor minden este ezt használtam, mintha kicsit eltömődtek volna a pórusaim, szóval azoknak akiknek nagyon hajlamos a bőrük pattanásokra, talán nem ez a legideálisabb választás. Én nem minden este ezt használom, így egyelőre úgy tűnik nincs ez a probléma.

UPDATE:

sajnos módosítanom kell a véleményemet. Nekem is pattanásokat okozott, egyszerűen túl zsíros, nehéz, egyáltalán NEM alkalmas minden bőrtípusra. A szép összetevők miatt adnék 3 csillagot is, de mivel nem egy olcsó termék, ár-érték arányban már csak 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 20.

UPDATE:

caarmaa

2012. október 20.

Az ódák ellenére nekem egyetlen Sweetstation termék sem vált be, de mind közül ez a krém lett a legnagyobb csalódás :(
Büdös, de annyira, hogy mikor sátraztunk nyáron, kérdezte a sátortársam, hogy mi az isten bűzölög itt :D én meg értetlenkedtem, mert azt gondoltam felkenve már nem érződik annyira, erre eljutottunk a forráshoz, vagyis hozzám :D
én már megszoktam az illatát, de ha nem itthon alszom, akkor tuti, hogy nem ezt a krémet viszem...
másrészről pedig kiragyásít! túl zsíros nekem, nem szívódik be még órákkal később se, másnap reggel pedig, amikor megtapogatom felkelés után a homlokom, hát mint akinek disznózsírt kentek volna az arcára, olyan ragacsos!!! az első dolgom az arcmosás erős arclemosóval :S
Emellett semmi, de tényleg semmi pozitív hatását nem fedeztem fel.
Sweetstationt nem az én bőrömre találták ki sajnos, pedig tetszik ez a sok szép összetevő, meg az hogy állatkísérletmentes, emiatt is szerettem volna nagyon, hogy beváljanak a dolgok, mert akkor mindent leválthattam volna :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 20.

Emellett semmi, de tényleg semmi pozitív hatását nem fedeztem fel.

Kencefice

2012. július 17.

Szeretem az egész filozófiáját ennek a termékcsaládnak, a kiszerelését, a webshopot, de sajnos ezt a terméket mégsem tudom. Az illata nekem sok, kifejezetten zavaró és sajnos semmilyen pozitív hatását sem tudtam felfedezni a krémnek.
Valamire majd csak elhasználom és nagyon lepontozni sem szeretném, de ezzel melléválasztottam. Hallottam, hogy most már kis kiszerelést is lehet rendelni, lehet, hogy adok majd még egy esélyt a márka egy másik termékének.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 17.

erika0325

2012. június 7.

Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a márkára, és mint kezdő tudatos vásárló alaposan utánanéztem a termékeknek.
Csodálatosan, szép, sima, táplált a bőröm. Lehet placebo hatás, de töltődnek fel a nevetőráncaim.

Egy ismerősöm aki nem látott egy ideje, nézte, nézte az arcomat...és rám kérdezett, hogy milyen beavatkozást végeztem az arcomon:-) Ez biztató!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 7.

babyface

2011. november 22.

sajnos a nappali krém nem vált be, de ez az éjszakai annál inkább! :) sokkal könnyebb állagú reggelre pedig finom puha lesz tőle a bőröm :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 22.

agi_d

2011. október 16.

Nagyon kellemes krém! Jó érzés használni, reggelig jól hidratál, és nagyon finom az illata is. Érezhető a benne levő gyümölcssavak hámlasztó hatása, mert kb két hónap használat után egyszer csak észrevettem, hogy már hetek óta nem használok bőrradírt, pedig előtte hetente kétszer is kellett radíroznom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 16.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Kojic Acid, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Helianthus Annuus Seed Oil, Glyceryl Stearate, Ethylhexyl Palmitate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Cetyl Alcohol, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Calophyllum Tacamahaca Seed Oil, Argania Spinosa Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Panthenol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Potassium Stearate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Potassium Stearate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Citrus Grandis (Grapefruit) Seed Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

Kojisav, ami a japán saké, vagyis rizsbor készítésének az egyik mellékterméke. Paula Begoun szerint meggyőző in vivo és in vitro (emberben és kémcsőben végzett) kutatások vannak arra vonatkozólag, hogy a kojisav gátolja a melanin termelődést, és így kiváló hatóanyag a pigmentfoltok kezelésében. Hátránya, hogy rendkívül instabil összetevő, fény és levegő hatására fura barna színű lesz és elveszíti hatékonyságát, szóval kojisavas terméknél figyeljünk a megfelelő (pl. légmentes pumpás) csomagolásra.

Gránátalma olaj. Elősegíti a bőr természetes megújulását, és elvileg segít megelőzni a bőr idő előtti öregedését. Részletesebben lásd gránátalma mag olaj.

Tökmagolaj. A tökmagolaj sok, a bőr számára hasznos összetevőt tartalmaz: zsírsavakat, antioxidánsokat és sejtkommunikáló anyagokat (pl. karotin, lutein, E-vitamin, linoleic sav). Ráadásul a tökmagolaj nem tartalmaz semmiféle irritáló illatösszetevőt, így  a bőr számára kiváló és természetes anyag.

A pecsétviaszgomba kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint segít megóvni a bőrt a környezet káros hatásaitól. A Wikipédia információi alapján Kínában úgy is tekintenek rá, mint a „gyógynövények királyára” és a hagyományos kínai orvoslásban gyógygombaként alkalmazzák. Paula Begoun szerint az összetevő bár antioxidáns tulajdonsággal bír, nem készült még olyan kutatás, mely azt bizonyítaná, hogy a bőrön helyileg alkalmazva hatásos lenne.

Hegyi árnika olaja. A CosIng hivatalos besorolása szerint illatanyag. A Wikipédia szerint az árnika külsőleg fertőtlenítő, sebgyógyító hatású, kelések, vérömlenyek, csonttörések okozta ödémák, zúzódások, rándulások kezelésére ajánlott. Enyhíti a rovarcsípések okozta viszketéseket, de ismeretes fertőtlenítő hatása is. Paula Begoun szerint az árnika kivonat alkalmazása sérült bőrön nem ajánlott, mert jelentős az irritáló hatása.

Kamilla kivonat. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A gerániumolaj a muskátli illóolaja. Zöldes színű, rózsaolajhoz hasonló illatú. Frissít, élénkít, gombaölő és antiszeptikus hatású, valamint egyensúlyban tartja a bőr faggyútermelését.