Sweetsation Therapy

Ár:   6890 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sydney, Módosítva: 2012. október 13.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

A LaNouvel Cellular NutriSerum fő összetevője a nagy mennyiségű hialuronsav. A szérum szabadalmaztatott formulája aloe verát és sok más értékes növényi kivonatot tartalmaz, amelyek segítenek bőrnek felvenni és a megfelelő helyre juttatni a vízmegkötő hatóanyagot. A szérum tele van antioxidánsokkal és bőrtápláló aminosavakkal, serkenti a kollagéntermelést, nem tömíti el a pórusokat. Hatóanyagai mélyen behatolnak a bőrbe, és az eredmény frissebb, fiatalosabb, ragyogóbb arcbőr!

ingyombingyom

2015. március 30.

Ajándékba kaptam a szérumot a rendeléseim mellé. Először reggel-este próbáltam használni a krémjeim alá de úgy sok volt, maradt az éjszakai krém alá felvivős módszer. Nem kell sok belőle , hamar felszívódik, rugalmas és telt lesz tőle a bőr. A termékcsalád többi tagját is használom , jól kiegészìti őket.
Az illatáról nem tudok nyilatkozni .
Nyílván újrarendelem.

Update: Újrarendeltem és beillesztettem a napi rutinomba. Reggel PC szerum , este ez. Jól kijönnek . A nagyobb kiszerelésnek érzem az illatát . Finom. Lehet, ez azért volt mert az ajándékba kapott előző szérum már fél éve lejárt? Hmmm... az azért nem volt elegáns . De megérte bevállalni. Megszerettem. Felpontozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 30.

Az illatáról nem tudok nyilatkozni .
Nyílván újrarendelem.

Reddiamond

2015. március 25.

Az itteni tapasztalatok / vélemények alapján rendeltem meg. Az illatát imádom. Estére szoktam használni a krém alá. Látványos változást nem észleltem, de remélem, hogy csak jót tesz. Összetevői és ára alapján a legjobb termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 25.

lujzi

2015. február 9.

nagyon megszerettem ezt a szérumot. sokat kutattam utána, igyekeztem minél természetesebb, ám mégis hatékony összetevőkkel rendelkező hidratáló szérumot találni, és rátaláltam erre a termékre. nagyon jó érzés használni, és láthatóan hidratáltabb az amúgy kissé (főleg szemkörnyéken) vízhiányos bőröm.

update: végül nem vásároltam újra, mert nem szerettem bele. nem rossz, de ennél sokkal jobb szérumok is kaphatóak, főleg ezen az áron. ugyanakkor nem tartom kizártnak, hogy valamikor majd újrarendelem (pl. ha ismét terhes leszek, és szeretnék valami kímélő szérumot).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 9.

Bellatrix

2015. január 23.

Elhasználtam 1-et ,és nem rendeltem újra. Nekem nagyon hamar elfogyott,szinte itta a bőröm,de csodás változást ennek ellenére nem láttam. A másik ok amiért nem rendelem újra az a szállítási költség,röhejes hogy Amerikából az iherbtől rendelek 4 dollár, Olszországba Magyarországról majdnem 20 eurót fizettem,postai szállítás!! Találtam nála egy jobb és olcsóbb szérumot,aminek tényleg WOW a hatása...már a negyedik üveget rendeltem meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 23.

Szabó Diána

2014. december 26.

Nagyon megszerettem ezt a szérumot. Először mintát kaptam belőle, de annyira megtetszett, hogy beszereztem teljes kiszerelésben is. Pillanatok alatt beszívódik, és nem hagy maga után semmilyen kellemetlen réteget, ami számomra nagy előny. A bőröm szép, egészséges fényű lesz tőle, sokszor nem is használok utána hidratáló krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 26.

Macsek23

2014. július 8.

Gyönyörű összetevői miatt és az itteni vélemények alapján megrendeltem. Nekem nagyon rózsás az illata, de gondolom meg fogom szokni. Ezenkívül minden rendben, jó kis szérumnak tűnik, nem ragad, gyorsan beissza a bőröm. Este használtam 1x, előtte, utána a szokásos arcápolás és reggel néztem a tükörbe, hogy ez tényleg a szérum egyszeri használata miatt ilyen más? Szebb egységesebb bőrkép, simaság.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 8.

fruzsicaaa

2014. május 12.

A hosszutavu hatasat meg nem tudom, de a hasznalata kellemes. A borom boldog es puha tole.
A csomagolastol viszont sirok: olyan szuk a nyaka, hogy amikor a pipettat visszadugom, egy csomo szerum felpumpalodik es kifolyik a nyakara - tiszta pocsekolas. :(
De csakazertis 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 12.

De csakazertis 5*.

adrienne

2014. január 22.

Ránctalanító hatását nem tapasztaltam, de nagyon finom, puha a bőröm tőle. Nagyon hamar beszívódik, semmi ragacsos érzés utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

spstef

2014. január 11.

Rajongok érte! Én is sok keresés után találtam meg ezt szérumot, nemet mondva a szilikonnak és társainak, inkább természetes hatóanyagokat akartam az arcomra kenni. Ez a szérum minden kívánságomat teljesíti, először is a csomagolás minőségi, az illata nagyon kellemes, gyorsan beszívódik, nincs utána ragacsos érzet. Szerencsére komoly kezelésre nincs szüksége a bőrömnek, de a szérum így is látványosan hatásos, a pattanások nyomai gyorsabban gyógyulnak és az arcom is egyenletesebb. Nem olcsó, de ez befektetés, 3 hónapig is elég volt, napi kétszeri használat mellett. Nekem ez több mint 5 * :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 11.

citromhab

2013. szeptember 11.

Nagyon szeretem, pillanatok alatt beszívódik, érezhetően táplálja a bőrömet és számomra áldásos sebgyógyító hatást is tapasztaltam a használata mellett.   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

Antioxidánsok: Resveratrol, Ubiquinone, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Resveratrol
Hidratálók: Hyaluronic Acid, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Dimethiconol, Collagen, Silk Amino Acids
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-5
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)

A kollagénhez hasonló fehérje, a rostok fő alkotórészét képezi. Az elasztin állati testrészekből is nyerhető, és a kollagénhez hasonló hatást gyakorol a bőrre. Bőrön keresztül nem szívódik fel, a cégek reklámfogásként alkalmazzák a termékeikben.

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.

Alfa-liponsav. Lásd: tioktánsav

A pecsétviaszgomba kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint segít megóvni a bőrt a környezet káros hatásaitól. A Wikipédia információi alapján Kínában úgy is tekintenek rá, mint a „gyógynövények királyára” és a hagyományos kínai orvoslásban gyógygombaként alkalmazzák. Paula Begoun szerint az összetevő bár antioxidáns tulajdonsággal bír, nem készült még olyan kutatás, mely azt bizonyítaná, hogy a bőrön helyileg alkalmazva hatásos lenne.