Swiss-O-Par

Ár:   600 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2011. december 21.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Samponok

Tejfehérjékkel és természetes kókusz kivonattal.

Csuporka

2020. október 2.

Ezt talán még jobban szeretem, mint az argánolajas verziót a márkától (pedig annak jobb illata van amúgy). Fura, hogy csak 3 és fél csillagos, én ennél jobb sampont nem nagyon találtam, pedig sok mindent próbáltam. Mindent tud. Ezt nem is kell ragozni :) a kókuszillatért nem vagyok oda alapból, legalábbis az édesítettért, de ennek még az illata is tetszik (ami egy picit mű, igen, de mégis tetszik).
Egy kicsit mégis ragozom: már mosás közben olyan puha, selymes a hajam, hogy nem hiszem el. Persze nagyon jól is tisztít. Hidrogén-peroxid áldozatainak (is) nagyon ajánlom!
Lehetne szebb az incije, igen... de annyira jó sampon szerintem, hogy képtelen vagyok egy teljes csillagot levonni. De meg is érdemli, hogy feljebb húzzam az átlagát, az nem lehet, hogy 3 és fél legyen! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

Melinda8

2020. július 2.

Jól teszi a dolgát. Krémes, tisztít, puha tapintású tőle a hajam, az illata is megfelelő, nem bántam meg, hogy kipróbáltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 2.

Bettiiyy

2019. június 28.

Gondoltam kipróbálom, de eléggé középszerű sampon. Semmi újat és jobbat nem tudott mutatni, de nem is volt olyan nagy csalódás. Egyedül az illata hatalmas negatívum nekem. Egyszerűen ki lehet kergetni a világból ezzel a mű kókusz illattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

candy28

2019. április 17.

Legutóbbi vásárlásomkor fedeztem fel, nagyon selymes lett tőle a hajam és könnyen kezelhető. Az illata is nagyon jó. Abszolút meg vagyok vele elégedve. Talán egy negatívum van, hogy elég kicsi a kiszerelése.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

nikki91

2019. április 9.

Nemrég vettem. Örülök, hogy véletlenül akadt meg rajta a szemem a boltban, mert ha előbb ide jövök hozzászólást olvasni ahogy szoktam, valószínűleg nem veszem meg. Nagyon szeretem, az állaga és az illata is tökéletes. Nekem jól habzik, és gyönyörűen tisztit. Nem szárít ,nem zsírosít. Gyönyörű fényt ad a hajamnak, könnyen fésülhetővé teszi. Maximálisan meg vagyok vele elégedve

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

paranoidcat

2018. szeptember 17.

Eleinte odavoltam érte, aztán nagyon csúnyán szárítani kezdte a hajam, és a fejbőröm. Az illata csodálatos, elvarázsolt, de nem éri meg:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Meli2000

2018. augusztus 26.

Pár hónapja akadtam rá.. Örültem neki mert azt gondoltam biztos jót tesz a hajamnak a kókusz kivonat, de első hajmosás után ment a kukába a hajam száraz és ragacsos lett tőle. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Klau16

2018. augusztus 1.

A fejbőröm korpás lett tőle, és gyorsabban zsírosodott tőle a hajam. De ezzel együtt a hajvégem pedig extrémen kiszáradt. Az illata pedig csak a flakonba jó. Nemhogy masnapra, már a leöblítés után sincs semmi kókusz illata. Biztos, hogy nem venném meg mégegyszer. Az első is pár használat után a kukába landolt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

dharma7

2018. június 19.

1-2 évig nagy kedvencem volt, egyrészt az illata miatt, másrészt mert gyönyörū fényessé tette a hajam. Ugyanakkor azt vettem észre, mintha elkezdte volna vékonyítani amúgy sem túl erōs szálù hajam, és egy idō után már a mosás másnapjàn tartàs nèlkülivé, lapossá vált az amúgy dús frizurám. Azóta búcsút mondtam neki, s vissza sem néztem.. Bár a kókuszillat olykor hiányzik :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 19.

ttelokinkojpa

2017. december 27.

Az illata imádnivaló, az egyik legjobb illatú samponom volt. A hatása teljesen átlagos, a végét kiszárította, a fejbőrömet nem igazán tisztította.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid, Ethoxydiglycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.