Swiss-O-Par

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tytto, Módosítva: 2012. augusztus 10.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   DM, Rossmann

Tartós szín akár több héten át.

Mantra

2020. április 25.

Átmeneti megoldásnak vettem, de lehet, hogy maradok ennél? Szemöldökre használtam, nagyjából úgy, ahogy a leírása van. Figyeltem arra, hogy szépen alakítsam a géllel a formát, a felesleget rögtön korrigáltam. 20 percig maradt fent, után letöröltem vizes vattakoronggal. Tudtam, hogy bőrömet is befogja, pár nap után úgy is lekopik. A szemöldököm szép sötétbarna lett, maximálisan elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 25.

Lina14

2020. március 23.

Anyukámnak vettem. Kicsit foltos, hogyha nem vigyázol a felvitelnél, de amugy teljesen jol használható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 23.

Sz. Csilla

2020. március 7.

Nem rossz azért, de nem csodaszer. Az itt olvasottak alapján összekevertem a két anyagot és úgy viszem fel. A szemöldökre fogpiszkálóval, szép ívet készítve a barnából. Szép, de az én sötét hajamhoz lehetne még erősebb az árnyalat, ezért legközelebb mást probálok ki. A szempillára a feketét egy kis szempilla kefével könnyen fel lehet vinni, ha nem túl szőke valakinek a saját szempillája. Így ugyanis én a tövéhez nem érintem, hiszen alapból sötét az enyém, csak a végei világosodnak ki maguktól. Könnyű használni, de előre érdemes összekeverni. Én nem kentem össze vele magam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 7.

lilkatinka

2020. január 20.

Barna színt vettem. Szőke hajam van. Kb 10-15 másodpercig hagyom rajta és egy hétre szépen befogja... :D imádom :) naaaagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

Katarhtic

2019. április 17.

Felejtsétek el a mellékelt eszközöket és a használati útmutatót. :D
Használjatok fogpiszkálót és egy kupakot. nyomjatok a kupakba egy kevés folyadékot és kicsivel több gélt, keverjétek amíg már nem csomós trutyi..
Vigyétek fel a szemöldökötökre a fogpiszkálóval, ez azért is jó, mert a fogpiszkálóval nagyon precíz, egyenes vonalakat is lehet húzni, így ha a bőrt be is fogja, még jól is fog kinézni. Először kipróbáltam a fültisztítóval, hát megértem a sok rossz értékelést. :D
Szempillát meg nem ajánlom ezzel festeni, de ezért nem vonok le pontot, mert szemöldökfestésre tökéletes, ha másképp csináljuk, mint a leírásban van.
Én fél óráig hagytam magamon a barnát és tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Felejtsétek el a mellékelt eszközöket és a használati útmutatót. :D
Én fél óráig hagytam magamon a barnát és tökéletes.

Kila

2019. március 4.

Teljes pénz kidobás!
Akár hogy próbáltam a barna színű abszolút nem fogja be a szemöldököm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Teljes pénz kidobás!
Akár hogy próbáltam a barna színű abszolút nem fogja be a szemöldököm.

Colette221

2019. január 24.

A szempilláimat festem vele, nagyon óvatosan. Vigyázni kell, hogy ne kerüljön szembe, mert brutálisan csíp. Pár éve is használtam, azóta megváltozott a csomagolása és picit máshogy is kell használni. Az első alkalommal véletlenül megfogta a festék az ujjam, és 1,5 nap múlva is látszott. .:D Összességében nekem bevált, 3 hetente festem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

Swelana

2018. december 25.

Elsőre akartam magamnak festeni a szempillám és a szemöldököm. Hát nekem nem vált be. Nagyon macerás felvinni és második használat után fura színe lett a folyékony lötyinek. A szemöldököm se fogta be annyira... én nem fogom újravenni, nem nyert. Nagyon drága is volt. Találtam olcsóbbat, az bevált és egyszerűbb. Másnak lehet, hogy jó, nekem 2 festés után kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

Krisztiina

2018. október 16.

Csak a szemöldököm festésére vettem, a szempillák festését nem merném magam végezni :-). Eddig vízàlló spiràllal szaladtam át a szemöldökömön, ami jól is működött, de... Azért nap végére lehetett látni, hogy nem teljesen természetes a hatása. Ráúntam, macera igazgatni. Volt már más festékem, de azokat nem szerettem, mivel sose találtam el az arányt a kikeverésnél.
Szóval váltani szerettem volna, ceruza nem jött be, a szemöldök formázó-színezőkre (?) pedig nem vagyok nyitott, maradt a festés, újfent.
Feketét vettem, ismeretlenül, nem ismerem a márkát. Meglepett hogy nem kikeverős, mint az általam használt elődei. A kis fésűt talán nevetségesnek tartom, ahhoz szerintem túl ritka a fogazata, bár lehet dús pillákkal működik. Én egy speciált használtam e célból, a rutinom megvan már a kefe használatához. A leírásban írt idő nekem kevés volt, alig volt eredménye, így még melegében újra felkentem. Masodik neki futásra (ezzel dupla idővel) viszont nagyon tetszik az eredmény. Szép. A bőrömet se fogta be, a festéket micellás lemosóval töröltem le. És végül, mérhetetlenül élvezem, hogy nap végén hibátlan szemöldökkel érek haza és hogy nem kell vele reggelente se bíbelődnöm! 😊 Hogy miért nem találtam rá hamarabb? 😀 ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

szabina357

2018. július 23.

Én csak szemöldökre próbáltam. Tartós hatás, könnyű használat, viszont a barna szín szerintem inkább szürkés fekete, ami nekem nem igazán tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.