Swiss-O-Par

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tytto, Módosítva: 2012. augusztus 10.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   DM, Rossmann

Tartós szín akár több héten át.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Neonila

2023. november 29.

többszöri próbálkozás után sem tudom többre értékelni sajnos.. az előttem írók módszereit mind kipróbáltam, tényleg az összekeveréstől kezdve a sokáig rajtahagyáson át mindent, de semmi.. jelen pillanatban a jobb szemöldököm foltos, a bal meg kb semennyire nincs befestve :D (ugyanúgy csináltam mindkét oldalt - egyszerre - ugyanannyit volt fent a festék)...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 29.

flaghunter

2023. október 15.

Mai élmény, pár órája használtam és nálam jól szerepelt. Előtte megnéztem pár videót is arról, mások hogyan használják. A C vitaminnal vigyázni kell, nekem sikerült elkerülni, hogy csípjen.
A pillákat a mini fésűvel be tudtam festeni, a szemöldökre nálam a fültisztító pálcika pamacsos vége vált be, azzal vittem fel a festéket. Barnát vettem, mindet szépen befogta, elégedett vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 15.

JuditTTT

2023. szeptember 25.

Ez így egy nagy nulla, sőt, mínusz mert ellop egy rakás időt, kimarja a szemed, bármilyen óvatos vagy és semmit se fog be. Őszfedése (ja, őszülő szemöldök, ez van) az semmi, tartóssága, semmi, kétszer mentem át vele és semmi, egy merő kín használni, mindent összefog, csak a szemöldöködet nem... :D Kerüld el!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 25.

hagymaa

2023. április 30.

A barnát vettem meg, mindent a leírtak alapján csináltam, de nem használ semmit sem, viszont legalább csíp 🥲

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 30.

Penci0808

2023. február 10.

Én elsődlegesen a szempillámra vettem meg fekete színben. Mindent úgy tettem ahogy a leírás mondja, de semmit nem használt, semmit nem színezett rajta sajnos nagy pénz kidobás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 10.

Syerra

2023. január 14.

Megvettem, gondoltam, az olcsóbb termékek után kipróbálom ezt, hátha látható lesz a szőke szempillám...Kár volt. A C-vitaminos cuccmók felvitele után, össze vissza szenvedtem a géllel, akármilyen módszerrel (minifésű, spirál, pálcika...) próbáltam, a szemem közeléhez érve csípett...nem baj, kibírommmm...a gél feketévé változott a szempillán, megörültem, hogy oké, lesz itt szín. Nem lett. Tovább is hagytam fent, többször is próbáltam, mégis a felesleg letörlése után csak a bőröm maradt fekete. (ಥ⁠‿⁠ಥ)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 14.

csildiko60

Korcsoport: >54
2022. október 15.

Rettenetesen csípte a szemem amikor a pilllákra próbáltam felvinni. Gyengén színezi a szemöldököt, nem tartós. Legszívesebben mínusz pontot adnék.Nem ajánlom, sőt károsnak tartom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. október 15.

gomoripetra

2022. szeptember 9.

Nyilván, már frissült a dizájn, de a termék a lényeg... Hol is kezdjem, egyrészt számomra borzasztó kínlódás volt ez a két komponens, ahogy vele kell dolgozni, ellenben egy normális, tartós szemöldök- és szempillafesték homogén állagúra összedolgozható az oxigentával. Viszont, ami nálam kiverte a biztosítékot, az az volt, hogy más festékre nem allergizáltam soha, ettől olyan allergiás reakció lépett fel nálam... Az hagyján, hogy égett és tiszta vörös lett a szemöldököm körüli terület, de fel is dagadt. Kellett idő, mire helyre rázódott, ellenben be sem fogta az érintett területet, de még a szálakat se. Isten őrizz, hogy valaki ezt még a szempillájára is kenje... Katasztrófa. Ment a kukába, soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 9.

zamboeszti

2022. augusztus 28.

Borzasztó. Ez a c vitaminos formula be sem fogja a szemöldököm, pedig 20(!) percig hagytam rajta, annak ellenére, hogy elvileg egyből le kell törölni, de még így sem működött. 1 forintot nem adnék érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 28.

Yeticica

2022. május 7.

Friss az élmény, ma estem neki házilag a pillaimnak, mert halálosan unom, hogy 3 gyerek melett kb sosem jutok el kozmetikushoz és mivel gyárilag szőke vagyok mindenhol, a pillaimnak is kell a festék ha optikai tuningra van szükségem.
Kezdem azzal, hogy bitangul csíp, pedig irtora vigyaztam a felvitellel.
Aztán: a c vitmain mintha leszivta volna először a pillaimon még nyomokban fellelhető régi festéket, nagyon megijedtem, hogy úgy maradok. De aztán szépen befogta a zselé (bár az ujjamat is, nem kicsit).
A végeredmény sötétszürke pillak (sajnos nem az az igazi mély fekete), szép egységesen.
Nem rossz, mert jobban néz ki, mint a tovenel szőke, közepén sötét majd a végén ismét szőke eredetim, de azért a profi, kozmetikus által festett közelébe sem érhet.
Vészhelyzet esetére jó lesz, de ha tudok, inkább kuncsorgok idopontert szakemberhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 7.

Kezdem azzal, hogy bitangul csíp, pedig irtora vigyaztam a felvitellel.