Swiss-O-Par

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tytto, Módosítva: 2012. augusztus 10.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   DM, Rossmann

Tartós szín akár több héten át.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Yeticica

2022. május 7.

Friss az élmény, ma estem neki házilag a pillaimnak, mert halálosan unom, hogy 3 gyerek melett kb sosem jutok el kozmetikushoz és mivel gyárilag szőke vagyok mindenhol, a pillaimnak is kell a festék ha optikai tuningra van szükségem.
Kezdem azzal, hogy bitangul csíp, pedig irtora vigyaztam a felvitellel.
Aztán: a c vitmain mintha leszivta volna először a pillaimon még nyomokban fellelhető régi festéket, nagyon megijedtem, hogy úgy maradok. De aztán szépen befogta a zselé (bár az ujjamat is, nem kicsit).
A végeredmény sötétszürke pillak (sajnos nem az az igazi mély fekete), szép egységesen.
Nem rossz, mert jobban néz ki, mint a tovenel szőke, közepén sötét majd a végén ismét szőke eredetim, de azért a profi, kozmetikus által festett közelébe sem érhet.
Vészhelyzet esetére jó lesz, de ha tudok, inkább kuncsorgok idopontert szakemberhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 7.

Kezdem azzal, hogy bitangul csíp, pedig irtora vigyaztam a felvitellel.

Andicska77

2022. május 7.

Nekem kellemes meglepetés volt ez a termék a sok negatív kritika ellenére is. Én a c vitaminos formulát kaptam meg és az előirás szerint csináltam mindent, azzal a különbséggel, hogy a kis fésű helyett én egy régi essence nagyon vékony ferde végű ecsettel dolgoztam az alsó a felső szempillasornál, és a szemöldököt is azzal csináltam. Vaselint használtam hogy nehogy összekenjem a nemkivánt helyeken magam. Annyi, hogy a végén azt írja, hogy a gél felvitele után azonnal töröljük le, én nem igy tettem. A szempillasoron kb 20 percig volt fent a szemöldökömön pedig 10 percig. Szépen befogta mindkettőt. Talán a szempillámat még sötétebben is el tudom képzeni. Tartósságáról még később tudok nyilatkozni, de eddig bánom, hogy nem vettem hamarabb ilyet.
Update. Két hét múlva festettem újra de szinte egyáltalán nem kopott meg. Nagyon jó termék. Tetszett hogy nem kell sem szemöldök festéket sem szempilla festéket használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. május 7.

Bonnieoo7

2022. április 20.

Rémes konstrukció, kihasználva az emberek hozzá nem értését elkérnek 1 valag pénzt ezért az értéktelen termékért. Anyukám vette, szemüveg nélkül ment vásárolni, gondolta jó lesz... hát nem! Eredeti szakmáim a szépségiparhoz kötődnek, így nekem nem gond befesteni 1 szemöldököt, de ezzel? Túl jó akar lenni, miközben bonyolult és értelmezhetetlen. Zselé és vitamin kapszula! Nah ezzel kell dolgozni a régi jó festék és hidrogén peroxid helyett. Nah neeeeeem!🤨
Nagyon marta a bőrét, meg is kellett ismételnem, mert nem fogta be elsőre, de szerintem azért, mert bekentem körömvirág krémmel a szemöldök körül (a tájékoztató alapján körbekrémezni) ill. nagyon óvatos módon keveset tettem fel. Az a bumszli fésű több zselét vitt a bőrre, mint a szőrszálakra. A zselé azonnal barna lett, ilyesztő látványt nyújtott, tartósságát nem tudjuk, mert ma történt az incidens.😎

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 20.

Clau1013

2022. április 10.

Nagyon rossz ezzel az átlátszó géllel szemöldököt festeni. Mivel átlátszó, és később sötétedik el a gél a szemöldökön, ezért ha nem jó helyre viszem fel és már besötétedett, utána nagyon nehéz lemosni a bőrről. A Henna proseries vagy a Kallos Profipil sokkal jobb termékek, és olcsóbbak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 10.

pont

2021. december 9.

olvastam vásárálás előtt a sok negatív véleményt, de úgy voltam vele, hogy én csak szempillafestésre szeretném használni úgyis, a legtöbben meg szemöldökfestésről írták a rossz tapasztalatokat.

hát jelentem, szempillafestésre is egy nagy 0. mindent pontosan ugyanúgy csináltam, ahogy a leírásban szerepel, kezdőnek se mondanám magam, mert hosszú évek óta csinálok ilyesmiket otthon magamnak (sikeresen), és a kézügyességem is jó. de ez egyszerűen tényleg egy kalap .., nincs ezen mit szépíteni. konkrétan semmit nem csinált a szempilláimmal, ugyanolyanok voltak előtte, mint utána. ez a c-vitaminos vizes szerencsétlenkedés eleve egy vicc.

elpazarolt 20 perc az életemből és kidobott pénz konkrétan, az egész pakkból a 2 fültisztító pálcika éri a legtöbbet.
ilyenkor bánom, hogy nem lehet 0 csillagot adni.

SENKINEK NEM AJANÁLOM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 9.

ilyenkor bánom, hogy nem lehet 0 csillagot adni.

SENKINEK NEM AJANÁLOM!

papistp

2021. május 10.

Reméltem hogy tartósan be tudom színezni vele a szemöldököm de sajnos nem sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 10.

Nicy011

2021. április 23.

A fotón a régi verzió szerepel, de ennek van egy C-vitaminos új változata. A régi verzió talán 3 csillag, mert minimálisan befogta a szálakat, de az én elvárásaim miatt, aki sokáig rajta hagyja, mert sötétebb színt szeretne, inkább 1 csillagot adok. Tartóssága annak sem sok volt, viszont a C-vitaminos verzió nálam nagyon nem jött be. Konkrétan semmit sem csinált, akármilyen arányban kevertem be. Nem is értem, hogy ha a C-vitamin elvileg fehérít, és alapvetően egy sav, ami valamilyen szinten maró hatású, miért teszik bele egy festékbe, aminek be kellene fognia a bőrt és a szőrszálakat. Logikai zsákutcába kerültem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

joanie

2021. április 7.

Szempillafestésre vettem, de azon kívül, hogy egyszer megfogta az egyik körmöm, semmi mást nem tapasztaltam festés szempontjából. Feketét vettem a körmöm barna lett, le kellett reszelnem a foltot, mert hosszú idő múlva sem kezdett kopni. Szempillára számomra viszont egyáltalán nem használható.
Néztem róla videót is más hogy használja, de hiába vártam vele esetleg többet is, ha lemostam utána ugyanúgy semmi, mintha sosem használtam volna.
Most még azon gondolkoztam, hogy az itt olvasottak alapján még összekeverve esetleg kipróbálom, de valahogy sosem tudom rászedni magam. Lassan, odafigyelve próbáltam egyesével a szempillám, akárhogy vigyáztam valahogy mindig marta, hiába használtam spirált, ha nem kenődött a szemembe, akkor is marta ha már csak közel ért hozzá.
Csalódott vagyok, mert szép hosszú szempilláim vannak, amiket évekig festettem kozmetikussal.
Viszont mióta ezzel 'időzök' kibarnultak megkoptak és szinte nem is látszanak szempillaspirál nélkül.
Megpróbálom rávenni magam és adni neki még egy esélyt, de ha nem működik fogalmam sincs mit csináljak vele, szinte alig hiányzik belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 7.

anette0118

2021. március 26.

Ez a C-vitaminos verzió nagyon jó!
Szerencsére egyszerű a használata és szép fekete lesz az eredmény.
És végre egy festék, ami nem csípi a szemem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 26.

Ez a C-vitaminos verzió nagyon jó!
Szerencsére egyszerű a használata és szép fekete lesz az eredmény.
És végre egy festék, ami nem csípi a szemem :)

Nairam

2021. március 5.

Hamar kikopik! Hiába a hatóidő többszörösét várom ki, nem fogja be az elvárásaimnak megfelelően. Kb.1-2 nap amíg valami látszik.... Hiába barna van ráírva, mégis feketés az árnyalat! Gagyi! Ha valakinek nincs szemöldöke, annak talán jó lehet,hogy valamit odapingál, de igazából,szemöldök szálak festésére alkalmatlan....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 5.