Swiss-O-Par

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tytto, Módosítva: 2012. augusztus 10.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   DM, Rossmann

Tartós szín akár több héten át.

Ár: 1000 , Eladó: ebie22
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Katarhtic

2019. április 17.

Felejtsétek el a mellékelt eszközöket és a használati útmutatót. :D
Használjatok fogpiszkálót és egy kupakot. nyomjatok a kupakba egy kevés folyadékot és kicsivel több gélt, keverjétek amíg már nem csomós trutyi..
Vigyétek fel a szemöldökötökre a fogpiszkálóval, ez azért is jó, mert a fogpiszkálóval nagyon precíz, egyenes vonalakat is lehet húzni, így ha a bőrt be is fogja, még jól is fog kinézni. Először kipróbáltam a fültisztítóval, hát megértem a sok rossz értékelést. :D
Szempillát meg nem ajánlom ezzel festeni, de ezért nem vonok le pontot, mert szemöldökfestésre tökéletes, ha másképp csináljuk, mint a leírásban van.
Én fél óráig hagytam magamon a barnát és tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Felejtsétek el a mellékelt eszközöket és a használati útmutatót. :D
Én fél óráig hagytam magamon a barnát és tökéletes.

Kila

2019. március 4.

Teljes pénz kidobás!
Akár hogy próbáltam a barna színű abszolút nem fogja be a szemöldököm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Teljes pénz kidobás!
Akár hogy próbáltam a barna színű abszolút nem fogja be a szemöldököm.

Colette221

2019. január 24.

A szempilláimat festem vele, nagyon óvatosan. Vigyázni kell, hogy ne kerüljön szembe, mert brutálisan csíp. Pár éve is használtam, azóta megváltozott a csomagolása és picit máshogy is kell használni. Az első alkalommal véletlenül megfogta a festék az ujjam, és 1,5 nap múlva is látszott. .:D Összességében nekem bevált, 3 hetente festem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

Swelana

2018. december 25.

Elsőre akartam magamnak festeni a szempillám és a szemöldököm. Hát nekem nem vált be. Nagyon macerás felvinni és második használat után fura színe lett a folyékony lötyinek. A szemöldököm se fogta be annyira... én nem fogom újravenni, nem nyert. Nagyon drága is volt. Találtam olcsóbbat, az bevált és egyszerűbb. Másnak lehet, hogy jó, nekem 2 festés után kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

Krisztiina

2018. október 16.

Csak a szemöldököm festésére vettem, a szempillák festését nem merném magam végezni :-). Eddig vízàlló spiràllal szaladtam át a szemöldökömön, ami jól is működött, de... Azért nap végére lehetett látni, hogy nem teljesen természetes a hatása. Ráúntam, macera igazgatni. Volt már más festékem, de azokat nem szerettem, mivel sose találtam el az arányt a kikeverésnél.
Szóval váltani szerettem volna, ceruza nem jött be, a szemöldök formázó-színezőkre (?) pedig nem vagyok nyitott, maradt a festés, újfent.
Feketét vettem, ismeretlenül, nem ismerem a márkát. Meglepett hogy nem kikeverős, mint az általam használt elődei. A kis fésűt talán nevetségesnek tartom, ahhoz szerintem túl ritka a fogazata, bár lehet dús pillákkal működik. Én egy speciált használtam e célból, a rutinom megvan már a kefe használatához. A leírásban írt idő nekem kevés volt, alig volt eredménye, így még melegében újra felkentem. Masodik neki futásra (ezzel dupla idővel) viszont nagyon tetszik az eredmény. Szép. A bőrömet se fogta be, a festéket micellás lemosóval töröltem le. És végül, mérhetetlenül élvezem, hogy nap végén hibátlan szemöldökkel érek haza és hogy nem kell vele reggelente se bíbelődnöm! 😊 Hogy miért nem találtam rá hamarabb? 😀 ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

szabina357

2018. július 23.

Én csak szemöldökre próbáltam. Tartós hatás, könnyű használat, viszont a barna szín szerintem inkább szürkés fekete, ami nekem nem igazán tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

zsofiab

2018. július 1.

Szemoldokre nekem nagyon bevalt, szep es hosszan tarto szint lehet vele elerni. Szempillara en keptelen vagyok magamnak megcsinalni, az a kis fesu amit adnak hozza nem megfelelo szerintem a szempillak atfesulesere.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Naftalin

2018. június 4.

05.09. Olvastam róla hideget-meleget, gondoltam, akcióban egy próbát megér. Én úgy gondolom, hogy nem válhat be mindenkinek a termék, mert valakinek a kozmetikus sem tudja úgy befesteni, hogy látsszon a hatás, valakinek pedig nagyon látványos. Ezt kozmetikus mondta és tapasztalat is, mert én az utóbbi csoportba tartozom, a tulajdon testvéremnél meg hiába küszködnek vele, alig látszik valami. Na de, maradjunk ennél :) Kozmetikusnál szoktam festetni a pilláimat, de egy jó ideje nem jutottam el, ezért vettem meg. Alapból sötét pilláim vannak, csak kb. a felük nem látszik, mert szőke a vége. Nekem teljesen olyan lett, mintha kozmetikából jöttem volna, csak sokkal kevesebb időbe és pénzbe került :D Elmondom, én hogyan csináltam:
1. Zsírtalanítottam a szemhéjam és a pillákat egy alkoholos arclemosóval
2. Fültisztító pálcikával közepesen vastagon vazelinnel bekentem a szempillák közelében a bőrömet felül és alul is, figyelve, hogy mindenhol fedje a bőrt és a pillákra ne igazán menjen
3.Szintén pálcikával felvittem a folyadékot majd vártam kb. 1-2 percet, majd erre felvittem a zselét, és ezzel is vártam nagyjából ugyanennyit.
4. Szappanos langyos vízzel és egy szivaccsal letörölgettem a szememről a festéket, majd egy zsepivel teljesen szárazra a pillákat is, illetve bekentem szérummal a szemhéjaimat.
A benne lévő kefe meg a szemalátétek persze teljesen feleslegesek, a tartósságáról később tudok nyilatkozni, de eddig nálam ötöst kap.

06.04. UPDATE: Ma festettem újra a pilláimat először azóta, nekem teljesen megéri. Előző festésbőll tanulva azért jó, ha gumikesztyűben csináljuk, és nem lesznek foltosak az ujjaink napokig :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

1. Zsírtalanítottam a szemhéjam és a pillákat egy alkoholos arclemosóval

Iwett117

2018. február 24.

Bánom, hogy megvettem, és nem olvastam utána!
Nem ér semmit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

Bánom, hogy megvettem, és nem olvastam utána!
Nem ér semmit!

Ingrid123

2018. február 19.

Világosak a szempilláim és klausztrofóbiás vagyok, emiatt a kozmetikusnál történő szempillafestés egy rémálom (már a festék felkenésekor remeg a szemem és képtelen vagyok zárva tartani). Gondoltam, hátha ez a festék színez valamit a pilláimon. Tulajdonképpen színezett: a szőke-ősz pilláimat valamilyen szinten befogta, bár feketét vettem de inkább sötétszürke árnyalatra. (Bár az eredeti színtől jóval sötétebb így is...) azt azért nem mondanám, hogy nem csíp: ha csak a gőze belemegy a szemembe már az is csípi. Én meg sem próbálkoztam a fésűvel történő felvitellel, fültisztító-pálcikákkal próbálom megoldani - kisebb-nagyobb sikerrel. Csak szempillára használtam. Viszont a bőrömet csodálatosan befogja feketére, a kezem még 4-5 nap után is foltos (tudom kesztyű...). Szerintem ha nincs ilyen problémád, mint nekem, akkor egy kozmetikus ezerszer jobban befesti a pillákat...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 19.