Sylveco

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Edinaena, Módosítva: 2017. augusztus 11.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Antibakteriális mélytisztító gél kamillával és 2% szalicilsavval, zsíros és aknéra hajlamos bőrre.

moonlitnight

2018. november 27.

Az összetevői miatt vettem meg őt és egy intim lemosót ugyan ebből a márkából, de én még ennyire förtelmesen sz*r termékkel életemben nem találkoztam, jah de az intim lemosójával.Soha nem dobtam ki életem folyamán semmit kb, hanem nagy nehezen elhasználtam, odaajándékoztam másnak, de ennek sajnos mennie kellett, elhasználni nem bírtam. A márkát is örökre elfelejtem, hatalmas csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid