Sylveco

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stiasznibrigi, Módosítva: 2018. december 5.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Természetes cellulitisz-csökkentő kézi szappan, kis tételben, tradicionálisan hőmentesen készítve. Hipoallergén, gyengéd, de hatékony tisztító hatással, mely biztonságos mindennapos használatra. Geránium és rózsafa olajjal készül, így javítja a sejtanyagcserét és láthatóan kiegyenlíti a bőr textúráját. Különösen ajánlott érzékeny, vörösségre hajlamos vagy az öregedés jeleit mutató bőrre.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Glycine Soja (Soybean) Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil, Aniba Rosaeodora (Rosewood) Oil
Színezékek: CI 77492, CI 77491