Sylveco

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szabodorottya, Módosítva: 2018. november 29.

Kategória:   Testápolás

Hipoallergén formula, enyhe tisztító összetevőkkel és 3,9-es pH-val, a mindennapos női higiéniáért. Nyugtató glicerinnel és panthenollal, fertőtlenítő és gyulladáscsökkentő tölgyfa kéreg, lándzsás útifű levelének kivonatával és tejsavval, hogy segítsen támogatni az egészséges baktériumflórát. Friss érzést kelt, csökkenti a fertőzés kockázatát és véd az irritáció ellen. Mindennapos használata, zuhanyzóban vagy fürdőben, nőknek, minden korosztály számára javasolt.

Niki413

2018. december 18.

Én imádom! Néhány hete vásároltam a BodyButiq boltban, és kifejezetten olyan terméket szerettem volna, ami gyulladáscsökkentő hatással bír. Nálam bevált, ráadásul mivel illatanyagmentes, ezért gyógynövényes illata van.
Volt, amikor mindennap használtam, de most már kétnaponta használom. És minden használat után sokkal frissebbnek érzem magam, szóval mindenkinek csak ajánlani tudom, nagyszerű termék. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

lándzsás útifű levelének a kivonata. A kozmetikumokban baktériumölő, gyulladáscsökkentő tulajdonsága miatt használják.