Sylveco

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szabonikolett, Módosítva: 2018. november 30.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hipoallergén arctisztító, gyengéd, de hatékony tisztító összetevőkkel, minden bőrtípus számára biztonságos. Különösen ajánlott az érzékeny, irritált és száraz bőr napi ápolásához. A simaságért és ragyogásért az almából kinyert almasav felelős. Nyugtató és gyulladáscsökkentő kakukkfű illóolajat és kakukkfű kivonatot tartalmaz. Eltávolítja az elhalt bőrsejteket, szennyeződéseket és a fölösleges faggyút. Támogatja a sejtregenerálódást. Csökkenti a vörösséget és kiegyenlíti a bőrtónust. Napi használata fenntartja az egészséges, ragyogó bőrt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Vitaminok: Panthenol