syNeo

Ár:   €6.95   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. június 21.

Ár:   €6.95
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok

Alumíniumsómentes izzadásgátló

A syNeo Free pumpás permet szőlőből származó természetes hatóanyaggal nyújt védelmet az izzadás ellen. Foltmentes, illatmentes formula.

Liszteskrumpli

2020. január 20.

Én a sima syne5 fújós dezodort használom. Elképesztő. Magyarországon nagyon ritkán a müllerben lehet kapni. Borotválkozás után nem szabad használni. Este fürdés után 2-2 fújás megvárni amíg megszárad és 4-5 napig teljesen száraz maradsz, végre újra passzos ruhákban tudok járni még a legnagyobb melegben is. Az ára borsos, de megéri, sokáig bírja 1 üveg, énnagyon sok mindent kipróbáltam és ez a termék hihetetlenül jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

tothannus

2016. június 25.

Én a syneo5 - öt használtam. Ódákat zengtek róla, mennyire jó izzadásgátló, teljesen megállitja az izzadást. Nagyon csíp, rettenetesen szárító hatású, de ugyanúgy izzadsz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 25.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Urea
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.