Synergen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. április 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A pattanás elleni gélt kifejezetten a szennyeződéskre és a pattanásra hajlamos bőrhöz fejlesztették ki. A gélt célzottan az érintett problémás helyekre kell felhordani. Gyulladásgátló, csökkenti a pattanásokat, bőrgyógyászatilag tesztelt.

sailorluna

2018. augusztus 9.

általában hatásos, többször is segített már a kisebb pattanásokon. a nagyobb gyulladt darabokkal nem tud mit kezdeni. az összetevői sajnos nem olyan szépek, az essence hasonló sos gélje ugyanilyen hatású, csak szebb összetétellel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

zsazsa

2014. február 20.

Nekem bevált, én szeretem, segít 1-1 pattanás eltüntetésében!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

Nekem bevált, én szeretem, segít 1-1 pattanás eltüntetésében!

jubileum

2013. szeptember 27.

Nem rossz termék, de leginkább azoknak való akiknek 2-3 hetente egy pattanásuk születik maximum, de nekik jó ha van otthon, a többieknek zineryt-et ajánlok

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

Ella

2013. június 17.

Sajnos nekem semmit sem használt. Fertőtlenít gondolom, mert csípte a bőrömet felvitel után, míg meg nem száradt, de ennyi. Ugyanúgy megmaradtak a pattanások, nem szárította le őket. Sőt, reggel, ébredés után extra zsíros lett az arcom, szóval komfortérzet 0. És az "illatától" rosszul vagyok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

Vii888

2013. május 18.

Az arcomon lévő pattanásokat nem tünteti el, csak szárítja. Valóban nem túl gyors, de jó megelőzésre. Aztán... vékonyan bekentem vele a hátamat, mert ott is kijött pár pattanás, és... csodát tett! Majdnem mindet eltüntette! Biztos újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 18.

nagy.gabi40

2013. május 12.

Este bekenem vele a problémás bőrt, reggelre visszahúzza, látszik, hogy egész éjjel dolgozott! Meg vagyok vele elégedve, a bőrradírját is meg fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 12.

juditka9901

2013. március 27.

Akciósan vettem...szerettem is ,de olyan kevés van benne hogy nekem nagyon hamar elfogyott.Csodát nem tett az arcommal ,de kis javulást láttam azért...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

zsóf.

2013. február 17.

az eddig kipróbált pattanás elleni gél/tollak közül (4-5 féle) nekem ez használt a legjobban. szerintem jó. bár a pattanást eltávolítani nem lehet, de mégis ez a legjobb rá :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

angii

2012. október 6.

tesóm pattanásos bőrére bejött, a kialakulóban való pattanásokat kicsit leszárította :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 6.

susieesonic

2012. október 5.

hűsít meg ilyesmi de ezen kívül másra nem nagyon jó..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 5.

hűsít meg ilyesmi de ezen kívül másra nem nagyon jó..

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizinate, Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide

Az édesgyökér kivonatának egy fajtája, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, és pigmentfolt halványító tulajdonsága miatt használnak.