Best of Beauty 2019

Synergen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adra, Módosítva: 2011. augusztus 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Tisztítókendő kamillaolajjal. Gyengédenés alaposan tisztít, alkohol nélkül.

Virág-os

2017. szeptember 25.

Szépen eltávolította a sminket (enyhét) és a vízálló szempillaspiráljaimat is letisztogatta. Olykor arctisztításra is használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

ketyke

2015. május 23.

Olcso es jo! Tokeletesen leszedi a sminket,n kell dorgolnom az arcom,es egy db is eleg az egesz arc letisztitasahoz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

Cilike

2015. április 9.

Azon kevés törlőkendők egyike, amelyeket szeretek. Ár-érték arányban nagyon szuper, és ami a legfontosabb, nem irritálja a bőrömet. Rozaceam van, és azt vettem észre, hogy a kendő használata után halványodik a pirosságom. A sminket megfelelően eltávolítja, gyengébb make-up esetén egy lap is elég belőle, és nem kell dörzsölni vele a bőrt, mert viszonylag könnyedén hozza le a festéket.
A kendők nedvessége pont jó, a csomagolás jól zárható, így nem száradnak ki a lapok.
Megéri újravenni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

Megéri újravenni!

eo

2013. szeptember 7.

Az enyémnek teljesen rózsaszín a csomagolása, de úgy látom, ugyanerről a termékről van szó. Nem nagyon tetszik, lehetne sokkal nedvesebb, így azért kell dörzsölni, hogy leszedje a sminket. Viszont nem irritál, a bőröm jól tolerálja. Nem venném újra, de azért elhasználom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

Csajszi26

2013. május 13.

Olcsó, sok van benne leszedi a komolyabb sminket is! jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 13.

Olcsó, sok van benne leszedi a komolyabb sminket is! jó!

chyny-eve

2013. április 19.

Ezt a törlőkendőt Németországban voltam kénytelen megvenni, mikor februárban kint voltam. Az ottani Rossmannban láttam meg és döntöttem úgy, hogy kipróbálom. Elég jól levitte a sminket, az illata sem tolakodó! Összehasonlításképp pl. a Nivea - val, az valóban a nyomába sem ér! Mind a 2-szer, mikor azt vettem, olyannyira nem volt nedves, hogy a hatásában erőteljesen kételkedtem! Attól, hogy dupla annyiba kerül, mint ez a Synergen, semmivel sem tud többet, sőőt! Inkább venném ezt még 1-szer...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

Aura87

2013. március 14.

Hónapok óta ezt használom, és nagyon elégedett vagyok vele. Gond nélkül leszedi a sminket, pont megfelelően nedves, és kedvező az ára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

Corra

2012. október 16.

Már régóta gondban vagyok kicist az arctiszíttással. sokféle terméket próbáltam, sok jó is volt, de egy nagyon fárasztó nap után szégeyne, nem szégyen, lusta vagyok végigcsinálni a sok vattapamacsos arctisztítást. Van olyan terméke, ami nagyon gyorsan é snagyon jól leszedi a sminket (Balea olajos sminklemosó), de viszonylag sok kell belőle, és így túl hamar elfogy, plusz még sok vattát is elhazsnálok.

Egy szó mint száz, az itteni vélemények alapján próbáltam ki ezt a terméket, és nagyon elégedett vagyok. Egy komplett - igaz, nem vízálló - sminket mostam le egyetlen kendővel: alapozó, púder, pirosító, komplett szemhéjsmink, rúzs.

Mivel elég nagy méretű, negyedekbe hajtva és egyszrre mindig csak egy oldalt hazsnálva tökéletesen elég volt. Elég nedvesnek is mondnaám, nedvesebb, mnint pl. a Balea rózsaszín kendője - ami szintén jó amúgy.

Ha így számolok, 25 napra elég és 450 Ft volt. Nem sokkal drágább, mint az arclemosó tejem, ami kb. 700 FT, de nem tart ki két hónapig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 16.

lefteye

2012. szeptember 6.

Nagyon bevált ez a törlőkendő, féltem h ragad majd utána az arcom, de egyáltalán nem, sőt! kifejezetten simább, puhább tőle, és a legfőbb, hogy tiszta :) a szempillákon többször kell átmenni. még az öcsém is használja (nyilván nem sminklemosásra :D) és szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

zdoreebaba

2012. szeptember 2.

Szerintem a többi drága (pl: Nivea, Garnier...) törlőkendők közelébe nem érnek ennek a törlőkendőnek. Az arcomról az összes felesleges sminkmaradványt, az elhalt bőrt és a szempillámról a festéket is nagyon szépen eltávolította. A Rossmanban vettem kitűnő áron, 10%-os kuponnal. Nagyon megérte és nem csalódtam benne. Az illata pedig lenyűgöző és a kamilla nyugtató hatása kolosszális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak