Synergen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angeltear, Módosítva: 2013. július 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Nem hagy zsíros érzetet a bőrön, véd a kiszáradástól, parabénmentes.

Bőrgyógyászatilag igazolt.

Kiszerelés: 400 ml

koirankeksii

2014. január 27.

Nekem a rózsaszín van meg, de gondolom az állaga ugyanolyan, mint ennek. Borzalmas egy termék. A kezemre nyomva már alig tudom elkenni a lábamon olyan hamar "beszívódik", viszont valahogy mégis olyan sűrű, és zsíros, hogy elkenve még órákig zsíros a lábam és összeken mindent.... Soha nem venném újra. Kizárólag talpmasszírozásra használjuk már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

Malachite

2013. november 24.

Engem kilóra meg lehet venni mindennel aminek passiógyümölcs illata van, így nem volt kérdés, hogy hazajön velem. Olcsó, kiadós adag, amit nyújt pedig nem sok, de nekem épp elég: enyhe hidratálás, Isteni illat - nekem találták ki. Még reggel is érzem a pizsimen az illatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.

incifinci28

2013. augusztus 25.

az illata nagyon jó, tartós, olcsó, jól kenhető aztán annyit tud. semmiképp nem fogom újravenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

somodiedo

2013. augusztus 25.

Synergen arcápolót már használtam, és az nagyon nem vált be, így nem is foglalkoztam ezzel a márkával. De most semmi jó testápolót nem találtam, ami illatban és árban is megfelelő lett volna. Ennek nagyon tetszett az illata, és 400ml volt 599,-Ft. Így aztán úgy döntöttem adok neki egy esélyt és nem bántam meg. Az illata nagyon tetszik és tartós is a bőrömön. Elég gyorsan beszívódik, nem kell fél órát várni az öltözéssel, és nekem elég a hidratáló hatása is. A mennyiségét tekintve pedig sokáig elég lesz nekem.

Jelizz

2013. augusztus 11.

Sajnos erős caz illata... de nem kellemetlen!
JÓL HIDRATÁL, SAJNA NAGYON SŰRŰ A KRÉM.. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

Sajnos erős caz illata... de nem kellemetlen!
JÓL HIDRATÁL, SAJNA NAGYON SŰRŰ A KRÉM.. :/

angeltear

2013. július 28.

Hát ez a tipikus semmi extra termék számomra... Az illata nagyon tetszik, sokáig érződik a bőrömön, de nem igazán érzem, hogy kellően hidratálna. Nagyon kevés kell belőle mert még a padlóra is juthat belőle, nagyon folyós és nehezen szívódik be, ez így nyáron eléggé zavaró. Jó nagy kiszerelésű és az ára is baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak