Syoss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancsay, Módosítva: 2011. szeptember 4.

Kategória:   Hajformázók

Fodrászok bevonásával kifejlesztett, nagy teljesítményű formula. Rugalmas tartás. Nem ragad. Könnyen kifésülhető. Nem nehezíti el a hajat. Védia hajat a nedvességtől. Segít óvni a hajat au UV sugaraktól.

marianngod

2015. január 24.

Nekem tulajdonképpen csak azért van szükségem hajlakkra, mert a hajpakolásomnak köszönhetően rengeteg babahajam nőtt, és mikor copfba fogom, mindenfelé kiállnak. Ezeket szoktam lefújni és elsimítani. Mivel csak ennyi tapasztalatom van a termékkel kapcsolatban és nekem erre tökéletes, így 5*-ot adok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 24.

annucii

2013. február 4.

Én is azért vettem, mert elvileg sokáig tartós, hát jól megtartja a hajamat de egyáltalán nem sokáig , bár legalább nem ragad és könnyen kifésülhető ha meguntam. De annyira egyáltalán nem rossz, és legalább nincs borzalmas parfümös illata, mint az olcsóbb hajlakkoknak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 4.

karakumsivatag

2012. október 16.

Semmi extra. Nekem nem tartotta meg a rövid hajamat sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 16.

Semmi extra. Nekem nem tartotta meg a rövid hajamat sem.

Sparklepony

2012. június 26.

Egyszer próbálkoztam vele, nekem is fehér lakkpöttyök maradtak a hajamon, ronda volt, és nem is tartott sokáig a hatása. Végül szénrajzok fixálására használtam el, arra végül is egész jó volt, de magamra nem fújnám többet, az biztos :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 26.

guccigirl

2012. március 29.

Sajnos nekem sem volt maximálisan örömteli a találkozásom ezzel a hajlakkal. Az illata nem különösebben jó, de nem is rossz, tipikus hajlakk. Én főleg a feltűzött frufrumra fújtam, hogy nap közben ne csússzon szét. Nem is csúszott, jól megtartotta, viszont a hajam száraz, sprőd és fakó lett tőle (pedig csak 2 kicsi fújás ment rá, nem a fél flakon). A legjobban viszont az idegesített fel, amikor egyik reggel megadta magát a szórófej, és nem lehetett lenyomni, szóval sehogy nem tudtam belőle egy fújásnyit sem kicsikarni. Tudom, hogy nem egy kifejezett fodrásztermék, de fodrászkellékesnél ilyen áron már lehet profi minőséget kapni. Ennek az a pozitívuma, hogy könnyen beszerezhető. De inkább másikat (Subrina) használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 29.

Lolita

2012. március 4.

Csodálkozom, hogy ennyi rossz tapasztalat van ezzel kapcsolatban. Na de kinek mi válik be :). Nekem ez az egyik kedvenc hajlakkom. A hűű de nagy tartás tényleg elmarad, viszont nálam semmivel sem rosszabb, mint bármelyik más hajlakk. A szagával nem volt semmi bajom, és nem lesz ragacsos tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. március 4.

hajnal*

2012. március 4.

Ma én is vettem,de kár volt.Nekem nem is az illatával van a baj(mondjuk közel sem jó illatú),hanem ezt az "erős tartást" azért én megkérdőjelezném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 4.

Domino

2011. november 13.

Amellett, hogy sehol az az ígért "erős tartás" (legalábbis az én hosszú hajamnak), még eszméletlen büdös is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol