Syoss

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: geucsa, Módosítva: 2014. október 20.

Ár:   1900 Ft
Kategória:   Hajformázók

Hajformázó krém az extra erős tartásért.

• Kiváló textúra & újraformázható eredmény.
  • Nem ragad és nem hagy nyomot a hajban.

birdie

2019. szeptember 14.

A férjem próbálkozott vele zselé helyett, de nem járt sikerrel. Nem tartotta meg a nem túl rövid haját.
Viszont én találtam egy módot, amire nekem megfelel. Szárítás előtt teszek egy kicsit a hajamra, amitől utána kevésbé száll. Lesimítja és párás időben is tart ez a simaság. Nem tökéletes, de jobb, mintha nem használtam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Anyezz

2017. november 8.

Rövid haj kordában tartására ideális, nagyon finom illata van. Akinek zsíros hatású lesz tőle, valószìnűleg a hajtőre használja vagy túl nagy mennyiséget.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

ranunculus

2017. október 30.

Kisebb formázáshoz is teljesen alkalmatlan, nagyobb mennyiségben használva is. A frissen mosott haj pedig, másnapra egy hetesnek tűnik tőle. Sajnos még az akciós árát sem érte meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 30.

Pecas85

2017. február 25.

Reggel felviszed a hajadra estère úgy nèz ki mitha nem mostàl volna hajat egy hete.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 25.

palvivien0320

2017. január 5.

A barátom csak ezt használja! Nagyon jó az illata, keveset kell használni belőle es sokaig elég. Általában csak beletúrok vele egy kicsit a hajamba és egész dús marad a nap végéig. A normál árát nem éri meg, viszont a rossmanban gyakran 1000 forintért lehet kapni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

GNóri

2016. augusztus 11.

Férjem próbálkozott vele, szörnyű. Nem tart, és a frissen mosott haja olyan igénytelen lelapult, zsíros hatású lett, mintha hetek óta nem mosta volna meg. 0 pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

edina810

2016. január 7.

Az öcsém nemrég talált rá. Még akkor szokott ügyködni vele, mikor nyirkos a haja, reggel pedig esetleg már csak igazít rajta, és neki bevált, pedig nem kifejezetten rövid, és ráadásul dús is a haja. Személy szerint én ahogy látom kívülről, jó tartást ad, és nem tűnik zsírosnak tőle az ember haja, nem úgy, mint sok már hajformázótól. Az illata pedig nagyon finom kis krémes. Az ára az egyedüli negatívum, ahhoz képest, hogy csak egy kis tégely, a közel 2000 Ft-ot én sokallom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

zimmbo

2015. július 31.

Rögzítésre szerintem sem alkalmas. Én arra használom, hogy hajszárítás után ne szálljon annyira a hajam és jó kis ruganyos legyen. Az illata tetszik, még a nap végén is érzem. Valóban egy kicsit zsírosít, de úgyis 2-3 naponta hajat mosok. Egy gyenge négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 31.

adamszep

2015. május 9.

Nekem nem vallt be. Se hajlakkal, se semmivel. (jobb oldalra tusizett, elore hosszabbodo 6-9cm-es hajstilus) Nem tart, csereben pedig mintha valami nagy zsirtartalmu valamivel allitottam volna be a hajamat. Egyedul akkor jo, ha a hajamat mar beallitottam es kb 2 nap utan meg akarom igazitani. Olyankor mukodik, es kitart egy buli erejeig vagy egy delelott a suliban

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 9.

tworld

2015. április 15.

Valóban láthatatlan, de cserébe nem tart egyáltalán, akkor se ha rengeteget használok. Ja de, az első fuvallatig, vagy amíg be nem kötöm a cipőfűzőmet. Idegesítő pénzkidobás, nem tudom mi értelme ilyet gyártani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 15.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lila színű.