Syoss

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ennie86, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Kategória:   Hajfestékek

Akár 10 réteg mélyen behatol a hajba az intenzív színért, fakulás elleni védelemmel. Professzionális őszhajfedés.

Melszi

2019. június 11.

Szuper! A fejbőrömet egyáltalán nem csípte, a színe intenzív, de sötétebb, mint a képen, igaz világosbarnáig ajánlja, az enyém középbarna volt. A hajam puha, fényes. (6.75 Nude bronz)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

cseri88

2018. szeptember 2.

Jó pár évvel ezelőtt, amíg nem tértem át a CF-re, mindig Syoss 10-5 Los Angeles szőkére festettem a hajam. Fodrász szívatta le a hajam feketéből szőkére, de az még ugye kb. csibe sárga volt, utána magamnak értem el azt a színt, ami a dobozán van. Szerettem, nekem nem marta szét semmim. Viszont, mikor még nem értem el a dobozán lévő szőkét, mindig festettem az egész hajam, akkor szétszedte, szálkás lett és tört, hiába fedtem le olajjal vagy bármit csináltam. Tudom, sokan fogják a fejüket, de nem bírtam a fodrászokat, mert mindig elrontották a hajam, így maradt a "Csináld magad". Több árnyalatot is használtam, mikor ombréban nyomtam meg balayage-ban, de már nem emlékszem, mik voltak. De hálistennek ez már a múlté, nincs több Syoss és más CF-re váltottam festék ügyileg is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

boni

2018. március 7.

Méz szőke árnyalatot vásároltam ebből a termékből. A színe olyan lett, mint amit beígért, viszont szétmarta a fejbőrömet. 2 napig csak vakaróztam és tiszta seb lett. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

ZsaNo0707

2018. február 21.

Kékesfeketét vásárolok már 2. éve. Elégedett vagyok! Tökéletes, tartós a színe.Balzsamozás után még inkább könnyebben kezelhető a hajam. Nem okoz irritációt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

FruskaBianka

2018. február 12.

Szombaton próbáltam ki,mogyoró barna és rézvörös keveréket használtam. Megvettem a márka festett hajra való samponját,balzsamját. Ecsettel vittem fel.A színe egységes(pontosan ugyanolyan a töve,mint a hajvégek)-ezért piros pont-,nem foltos,szép fénye van,viszont a fehér hajszálakat nem fedte tökéletesen és mára (hétfő) nagyon száll a hajam. Nem tudom, hogy a festék, vagy a sampon+balzsam számlájára írható. Ettől függetlenül újraveszem,a fedést talán megoldja plusz 5-6 perc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Ennie86

2017. december 3.

Ma reggel próbáltam ki az extra világos tiszta szőke (10-1) árnyalatot. Az hogy mitől tiszta szőke, arra nem tudtam rájönni. :)
Kellemes az illata, nem csöpög. Gyorsan és egyszerűen lehet vele dolgozni. Szárítás után egy természetes árnyalatot kaptam. Selymes és könnyen kezelhető a hajam balzsamozás után. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

flaghunter

2017. szeptember 16.

Most próbáltam először, egy barna árnyalatút vettem. Kiöntöttem a hajfestős edényembe, nem a flakont használtam. Jó állagú a festék, az illata sem túl erős. Szerintem jobb az eredmény ecsettel, mivel sok ősz hajszálam van, és így ez is maximálisan befedte azokat. Puha, kellemes tapintású lett a hajam, pedig a balzsamot rá sem tettem. Az árnyalat is olyan lett, amit a kép mutat a dobozon. Úgyhogy meg vagyok elégedve a termékkel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology