Syoss

Ár:   1479 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilvia.bano, Módosítva: 2019. június 5.

Kategória:   Hajformázók

Hajhab, hosszantartó kontrollal, légies dússággal.

• Alkohol-, szilikon- és parabénmentes.
  • Nem nehezíti el a hajat.
  • ECARF által igazolt és VEGÁN formula.

szilvia.bano

2019. június 7.

Ezt megelőzően a lila flakonos keratinos verziót használtam, amivel meg voltam elégedve, viszont mivel a keratin állati eredetű összetevő, gondoltam kipróbálom ezt. Azért is voksoltam emellett, mert vékony szálú, göndör hajam van, ezért szeretem a volumen növelő hajhabokat. Nos, vegán összetevők ide, alkohol-parabén-szilikon mentesség oda ez a hajhab sokkal rosszabb, mint a lila keratinos. Többé-kevésbé szárít is, de a fő problémám, hogy úgy összetapasztotta a hajam, olyan ragacsos lett, hogy nem hittem el. Másnap meg is mostam, mert muszáj volt. Több Syoss hajhabnál írták, hogy összetapaszt és ezek szerint ez sem kivétel. Tartást ugyan ad és volumen növelő hatása is van, az illata kellemes, ezért adok két csillagot. Ne vegyétek meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.