Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SlecckelMarine, Módosítva: 2012. február 10.

Kategória:   Hajformázók

Professzionális formázás - professzionális eredmény. Fodrászok bevonásával kifejlesztett, nagy teljesítményű formula. A prémium fény-hajlakk az extra erős, hosszantartó ragyogásért. Nem ragad, könnyen kifésülhető. Nem nehezíti el a hajat. Védi a hajat a nedvességtől. Segít óvni a hajat az UV sugárzástól.

jibjab

2021. május 16.

Kis mintában kaptam, az is sokáig elég volt. Nem a legerősebb Syoss fixáló, de nagyon szép eredményt lehet elérni vele és valóban szépen fénylik tőle a haj és kifejezetten jól tartja az egészen hosszú hajat is. Bár az erősebb fixálóját is kipróbáltam, ami valóban jobban tartott, összességében még ehhez térek mindig vissza. Jó lenne, ha kisebb kiszerelésben is kapható lenne. Az a próba adag, amit annak idején kaptam szuper volt, mert jól elfért a táskában. Az illata erős, ezen változtathatnának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 16.

DianeD

2020. március 26.

Elég hit or miss, sajnos nem mindig tartja meg a hullámokat, hiába fújok belőle sokat. Ha túl sokat fújok, akkor pedig túlságosan látszódik, hogy mennyi hajlakk van rajta, és nagyon mű hatású lesz. Csak akkor használom, ha nagyon muszáj. Viszont voltak már olyan alkalmak is, amikor egész nap tartotta a hullámaim, sőt, még a következő nap is. Nem kísérletezgettem vele annyit, de lehetséges, hogy ha hajpakolást is használok hajmosás közben vagy túl sok balzsamot teszek a hajamra, akkor nem tart annyira. Elég régóta megvan már, szóval jó sokáig elég, de hozzáteszem, hogy nem is használom annyira túl sokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

thewildone

2018. augusztus 16.

Óvatosan kell bánni vele, mert ha picivel többet fújunk a kelleténél, bizony hamar összeragad a haj. Nem fényesít, de kiválóan tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Molly01

2018. július 28.

Bár nem lett tőle fényesebb a hajam de nagyon erős, jól tart. Elég belőle egy keveset fújni a hosszú hajamra, akár besütöm, akár kivasalom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

p.bettina

2017. szeptember 10.

Azért próbáltam ki, mert azt reméltem tényleg fényt ad a hajamnak a tartáson kívül. Nos, se nem adott fényt, de még tartást sem. Körülbelül 5 percig érződött a hajamon, utána semmi. Semmi tartás. Nem fogom újra vásárolni. Csalódás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Dalma0802

2016. április 17.

Hát nekem nem annyira tartotta meg a hullámaimat,de ha egyenes hajra fújtam jobban teljesített. :|

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

Lills

2016. február 15.

Nagyon rég óta használom, ezért kitapasztaltam már, de nem szerettem meg különösebben a terméket. Az biztos, hogy hatalmas mennyiség, és bár nem is használom túl gyakran, talán mert nem is tartom egy jó terméknek, de nekem tényleg évekig elég volt.
Egyszerűen nekem túl sok. Nagyon keveset fújok a hajamra, messziről, mégis túl erős és egyáltalán nem rugalmas tartást ad, és hajmosásig bizony érezhető is a hajban. Keménnyé és fura tapintásúvá teszi, nem túl kellemes.
Ráadásul nagyon szárít és szerintem a töredezést is gyorsítja. Azt pedig nem is értem, miért shine, kifejezetten mattítja a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

moniq0213

2015. november 26.

Én kifejezetten szeretem ezt a hajlakkot. Sokat próbáltam már, de eddig ez volt a legszuperebb. A többi brutálisan szárította a hajam, kifésülhetetlenné tették. Ezt a Syoss lakkot nagyon eltalálták. Tart is szépen, és nem teszi borzalmassá a hajam állagát. Megérdemli az 5 csillagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

sziszo

2015. október 9.

Nagyon erős hajlakkok. Nekem már túl durva. Nagyon kemény lesz tőle a frizura, mű hatás és nagyon nehéz kifésülni vagy kimosni. Valamint ha párás az idő úgy nézek ki mintha tengerpartól jöttem volna félig hullámos és vizes hajjal......... Szóval nem nem nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

papucsallatka

2015. június 26.

??????ez ugye valami vicc???????? semmit nem tartott, összeállt csimbókokba a hajam és még ki is szárította azt, aztán pár óra mulva megadta magát és elkezdett darabokban potyogni a hajamból, ráadásul még viszketett is tőle a fejbőröm... viszont bogár irtó spraynek remek volt, ráfújtam egy hatalmas pókra és kb 3 fújástól meg is halt.....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.