Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SlecckelMarine, Módosítva: 2012. február 10.

Kategória:   Hajformázók

Professzionális formázás - professzionális eredmény. Fodrászok bevonásával kifejlesztett, nagy teljesítményű formula. A prémium fény-hajlakk az extra erős, hosszantartó ragyogásért. Nem ragad, könnyen kifésülhető. Nem nehezíti el a hajat. Védi a hajat a nedvességtől. Segít óvni a hajat az UV sugárzástól.

thewildone

2018. augusztus 16.

Óvatosan kell bánni vele, mert ha picivel többet fújunk a kelleténél, bizony hamar összeragad a haj. Nem fényesít, de kiválóan tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Molly01

2018. július 28.

Bár nem lett tőle fényesebb a hajam de nagyon erős, jól tart. Elég belőle egy keveset fújni a hosszú hajamra, akár besütöm, akár kivasalom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

p.bettina

2017. szeptember 10.

Azért próbáltam ki, mert azt reméltem tényleg fényt ad a hajamnak a tartáson kívül. Nos, se nem adott fényt, de még tartást sem. Körülbelül 5 percig érződött a hajamon, utána semmi. Semmi tartás. Nem fogom újra vásárolni. Csalódás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Dalma0802

2016. április 17.

Hát nekem nem annyira tartotta meg a hullámaimat,de ha egyenes hajra fújtam jobban teljesített. :|

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

Lills

2016. február 15.

Nagyon rég óta használom, ezért kitapasztaltam már, de nem szerettem meg különösebben a terméket. Az biztos, hogy hatalmas mennyiség, és bár nem is használom túl gyakran, talán mert nem is tartom egy jó terméknek, de nekem tényleg évekig elég volt.
Egyszerűen nekem túl sok. Nagyon keveset fújok a hajamra, messziről, mégis túl erős és egyáltalán nem rugalmas tartást ad, és hajmosásig bizony érezhető is a hajban. Keménnyé és fura tapintásúvá teszi, nem túl kellemes.
Ráadásul nagyon szárít és szerintem a töredezést is gyorsítja. Azt pedig nem is értem, miért shine, kifejezetten mattítja a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 15.

moniq0213

2015. november 26.

Én kifejezetten szeretem ezt a hajlakkot. Sokat próbáltam már, de eddig ez volt a legszuperebb. A többi brutálisan szárította a hajam, kifésülhetetlenné tették. Ezt a Syoss lakkot nagyon eltalálták. Tart is szépen, és nem teszi borzalmassá a hajam állagát. Megérdemli az 5 csillagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

sziszo

2015. október 9.

Nagyon erős hajlakkok. Nekem már túl durva. Nagyon kemény lesz tőle a frizura, mű hatás és nagyon nehéz kifésülni vagy kimosni. Valamint ha párás az idő úgy nézek ki mintha tengerpartól jöttem volna félig hullámos és vizes hajjal......... Szóval nem nem nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

papucsallatka

2015. június 26.

??????ez ugye valami vicc???????? semmit nem tartott, összeállt csimbókokba a hajam és még ki is szárította azt, aztán pár óra mulva megadta magát és elkezdett darabokban potyogni a hajamból, ráadásul még viszketett is tőle a fejbőröm... viszont bogár irtó spraynek remek volt, ráfújtam egy hatalmas pókra és kb 3 fújástól meg is halt.....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 26.

sihaya

2015. június 11.

Ebből egy utazó kiszerelést kaptam valamikor, most fogyasztottam el, de elég borzasztó. Nagggyon büdös, lakkfesték szagú, eléggé összetapasztja a hajat, természetellenesen megkeményíti. Tartása határeset. Soha nem venném meg nagyban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

Missmiu

2014. december 29.

Nem tart, viszont csimbókos lett tőle a hajam és összeragadt. Éreztem, ahogy elnehezedik az egész, de nem adta meg a volume-ot. Másikat keresek helyette s.o.s.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol