Syoss

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Roni27, Módosítva: 2012. január 4.

Kategória:   Samponok

Syoss száraz sampon.

chiocciola

2020. július 23.

nem használtam eddig még más száraz sampont, csak ebből a zöldet, de tényleg csak vészhelyzet esetén, mert én akárhogy csinálom, fehér foltos lesz a sötétbarna hajam, egész nap érzem a büdös szagát, és nem sokat javít az eredeti állapoton.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

dodeszka95

2020. június 20.

Sok szárazsampont kipróbáltam,de nekem ez vált be legjobban.Nem maradtak fehér csomók tőle a hajamban és nagyon jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

angi009

2020. május 29.

Én a kéket használtam, imádtam, de sajnos mostanában nem találom a polcokon se online. Évekig használtam, a valaha volt legjobb szárazsamponom, vékonyszálú a hajam, rendkívüli módon dúsította. Néha, ha nem is volt rá szükség mint száraz samponra, kis felturbózás céljából felvittem :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

Thumpa84

2020. május 16.

kek verziot hasznalom, de nem veszem tobbet ujra. dusitani valoban dusit, de mattitja a hajat nem is kicsit, valamint borzasztoan hullik tole a hajam. lehet csak en reagalok igy a termekre, de emiatt sajnos nem tudok 2nel tobb csillagot adni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 16.

dago21

2020. május 3.

A zöldet használom, szerintem ha az egész dobozt egyszerre fújnám a hajamra, akkor sem érne semmit....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 3.

vrita1998

2020. március 1.

A szórófeje tényleg egy kalap sz@r, de maga a termék amúgy jó lenne...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 1.

A szórófeje tényleg egy kalap sz@r, de maga a termék amúgy jó lenne...

Csipetke

2020. február 5.

A zöldet használom belőle, de sajnos nem vált be.. Az illata borzalmas szerintem. A szórófeje is katasztrófa. Ugyanolyan marad a hajam tőle még az az napot sem tolja ki. A fehérséget könnyű eltüntetni, azzal nincs gond, de semmit nem csinál. Az egyik drogéria saját márkása többet ér mint ez. Csak gondoltam kipróbálok valami "komolyabb" szárazsampont is, de kár volt. Kb. félhosszú hajam van és kétszer használtam és már csak félig ha van addig egyáltalán a flakon. Szóval nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

hoberboglarka

2019. november 24.

A zöld verziót használom már jó pár tubus óta, én nagyon szeretem, az illata is tetszik és igaz én mindig csak + napra használom, de megteszi a hatást. Az egyetlen hátránya, hog viszonylag gyorsan fogy, de egyébként hibátlan

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

novembermesi

2019. október 18.

Nagyon szeretem ezt a száraz sampont :) A zöld fajtája van meg, ami kimondottan zsíros hajtőre való. Több márkát próbáltam már ki, de ez vált be a legjobban. Most glamour napokon újra beruháztam rá. Nem folytó az illata, kimondottan kellemes, nem hagy maga után tipikus fehér port. Könnyen bemasszírozható a hajba, nem lesz tőle ragacsos és fehér sem. Sokáig elé, akár 2 napot is ki lehet vele tolni a hajmosást. Nálam ez marad a tuti száraz sampon ! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Kencifice

2019. október 16.

Őszintén szólva egy csillagot sem adnék rá. Sőt! Rettenet! Kéket használtam. Nem hogy felfrissítené a hajam, inkább még zsírosabbá teszi (látványilag). Többféle kép próbálkoztam: simán csak fújtam, majd fésű, fújás majd törölközővel átsimítottam, fújtam és csak úgy hagytam. Sehogy sem jó. Ellenben a Batiste egy álom! 3 napig simán bírta vele a hajam. Már a fújás után látványos volt a különbség... Szóval ez olyan lendületesen koppant a kukában, mint anno a kosaramban!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Citral, Geraniol