Best of Beauty 2019

Syoss

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Roni27, Módosítva: 2012. január 4.

Kategória:   Samponok

Syoss száraz sampon.

OrosziEszti

2019. július 14.

A zöldet használom, tényleg megspórolok vele egy hajmosást. Nem hagy foltot, könnyen használható és egész napon át tartó eredményt produkál. Viszont két nagy hibája van. Az első, ami talán érthető, hogy ha szép egyenletesen akarod felvinni és sűrű hajad van, elég sok terméket kifújsz már az első használatnál. A másik pedig az a rettentő citromos/citrusos illata, ami egész napon át kísért,nagyon erős és irritáló. Ez miatt nem fogom többet újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 14.

Rof

2019. július 12.

A zöldet használom, nekem bevált, a célnak megfelel, bár max 1-2 nappal tolja ki a hajmosás és ügyelni kell a fehér foltokra. Az ára lehetne kedvezőbb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

szogireka

2019. június 9.

Szörnyű. Fehér foltot hagy, nagyon undorító, durva, természetellenes tapintású lesz tőle a hajam, nehéz kimosni is. A szaga is furcsa, ráadásul 2-3 óra múlva újra zsíros a haj, meg csak volume-ot se ad neki. Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 9.

bija

2019. június 7.

Mindegyiket próbáltam már és szuper termék! Nekem sokkal jobb mint a Batiste, vagy más drágább szárazsampon.
Nem hagyott fehér réteget, szép dús, frissen mosott hatású lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

Nem hagyott fehér réteget, szép dús, frissen mosott hatású lett tőle a hajam.

tátombák

2019. június 1.

A kéket használom, a célnak teljesen megfelel. Felfrissíti a hajam, nem lesz tőle foltos, szépen kifésülhető. Nem mondanám csodaszernek, mert ennél olcsóbbak is tudnak ennyit

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

potyike

2019. május 23.

A zöldet próbáltam, az én hajamon működött, nem hagyott fehér nyomot, viszont hihetetlenül kevés van benne!!! Nem akartam elhinni, ha 4 használat után újat kell venni, az ár-érték arányban már nem annyira elfogadható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 23.

Lencseee

2019. május 2.

Sajnos nekem ez nem eleg. A "zsiros" latvanyt eltunteti, de ennyi. A tapintasa es a tartasa semmit sem javul. Adok ra egy kettest, mert nem a legszörnyebb, de alig mondhato hasznosnak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 2.

Timarf

2019. március 30.

Pénzkidobás. Egyáltalán nem fedte el a zsírosodást, nem, hogy volument adna. Pocsék az illata is. Többet nem kisérletezem syoss termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

Putnokibrigi

2019. március 25.

Sziasztok!

Ez a termék fantasztikus!
A volumeneset választottam és valóban frissebb és dúsabb tőle a hajam. Kétnaponta szoktam hajatmosni, de amióta felfedeztem a terméket van, hogy 3-4 naponta mosok hajat és jól érzem magam, sőt a vékonyszálú hajam nem lapul le és többnek tűnik :) Anyukám is kipróbálta, neki teljesen más a haja, festett és nagyon dús és ő is imádta a végeredményt.
A zöldet is kipróbáltam, az is hasonlóan jó, valamint a samponokat és a balzsamokat is nagyon szeretem. Örülök, hogy kipróbáltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Sziasztok!

Ez a termék fantasztikus!

bereszsuzsa

2019. március 3.

Nagyon régóta keresem a tökéletes szárazsampont, ő már közelít hozzá, az eddigi próbálkozásaimhoz képest kiemelkedően jó! Szép volument ad a hajnak, nem hagy fehér foltokat, tartós a hatása, és nem ragad össze tőle a hajam. Ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Citral, Geraniol