Syoss

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Roni27, Módosítva: 2012. január 4.

Kategória:   Samponok

Syoss száraz sampon.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

force

2021. június 9.

Borzalmas. A legrosszabb szárazsampon, amit valaha használtam. Büdös, ráadásul tartós a szaga, kifésülhetetlen fehér foltot hagy és rosszabb állapotban van a hajam utána, mintha nem használtam volna. Ha jót akartok magatoknak, messziről kerüljétek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 9.

noricza

2021. február 26.

Az erős illata valóban zavaró, alapvetően a férjem hasznája én néha lopok belőle amikor még határesetes a hajmosás kérdése. Nekem a világos hajamon nem látszik, de sötét hajon érdemes jol átdörgölni, vagy hajszárítóval megfújni. Próbáltunk több félét is, nekem ez vált be a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

chiocciola

2020. július 23.

nem használtam eddig még más száraz sampont, csak ebből a zöldet, de tényleg csak vészhelyzet esetén, mert én akárhogy csinálom, fehér foltos lesz a sötétbarna hajam, egész nap érzem a büdös szagát, és nem sokat javít az eredeti állapoton.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

dodeszka95

2020. június 20.

Sok szárazsampont kipróbáltam,de nekem ez vált be legjobban.Nem maradtak fehér csomók tőle a hajamban és nagyon jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

angi009

2020. május 29.

Én a kéket használtam, imádtam, de sajnos mostanában nem találom a polcokon se online. Évekig használtam, a valaha volt legjobb szárazsamponom, vékonyszálú a hajam, rendkívüli módon dúsította. Néha, ha nem is volt rá szükség mint száraz samponra, kis felturbózás céljából felvittem :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

Thumpa84

2020. május 16.

kek verziot hasznalom, de nem veszem tobbet ujra. dusitani valoban dusit, de mattitja a hajat nem is kicsit, valamint borzasztoan hullik tole a hajam. lehet csak en reagalok igy a termekre, de emiatt sajnos nem tudok 2nel tobb csillagot adni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 16.

dago21

2020. május 3.

A zöldet használom, szerintem ha az egész dobozt egyszerre fújnám a hajamra, akkor sem érne semmit....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 3.

vrita1998

2020. március 1.

A szórófeje tényleg egy kalap sz@r, de maga a termék amúgy jó lenne...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 1.

A szórófeje tényleg egy kalap sz@r, de maga a termék amúgy jó lenne...

Csipetke

2020. február 5.

A zöldet használom belőle, de sajnos nem vált be.. Az illata borzalmas szerintem. A szórófeje is katasztrófa. Ugyanolyan marad a hajam tőle még az az napot sem tolja ki. A fehérséget könnyű eltüntetni, azzal nincs gond, de semmit nem csinál. Az egyik drogéria saját márkása többet ér mint ez. Csak gondoltam kipróbálok valami "komolyabb" szárazsampont is, de kár volt. Kb. félhosszú hajam van és kétszer használtam és már csak félig ha van addig egyáltalán a flakon. Szóval nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 5.

hoberboglarka

2019. november 24.

A zöld verziót használom már jó pár tubus óta, én nagyon szeretem, az illata is tetszik és igaz én mindig csak + napra használom, de megteszi a hatást. Az egyetlen hátránya, hog viszonylag gyorsan fogy, de egyébként hibátlan

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Citral, Geraniol