Syoss

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Roni27, Módosítva: 2012. január 4.

Kategória:   Samponok

Syoss száraz sampon.

Csipetke

2020. február 5.

A zöldet használom belőle, de sajnos nem vált be.. Az illata borzalmas szerintem. A szórófeje is katasztrófa. Ugyanolyan marad a hajam tőle még az az napot sem tolja ki. A fehérséget könnyű eltüntetni, azzal nincs gond, de semmit nem csinál. Az egyik drogéria saját márkása többet ér mint ez. Csak gondoltam kipróbálok valami "komolyabb" szárazsampont is, de kár volt. Kb. félhosszú hajam van és kétszer használtam és már csak félig ha van addig egyáltalán a flakon. Szóval nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

hoberboglarka

2019. november 24.

A zöld verziót használom már jó pár tubus óta, én nagyon szeretem, az illata is tetszik és igaz én mindig csak + napra használom, de megteszi a hatást. Az egyetlen hátránya, hog viszonylag gyorsan fogy, de egyébként hibátlan

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

novembermesi

2019. október 18.

Nagyon szeretem ezt a száraz sampont :) A zöld fajtája van meg, ami kimondottan zsíros hajtőre való. Több márkát próbáltam már ki, de ez vált be a legjobban. Most glamour napokon újra beruháztam rá. Nem folytó az illata, kimondottan kellemes, nem hagy maga után tipikus fehér port. Könnyen bemasszírozható a hajba, nem lesz tőle ragacsos és fehér sem. Sokáig elé, akár 2 napot is ki lehet vele tolni a hajmosást. Nálam ez marad a tuti száraz sampon ! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Kencifice

2019. október 16.

Őszintén szólva egy csillagot sem adnék rá. Sőt! Rettenet! Kéket használtam. Nem hogy felfrissítené a hajam, inkább még zsírosabbá teszi (látványilag). Többféle kép próbálkoztam: simán csak fújtam, majd fésű, fújás majd törölközővel átsimítottam, fújtam és csak úgy hagytam. Sehogy sem jó. Ellenben a Batiste egy álom! 3 napig simán bírta vele a hajam. Már a fújás után látványos volt a különbség... Szóval ez olyan lendületesen koppant a kukában, mint anno a kosaramban!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

wildrose

2019. szeptember 17.

A zöld színű, zsírosodásra hajlamos hajra valót használtam, az illata elfogadható, citrusos, a zsíros hajtöveken egyértelműen segít, és szépen dúsít is.

2019.09.17.

Kipróbáltam a kék színű, vékony szálú, erőtlen hajra való verziót is: az illata nem jó, de nem is kellemetlen, ez is működik, javít a hajtő állapotán és dúsít is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 17.

2019.09.17.

kaposztamester

2019. szeptember 12.

Nem egy batiste minőség , de közelít hozzá nagyon . Reális áron meg lehet venni az eurosba . Nekem újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

CsenkiGabriella

2019. szeptember 12.

Kínai boltban akadtam rá, előtte nem olvastam véleményt róla, most látom, hogy nem a legkedveltebb száraz samponok közé tartozik, de nekem nagyon bevált. Dúsítja a hajamat, a zsírosságot megszünteti, fehér foltok nem keletkeznek, valahogy sokkal dúsabb, fényesebb lesz a hajam ettől a száraz sampontól, könnyebben formázható, tupírozható. Én biztos ezt fogom használni most évekig.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Teokleia

2019. szeptember 9.

A zöld verzióról csak jókat mondhatok. Kitolja a hajmosást egy nappal legalább, a szaga viszont nagyon erőteljes, nekem kicsit túl sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

OrosziEszti

2019. július 14.

A zöldet használom, tényleg megspórolok vele egy hajmosást. Nem hagy foltot, könnyen használható és egész napon át tartó eredményt produkál. Viszont két nagy hibája van. Az első, ami talán érthető, hogy ha szép egyenletesen akarod felvinni és sűrű hajad van, elég sok terméket kifújsz már az első használatnál. A másik pedig az a rettentő citromos/citrusos illata, ami egész napon át kísért,nagyon erős és irritáló. Ez miatt nem fogom többet újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 14.

Rof

2019. július 12.

A zöldet használom, nekem bevált, a célnak megfelel, bár max 1-2 nappal tolja ki a hajmosás és ügyelni kell a fehér foltokra. Az ára lehetne kedvezőbb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Citral, Geraniol