Syoss

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Roni27, Módosítva: 2012. január 4.

Kategória:   Samponok

Syoss száraz sampon.

vivienlovesit

2017. február 8.

Életem első száraz samponja volt... Akkoriban még újdonságként kínálták, az itt feltüntetett árral ellentétben én 1700 forintért vásároltam egy közértben. Az illata kellemetlen, mondhatni büdös; mellette a fejbőrt is irritálja. A legnagyobb negatívuma a dolognak, hogy SEMMIT sem használ! :'D Mindemellett kiemeli a zsírosodást a hajtöveken. Nagyon utáltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

Lina14

2017. február 1.

én a kék volume liftet szoktam használni. nincs benne púder, ezért nincs fehér por ami megülne a fejemen. valóban ad tartást és tömeget, de egy nap után ez elmúlik. nem viszket tőle a fejem, ami jó hír, ugyanis ezért hanyagoltam eddig a szárazsamponokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

nnagy822

2017. január 26.

A zöldet használtam, nagyon szerettem, tényleg segített, csak az illata miatt adok 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Dudu195

2017. január 22.

Mindkettőt használtam, nekem bejöttek. Tették a dolgukat. Persze a nagyon zsíros hajon ez sem segít, de az épphogy már feltűnő zsíros hajat szépen felfrissíti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Evelin123

2017. január 16.

Az égvilágon semmit nem használ. Maradok a hintőpornál..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Az égvilágon semmit nem használ. Maradok a hintőpornál..

Juliette Cavill

2017. január 12.

Fújtam, viszonylag többet kellett ahhoz, hogy működjön. Kis idő elteltével viszont rettenetesen irritálta a fejbőrömet, így nem veszek többet belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

ursuska

2017. január 11.

Kicsit fura, hogy a zöld és a kék változat egy adatlapon van, mert én úgy emlékszem nem ugyanaz az összetevő listájuk. Amúgy én a kék változatot használtam eddig és nekem nagyon bejött. Úgy használom, hogy először kifésülöm a hajamat, majd a tincseket egyesével megemelve "alájuk" fújok a termékből. Minden fújás előtt alaposan felrázom. Majd hagyom kicsit hatni, addig mondjuk sminkelek, vagy bepakolok a táskámba, majd egy törölköző segítségével kicsit átdörgölöm a hajamat (bár én eddig nem vettem volna észre,hogy fehér poros lett volna) majd kicsit átfésülöm, hogy ne legyen gubancos, Kicsit még áttúrom a hajtöveket, hogy ne lapoljanak le ás voila, egyáltalán nem zsíros kinézetű a hajam, nem lapos, nem látszódnak fehér foltok. A hatása akár másnapra is megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

LiliMinda

2017. január 7.

Megfordult nalam a kek es a zold is
Mindkettot szerettem de a kek megis jobban bevalt
Ha utana rafujsz hajlakkot akkor kicsit porosnak tunik de csak kozelrol latszik szoval nem gaz
Ujraveszem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

Megfordult nalam a kek es a zold is
Mindkettot szerettem de a kek megis jobban bevalt
Ujraveszem

Edina97

2017. január 6.

A zöldet használom. Nekem tetszik az illata is és jól végzi a dolgát. Nekem vörös hajam vam, így azon is úgy tűnik mintha poros lenne de egyáltalán nem feltűnő, csak ha valaki belemászik a fejembe, az meg nem jellemző. Szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Angyalkaja

2017. január 5.

Zöldet használom, nekem tökéletes, 2 napot is tudok vele tolni, középbarna hajamból se kell még hajszárítóval se kifújni, elég ha törölközővel beledolgozom a hajamba, aztán kifésülöm. Az illata kicsit szúnyogirtó szerű, de belefér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Citral, Geraniol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A bután igen gyúlékony, színtelen és szagtalan, könnyen cseppfolyósítható gáz. A kozmetikai iparban segédanyagként használják sprékben a többi anyag "kinyomásához" (propellant). Jellemzően hajtóanyagként használják a spray kiszerelésben kapható kozmetikai termékekben.