Syoss

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Roni27, Módosítva: 2012. január 4.

Kategória:   Samponok

Syoss száraz sampon.

kecce2

2018. március 19.

Mivel hajmosás után már 1 nappal zsíros a hajam, így ez a szárazsampon tökéletesen működik (a kék színű).
Szép-ápolt hatást kelt, sőt még tartást is ad neki. Nem hagy foltot. Tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Szép-ápolt hatást kelt, sőt még tartást is ad neki. Nem hagy foltot. Tetszik!

laczeva

2018. március 16.

Kéket vettem, brutál jó volt! Egy napig mintha frissen mosott lenne a hajam! Tartást is ad! Nekem 5-ből csillagos 5!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

random

2018. március 12.

én is a zöld színűt vettem meg, akciósan állt a polcon, gondoltam jár neki egy dobás...
azt kell mondjam, nem rossz. a no white residue egy az egyben kamu, ha keveset fújok, akkor tényleg nincs, de nem használ. de ha eleget fújok rá... nos, este szoktam használni, befújom és úgy hagyom. közvetlenül lefekvés előtt törölközővel megdörzsölöm, kifésülöm, és reggelre tényleg sokat segít, még két munkanapot azért kibír. az illata engem szúnyogriasztóra emlékeztet kifújás után, de szerencsére sokat szelídül. nem hiszem hogy újraveszem, nekem a dove jobban bejött, meg egyszer a batiste-okat is ki szeretném próbálni, de ha egyszer sürgősen kéne szárazsampon, akkor ez is egy opció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

LiterallyWhite

2018. március 6.

Kicsit szkeptikus voltam a száraz samponokkal kapcsolatban. De miután kipróbáltam több fajtát is, azt kell mondjam, hogy a zöld Syoss az egyik legjobb. Valóban felszívja a felesleges zsírt és még ad egy kis extra liftet a hajnak. Viszont az illata nekem egy kicsit zavaró, poros légfrissítőre emlékeztet. Nem teljesen csodaszer, hiszen nem fog teljesen frissen mosott hajat adni, főleg hogyha a haj eleve nagyon zsíros. De egy kicsit jobbá teszi a helyzetet. Jár a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Pocok96

2018. február 26.

Nekem a zöld színű van meg, az való zsírosodásra hajlamos hajra. Nekem nagyon bevált, az illata nem a legjobb, de egy kis parfümmel orvosolható amúgy nem tartós az illata, szóval ezen könnyen túl lehet lépni szerintem! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Airina

2018. február 20.

Próbáltam már többfélét is, de eddig ez vált be a leginkább. Könnyen le lehet törölni utána, nem marad fehér a hajtő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Jennie

2018. február 5.

Nem nagyon szeretem ezt a száraz samponos megoldást, de azért vész esetére mindig tartok itthon.
Kb 3 száraz sampont próbáltam ezelőtt ott az egyiket lehetetlen volt rendesen eltüntetni a másikak pedig semmit se értek mintha csak valami fura büdi spray-vel fújkáltam volna a hajam úgyhogy értelmetlen volt.
Szóval ezt már ilyen utolsó próbálkozásként vettem meg és hát meglepett mert bevált, egy plusz napot tényleg ad hajmosás előtt és nem hagy fehér foltot sem, a használata is csak pár percet vesz igénybe. A hajat nem nehezíti el és tiszta érzetet nyújt. Nekem sokáig kitart bár én tényleg nagyon ritkán használom.
Az egyetlen negatívum az a szaga, szerintem nagyon büdös, és én egész nap érzem a hajamon, ezért az egy pont mínusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Anita97

2018. január 29.

A kéket vettem meg, es valami borzalom! Éppen hogy valami zsírt felszív, valamint nem hagy foltot, de ragacsos. Remélem hamar elfogy, mert minőségéhez képest drága volt.
Itt olvasottak alapján lehet, adok a zöldnek egy esélyt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 29.

Itt olvasottak alapján lehet, adok a zöldnek egy esélyt

miako

2018. január 12.

kéket használom, de nem szeretem az illatát (úgy kaptam), de jól működik,"vállalható" lesz a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 12.

Poptie

2018. január 2.

Kéket használtam. Szerintem teljesen jó volt, a zsírt kihozta és "normálissá" varázsolta a hajam. Nem lett tőle frissen mosott, de ez szerintem nem is erre való. Arra jó, hogy ha nincs időm hajat mosni, akkor még 1-2 nap egérutat ad. Hamar elfogy, szerintem 5-6 használatra elég. Kb 1000 Ft-ért vettem, szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Citral, Geraniol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A bután igen gyúlékony, színtelen és szagtalan, könnyen cseppfolyósítható gáz. A kozmetikai iparban segédanyagként használják sprékben a többi anyag "kinyomásához" (propellant). Jellemzően hajtóanyagként használják a spray kiszerelésben kapható kozmetikai termékekben.