Szappanfalu

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   110 g   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kamelia, Módosítva: 2017. április 28.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Zsíros

Amellett, hogy nagyszerűen tisztít, rengeteg ásványi anyagot és nyomelemet is tartalmaz. A felhozatalban szerepel többek között kalcium, magnézium, nátrium és kálium, amik a bőr rugalmasságáért felelnek, vas, ami pórusösszehúzó és gyulladáscsökkentő, szintén a gyulladások ellen fellépő cink és a szabadgyököket megkötő szelén. Így amellett, hogy alaposan tisztít, az agyag csökkenti az aknés, pattanásos bőrön keletkező gyulladásokat, regenerálja és gyógyítja a szöveteket, és rendkívül látványosan szépíti, puhítja a bőrt.

• Diólevél: a hámszöveteket gyógyítja, hatóanyagai a betegséget okozó szervezeteket pusztítják. Ezentúl a diólevélnek évezredek óta ismert összehúzó hatása van a hámszövetekre. A fertőzött, károsodott - külső vagy belső - hámszövetek újrafertőződését az összehúzó hatás gátolja meg. És ezután az emberi szervezet természetes gyógyulási, regenerálódási képessége fejezi be a gyógyítást. Lehetővé teszi a bőrnek, a hámszöveteknek, hogy egészségesen regenerálódjanak, és a szervezet gyorsan él is az alkalommal.
  • Rózsaszínagyag: ásványi anyag- bomba

kamelia

2016. szeptember 22.

Sokat olvastam mindenfelé, hogy a diólevél tea mennyire jó az ekcémára. Gondoltam akkor miért ne lenne jó egy diólevél szappan helyette? Be is szereztem egy ilyet. Először majdnem feladtam a használatát, mert az első néhány alkalom során nagyon csípett ott, ahol a kis vizes hólyagok éktelenkedtek a bőrömön. Már épp kezdtem kiborulni, hogy ez sem segít, de hallgattam a másik énemre és nem hagytam abba a használatát.
És bizony a hólyagok szépen beszáradtak és gyönyörűen gyógyulásnak indult a fránya ekcéma.
Szóval én kifejezetten ajánlom erre a problémára annak, aki türelmes és tűri hogy először csíp.
Csupán azért nem kap tőlem öt csillagot, mert nagyon gyorsan kopik. :(
De biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Csupán azért nem kap tőlem öt csillagot, mert nagyon gyorsan kopik. :(
De biztosan újra fogom venni.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Emulgeálószerek: Sodium Olivate
Tisztítószerek: Sodium Olivate
Illatanyagok: Rosa Damascena (Rose) Flower Oil

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.