Szappanfalu

Ár:   990 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: balkanfan, az összetevőket feltöltötte: kamelia, Módosítva: 2017. április 28.

Kategória:   Szappanok

Fertőzés elleni, nyugtató gyógynövény, antihisztaminikummal. Macerátumként és főzet formájában is ott a helye az Intim szappanban. Savójával együtt a kecsketej beállítja a bőr egészséges működését (minden területen). Bőrtáplálásról a mandula és szőlőmagolaj, fertőtlenítésről a teafa illóolaja, a nőiségről pedig a levendula illóolaj gondoskodik.

Adry66

2017. augusztus 29.

Nekem nagyon bevált, mindenben tökéletes. A szappant vízzel oldva nagyon krémes és könnyű állagú. Mindenkinek ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

toszapo

2017. február 16.

Nekem nagyon bejött, megéri kipróbálni és rászokni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Nekem nagyon bejött, megéri kipróbálni és rászokni :)

kamelia

2017. január 12.

Imádom a Szappanfalu termékeit, de ez nagyon nem jött be. Használat után engem csípett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Közönséges cickafark:

Az Ilicsi honlapja szerint vizes kivonatát, illóolaját bakteriosztatikus, antiszeptikus, gyulladásgátló hatása miatt érzékeny, rozáceás, zsír- és vízhiányos bőr ápolására használják. Flavonoidjai révén vérkeringést serkentő, sejttevékenységet élénkítő hatása miatt is előnyös alkalmazása a kozmetikai készítményekben.

Paula Begoun szerint azonban a cickafark kivonat nem olyan előnyös, ahogy azt az Ilcsi gondolja: kevés valódi kutatás utal arra, hogy valóban előnyös a bőr számára, de néhány kémcsőben végzett tanulmány szerint (in vitro) valóban van gyulladás csökkentő hatása. Más kutatások szerint azonban a cickafarknak bőrirritáló és fényérzékenységet okozó tulajdonságai is vannak. Összességében Paula Begoun mint kerülendő összetevőt jellemzi a cickafark kivonatot.

További info az összetevőről a KM-blogon >>