Szentkirályi

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andyly, Módosítva: 2021. augusztus 3.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Szentkirályi Ásványvíz alapú intenzív hidratáló testápoló, ideális a kiszáradt bőr mindennapos ápolására. Az ásványi anyagokon kívül Argán olaj tartalmának köszönhetően elősegíti a sejtek megújulását, valamint segít helyreállítani a bőr rugalmasságát. Shea vaj tartalmával ápolja a száraz, irritált bőrt, szőlőmagolaj összetevője pedig elősegíti a bőr regenerálódását.

Allergén- és színezékmentes. Dermatológiailag tesztelt. Bőrtápláló anyagokkal. Hosszantartó hidratálás. Argán olaj, shea vaj, szőlőmagolaj, E-vitamin,

Minnie123

2022. január 20.

Egynek elmegy, nem nagy valami, de egy általános hidratálónak teljesen jó. Az illata kellemes, az állaga is jó, könnyen bele lehet masszírozni a bőrbe. Az ára ami negatívum. De a Szentkirályi maradjon inkább meg az ásványvíznél, ahhoz ért :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 20.

Majida

2021. december 5.

Imádom az illatát....Ajándékba kaptam a tusfürdőjét így nem volt kérdés hogy megveszem a testápolóját nagyon megtetszett az illata....Szerintem kis könnyű krém könnyen be szívodik és hidratál...Nekem teljesen bevált csak ajánlani tudom,puhává varázsolja a bört...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 5.

szandraz

2021. december 1.

Az illatat nagyon szeretem, az allagat annal kevesbe... nagyon nehezen szivodik be, suru allagu, nem az a tipikus bekenem magam vele pillanatok alatt beszivodik es mehetek a dolgomra. Az osszes vizangyal termeket probaltam, nekem majdnemhogy mindegyik csalodas

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 1.

GeoNautic

2021. augusztus 4.

Én először a tusfürdőt vettem meg, és annyira tetszett az illata, hogy beruháztam gyorsan a testápolóra is. Meglepett, mekkora brutál nagy flakonban van, el se fér a fürdőszobai polcomon. Felkenés után olyan érzés, mint a klasszik kék Nivea testápoló, de ez gyorsan beszívódik, nem ragad, bársonyos tapintást ad, az én bőröm nagyon szereti. Kíváncsi vagyok, télen is elég lesz-e. Egyelőre viszont nagyon tudom ajánlani mindenkinek, akit nem zavar az erőteljes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

Andyly

2021. július 20.

Nagyon szárít, nekem nem vált be!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 20.

Nagyon szárít, nekem nem vált be!!

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate