Tab

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BonnyBunny, Módosítva: 2015. október 7.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

Intenzív kezelés az összes hajtípusra. Az argán olajos hajvégápoló az omega 3-6-9 esszenciális zsírsavaknak köszönhetően óvja és hidratálja a haj struktúráját, nem nehezíti el a hajat, táplálja és élettel telivé varázsolja. Véd az UV sugárzás okozta károsodástól.

Bodobacs

2018. augusztus 19.

Fodrász barátnőtől kaptam fél üveggel. Kellemes az illata gyorsan beszívódik, a hajat nem ragacsosítja. Egyértelműen segít a töredezett hajvégeken. Sokáig elég és egyszerűen szuper a pumpás adagolója. Könnyen lehet vele adagolni és egy csepp se megy kárba. Már csak éppen az alján van egy pici de ha elfogyott ezt az üveget biztos megtartom. Ki akarom próbálni a sima argán olaj önmagában szilikon nélkül milyen. Ha nem válik be visszatérek ehez mert szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Szofiii0622

2018. április 3.

Imádom! Egy éve használom minden hajmosás után. Én száraz hajra szoktam tenni,de nedves hajon is kipróbáltam már. Nekem a száraz verzió jött be jobban mert szép fényes és puha tőle a hajam valamint egyáltalán nem törik a vége és mióta használom szemmel láthatóan rengeteget nőtt a hajam!
Árérték arányban is nagyon megéri a többi termékhez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

Árérték arányban is nagyon megéri a többi termékhez képest.

Sztellaaaaa

2017. július 15.

Az illata kicsit erős, szerintem kár hogy így telenyomták parfümmel teljesen feleslegesen, de a hatása miatt megéri mert nagyon széppé teszi a hajat és puhává, anélkül hogy elnehezítené.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

kaposztamester

2017. június 2.

Csodaszer. Puha,fényes hajat varázsol. Rosszabbnapokon száraz hajra is kenem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Csodaszer. Puha,fényes hajat varázsol. Rosszabbnapokon száraz hajra is kenem

Csillu88

2015. december 25.

Nagyon tudom ajánlani. Szőke hajam stagnált egy éve. Nem nőtt,folyamatosan tört a vége. Két hónapja használom és már megjegyzik hogy mennyit nőtt a hajam.abszolút védi és ápolja a hajvégeket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 25.

Encsys

2015. december 16.

Én még nem vettem, csak a fodrászom használ ilyet a hajamra. Nagyon meg vagyok vele elégedve, puha, fényes lesz tőle a hajam, a hajvégek is simák. Az illata nagyon jó. Biztos veszek magamnak is, hogy ne csak akkor legyen ilyen "élményben" részem, amikor fodrászhoz megyek :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 16.

Torpece

2015. november 23.

Fodrászkellékesnél ajánlották és mivel árban, mennyiségben ez volt a legkedvezőbb meg is vettem. Kellemes az illata és hozza az argán olajoktól megszokott hatást. Nem ragad tőle a hajam, puhítja és simává teszi. Rengeteg van az üvegben és nagyon jó a pumpás adagolófeje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 23.

BonnyBunny

2015. október 9.

Még nem használom régóta, de eddig pozitív a véleményem róla. Kifejezetten argánolajos-szilikonos hajvégápolót kerestem, de nem szerettem volna 4-5.000 Ft-ot esetleg kidobni rá, ha mégse válna be. A fodrászkellékesben láttam meg, és mivel kedvező volt az ára, gondoltam teszek egy próbát. Magyar termék, nem tesztel állatokon, a csomagolása pedig olyan szép őszies, rögtön megtetszett. Az összetétele is megfelelt annak, amit kerestem.
Aztán itthon kipróbáltam, és kellemes csalódtam. Az illata nagyon kellemes, nőies, egy ilyen parfümöt el is tudnék képzelni, annyira finom. Az állaga pont jó, nem túl sűrű, de nem is híg, könnyen eloszlatható a hajon, selymes textúrájú. Ami még nagyon fontos, hogy szépen beissza a haj, és nem ragad vagy tocsog tőle a kezem A hajat puhává és fényessé teszi, a végeket kellően ápolja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Cyclomethicone