Tab

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2011. június 15.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Száraz

Hajvégápoló csepp száraz, festett, igénybevett hajra. A Tab Szilikon Hajcsepp a napfénytől, a tenger sós vizétől és a szolárium szárító hatásától nyújt védelmet a hajnak. A hajat egészségessé, fényessé és rugalmassá varázsolja.

claudia

2012. június 22.

Tél óta őt használom, most fogyott el. Azóta szinte minden nap kentem vele a hajam és tényleg jó. Mintha befedné a rusnyaságaimat, csillog tőle a hajam nem zsírosít. Engem nem érdekel mi van benne csak legyen valamivel jobb a hajam kinézete :P Mindenképp újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 22.

gabbancs

2012. január 16.

3-4 havonta szoktam fodrászhoz járni, szerencsére lassan töredezik a hajam. Kivéve, ha ezt a borzalmat használom, mert 1 hónap használat után a szokásos dupláját kellett levágni a hajvégeimből... Ráasásul ragadós és elnehezíti a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 16.

Mágneska

2012. január 12.

Rossmannban vettem, eddig nagyon meg vagyok vele elégedve, igaz, még csak 1 hete van meg, de minden reggel használom, nekem nem száll úgy a hajam, mint előtte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 12.

strawberry92

2011. június 15.

Nagyon jó, régen sokat használtam és szerintem biztosan vissza fogok térni hozzá:) Fényes és puha lesz tőle a hajam és tényleg lassabban töredezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 15.

angelscrime

2011. június 11.

Több éve használom, és csak pozitívat tudok mondani róla. Hihetetlen selymes a hajam a cseppeknek köszönhetően, sokkal lassabban töredezik, mint a használata nélkül. Ár/érték aránya rendkívül jó, valamint gazdaságos kiszerelésű, nekem heti 2-3 hajmosás mellett minden hajmosás utáni használattal fél évig minimum elég. Napozás előtt is érdemes pár cseppel bekenni a hajvégeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 11.

Hidratálók: Dimethiconol, Cyclomethicone