Tabac

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Seventy, Módosítva: 2013. július 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál

Pampilla

2015. május 28.

After Shave? Én a kölnit szeretném itt dicsérni.
Vagy inkább azt az úriembert,aki ezt hordja.
Igaz nem egy drága parfümről van szó,de nem is kell mindig 20-30 ezres parfümökben fürdeni.
Kell hozzá egy bizonyos testi-lelki érettség, tini fiúkáknak nem ajánlom.
Tapasztalt bonvivánhoz illik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 28.

After Shave? Én a kölnit szeretném itt dicsérni.
Vagy inkább azt az úriembert,aki ezt hordja.
Kell hozzá egy bizonyos testi-lelki érettség, tini fiúkáknak nem ajánlom.
Tapasztalt bonvivánhoz illik.

pitypang6666

2014. március 26.

4999.- a müllerben, celofánba volt, de bátorkodtam kibontani, hát jól tettem. Ha megveszem, eggyúttal kiis dobtam volna..... az illata hányás, annyira igénytelen olcsó 50 es évek kölni szaga van, hogy ez egy förmedvény.................az illata 80+, de komolyan.....NEM AJÁNLOM SENKINEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bocs.... 1******** ha lehetne, minuszba adnék rá !!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 26.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.