Tadé

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2019. szeptember 23.

Kategória:   Szappanok

A Tadé Extra gyengéd babérszappan egy prémium minőségű természetes szappan egyenesen Franciaország mediterrán partvidékéről. Gyengéden ápolja és üdévé varázsolja a legérzékenyebb bőrt is. Magas babérolajtartalma (35%) segít helyreállítani a száraz, irritált bőr bársonyosságát is. A hidegen sajtolt, extra szűz olívaolaj, a babérolaj és a különböző értékes növényi olajak gyógyító hatásai nem csupán lágyítják a bőrt, de jelentősen elősegítik a védekezőképességének fokozását is. Finoman tisztít, enyhén habzik, továbbá nem tartalmaz szintetikus adalékanyagokat, tartósítószereket és színezéket. Kizárólag természetes forrásokból érkező összetevőkkel készül, hagyományos módon, üstben.

wokky

2020. január 25.

A környezettudatosság jegyében próbálom minimalizálni a műanyag felhasználásomat (sajnos a koreai kencéimről még nem tudok lemondani), így nagyon megörültem a Tadé szappan tesztelési lehetőségének.
Finom babér illatú szappan, ami elképesztően jól habzik, tusfürdő helyett tökéletes száraz bőrre. Hagy egy finom, szinte észrevehetetlen olajos védőréteget, így sosem húzódik, viszket tusolás után a bőröm. Letörtem egy pici darabot belőle, már 2 hete azt használom, alig fogyott és szerencsére nem puhul, nem mállik szét, mint sok más szappan. Arcra is használtam egyszer-kétszer, nem bántotta az én extra érzékeny bőrömet sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 25.

pzita93

2019. december 9.

Én magam nem vagyok egy nagy szappan rajongó, mert nem szeretem azt a fura ragacsos érzetet amit hagynak, de mikor megláttam hogy egy ilyen szuperszappant lehet tesztelni, mindenképp szerettem volna adni neki egy esélyt. Végül nem csalódtam, szappanhoz képest szuper. :D Az illata nagyon jó, jól habzik, egész selymes érzetet hagy maga után, és az embernek tényleg olyan igazi tiszta érzete lesz tőle. A csomagolás és az összetevők is nagyon szuperek, így összességében semmi rosszat nem tudok róla elmondani. Még az ára is jó, tekintve hogy hónapokig kitart. 5*! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

daydreamheart

2019. november 25.

Már egy ideje próbálgatom a terméket, mivel tesztelésre kaptam és nagyon szeretem az illatát, s pluszpont az, hogy ennyire szépek az összetevői, valamint a csomagolása is újrahasznosítható! :)

Fürdéshez nagyon szeretem, kellemes és nem szárítja a bőrömet, arcon eleinte nem volt vele problémám, de egy idő után sajnos elkezdett tőle viszketni/húzódni a bőröm.

Egy ideig még tesztelem, aztán jelentkezem hosszabb távú beszámolóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 25.

Egy ideig még tesztelem, aztán jelentkezem hosszabb távú beszámolóval.

hoberboglarka

2019. november 24.

Tesztelésre kaptam a terméket, a szappan illata kellemes, viszont zuhanyzás után semmilyen illatnyomot nem hagy a testemen, ez engem egy kicsit zavar. Puhított a bőrömön, sima, tisztaságérzetet adott. Annak ellenére, hogy már jó pár hete használom alig fogy belőle, így ár-érték arányban teljesen jól pozicionált, sokáig kitartó termék. Használtam az arcomra is, viszont nekem ott nem vált be, teljesen kiszárította azt, hámlottam tőle, így a maradékot zuhanyzás közbe fogom elhasználni, köszönöm a tesztelésre a lehetőséget :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

Frani10

2019. november 14.

Tesztelésre kaptam ezt a terméket, de meg kell mondjam, nem számítottam rá, hogy egy szappan is lehet ennyire szuper! Nem szárítja a bőröm, nem idéz elő ekcémát, mint a többi szappan. Remekül habzik, selymes érzést kelt a bőrrel érintkezve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

Szilvi666

2019. november 13.

Tesztelésre kaptam a terméket. Jól habzik, nem szárítja ki a bőrömet, mint általában a szappanok. Az illata elég naturális, tetszik, hogy nincsenek benne adalékok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Marietta1977

2019. október 16.

Tesztelésre kaptam a terméket és nagyon elégedett vagyok vele. Szeretem az illatát is, és az arcom sem húzódik, nem száraz a használata után.
Még pár hétig igyekszem használni hogy mennyire válik be hosszútávon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

Még pár hétig igyekszem használni hogy mennyire válik be hosszútávon.

lavender

2019. október 12.

Tesztelésre kaptam a héten, esténként szoktam vele arcot mosni. Az arcbőröm vegyes, hajlamos a pattanásra és legtöbbször száraz, ritkán pedig zsírosodó. Arcmosás után nem érzem, hogy húzódna tőle a bőröm, és szerencsére nem is viszket (a legtöbb szappan után sajnos mindig ez történt). Nincs fullasztó illata, ami külön tetszik benne. Kíváncsi leszek, hosszú távon is beválik -e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Glycine Soja (Soybean) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil