Tadé

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: balalajka, Módosítva: 2019. szeptember 30.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A aleppói kénes szappan bio babérolajat és olivaolajat tartalmaz. Csodás összetételének köszönhetően fertőtlenít, méregtelenít és tisztít, elpusztítja a kórokozókat, csökkenti az irritációt. Sebgyógyító, viszketést csökkentő, bőrrugalmasságot fokozó szappan, amely puhítja az érzékeny bőrt is.

Pálmaolajat nem tartalmazó, kézműves hagyományokkal készült termék.

Gyulladáscsökkentők: Sulfur