Schwarzkopf

Ár:   979 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2011. szeptember 4.

Kategória:   Hajformázók

Froggy

2014. április 17.

Nagyon király! Az én hajam mindent kidob magából kb. két óra alatt, de mikor a szalagavatómon ezzel rögzítettem a hajam, még két nap múlva is tartotta magát elég rendesen. Kicsit erős illata van, de finom, szóval engem nem zavar:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 17.

karakumsivatag

2013. december 19.

Meg vagyok elégedve vele. Masszívan tart és nem ragacsos. A porlasztása is megfelelő.

Update: korábban csak 4 csillagot adtam. Viszont ebben a párás, gusztustalan időben ez az egyetlen lakkom, amivel egész nap klassz tartása van a hajamnak, mert nem tapad össze, de mégis van tartása, dús és még a szél sem árt neki.
És az illata fantasztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 19.

És az illata fantasztikus.

gyorgyee84

2013. december 12.

Évek óta használom és nem tudtam,h. miért ennyire fénytelen a hajam...itt olvastam,h. valószínű azért, mert teljesen kiszárította a mindennapos erős hajlakk használat. Tényleg nagyon erős, mint a beton, ha nem bánik óvatosan vele az ember. Az illata szuper, a Párom is imádja :) Alkalmankénti használatra szerintem a legjobb, de minden napra nem ajánlom a saját hibámból tanulva...5 pontot megérdemel, a tudatlanságom miatt nem húzom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 12.

kazlas

2012. szeptember 4.

Imádom, 4 éve használom és a Taft még mindig tart :D Hullámos(majdnem Balázs Pali-göndör) hajam van és vasalás után egész nap egyenes marad :) Nagyon szeretem :D Csak ezt vagyok hajlandó használni. Könnyen ki tudom fésülni este a hajamból, nem zsírosítja és nem tapasztja össze a hajam. A legjobb! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

timcs

2012. június 3.

Nekem nagyon bejött, bár én csak a babahajaim megszelídítésére használom, a gyengébb változatát jobban szerettem, de sajnos már több mint 1 éve nem láttam sehol. Amit a legjobban szeretek benne, hogy az egyébként gyorsan zsírosodó hajamat szárítja, így nekem +1 nap múlva szükséges hajat mosnom. Nálam 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 3.

annamarialado

2012. május 14.

Rövid extrém hajamra tutti befutó,igaz csak akkor fujok belőle amikor a megszokotnál hamarabb hajatmosok mert kifésűlni nemigazán lehet de az halálbiztos hogy a frizurámat ahogy beállitottam ugy meg is tartja.Illata erőteljes gyümölcsös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 14.

bandita

2012. március 28.

Stabil, biztos tartás, mint a beton. Én is csak alkalmilag fogom használni ezután, mert hihetetlenül kiszárította a hajam. Én nagyon nehezen fésültem ki, de az is igaz, hogy félhosszú, tupírozott hajra használom, hibáztam, hogy naponta használtam. Ettől függetlenül imádom a terméket, mert a viharos szelet is kibírtam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 28.

SlecckelMarine

2012. március 28.

Kemény. Nagyon kemény!:) Tényleg szinte wax-hatásúra tudja fixálni a hajat. Mega hatású, vagy extrém hajakhoz tényleg király!:) Kifésülhetőség utána 0, el lehet feküdni,és utána az újraformázott(elaludt:) hajat tartja. Nekem nagyon szárította és fénytelenné tette a hajam sorozatos használat során, nem is csoda.
Esetenkénti használathoz valóba ideális, tuti befutó!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 28.

Esetenkénti használathoz valóba ideális, tuti befutó!:)

boghyca

2011. november 24.

Nagyon hosszú hajam van, és eddig még semmi nem fixálta úgy a hajamat, mint ez a lakk. Azt hiszem ez 6-os erősségbe van besorolva, de tényleg tartja a szavát, mellesleg az illata is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 24.

kicsikeke

2011. augusztus 8.

Kellemes csalódás volt, tényleg extrém erősségű hajlakk, beton fixálást biztosít 12órát simán kibír és megéri az árát is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional