Talika

Ár:   €6.90   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Kremcica, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. október 6.

Ár:   €6.90
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Arc- és pórustisztító fátyolmaszk oxigenizáló hatással.

10 perc alatt erőteljes mikrobuborékok képződnek az arcon, megtisztítja azt a káros szennyeződésektől, összehúzza a pórusokat és sima, hibátlan arcbőrt eredményez.

Ár: 1500 Ft , Eladó: boggger
Állapot: hibátlan/bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: csak személyes

Kremcica

2019. január 16.

Első igazán minőségi maszkom és abszolút bevált. Igazából magamtól sosem vettem volna meg, nem vagyok nagy arcmaszkos ezt is egy beautyboxból kaptam. Viszont ez a maszk visszaadta a hitemet a maszkok hatékonyságában. Fekete minőségi anyagból van, gazdagon átitatva a hatóanyaggal. A mérete is számomra megfelelő volt, lehet a méretét picit állítgatni. Ahogy felraktam elkezdett habzani, a fekete maszkot gyakorlatilag elborította a fehér hab. Kellemes buborékoló érzés, tiszta wellness. :) Nem égetett, nem irritált míg fenn volt, nem pirosodott ki a bőröm miután levettem. A bőrön maradó habot le kell mosni és hidratálni a leírás szerint. Miután este használtam így hidratáló tonikot és éjszakai krémet kentem rá. Nehezen tudom megfogalmazni a végeredményről a véleményemet, egyszerűen ragyogóbb, tömörebb, frissebb lett a bőröm. Látszik a hatása, puhább, tisztább a bőröm. A hidratálókrém kell utána mert picit szárít. Az ára elég húzós egy egyszer használatos maszkért kicsit húzós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Butylene Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.