Tarte

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5,67 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: caribe, az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2015. november 27.

Kiszerelés:   5,67 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Hosszantartó pirosító

Ár: 4500 plusz posta , Eladó: Currypie
Állapot: Kipròbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen a belvárosban, előre utalás után postán keresztül vehető át
Ár: 2000 , Eladó: canaille
Állapot: Új, sosem próbált, Helyszín: Dabas, fizetés: Posta
Illa

2019. november 15.

Imádom! Mintát kaptam az Exposed árnyalatból a rendelésem mellé, és beleszerettem! Egyrészt tökéletes a színe, eddig nem találtam ennyire természetesnek ható pirosítót magamnak. Másrészt tényleg nagyon tartós, semmi kopást nem látok 12 óra után sem. Nagyon könnyű felvinni, még nekem sem sikerült túlzásba vinni, mindig természetesesnek hat. Egy kedves Krémmániástól sikerült beszereznem az utazó verziót, most boldogan használom minden reggel. Tökéletesen elégedett vagyok! :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 15.

Kremcica

2019. október 14.

Update: itt km-án egy kedves km-ás jóvoltából hozzájutottam az ikonikus (hála a Sephorának :D) travel size Paarty árnyalathoz. Ez az a szín ami szerintem univerzális. Nude, picit pinkes picit barackos. Az én fehér bőrömön nagyon szépen mutat, természetes hatású. Amit korábban csak sejtettem, most látom is hogy a pici kiszerelés is sokáig elég lesz. A nagyot szerintem felesleges megvenni, a kicsit pedig csomagban spirállal vagy rúzzsal összecsomagolva érdemes megrendelni.

Én is az Exposed árnyalatot vettem meg. Nagyon szeretem a pirosítókat, egyből életet lehelnek az amúgy világos bőrömre egy ilyen ironikus darabot pedig ki kellett próbálnom. Matt pirosító így ha mattító alapozót és púdert rakok fel a highlightert nem tudom lespórolni az aznapi sminkemből. Viszont mostanában már nem alapozok a meleg idő miatt és púderezni is csak T-zónában szoktam így a matt hatás nem zavar, sőt. Nem okoz pattanásokat, szépen terül miközben nem foltos, kis mennyiség is pigmentált mégsem túl sok, ráadásul szépen építhető. Rajtam ha nem is egész napos de jól tartja magát. Ez a szín univerzálisan természetes, nem barna, nem piros, nem rózsaszín, egyszóval pont jó. :) Árban a nagy kiszerelés elképesztően drága, de szerencsére kapható kisebb utazó kiszerelésben érdemesebb inkább azt megvenni mert az is sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Judittttt

2019. október 1.

Egy csomag részeként vásároltam meg, ez volt benne, egy bronzosító meg egy szempillaspirál, kb a spirál áráért, és nagyon megérte így.

"Prim" árnyalatban van meg, mivel viágos a bőröm ,sé neutrális-sárgás, nekem ez egy nagyon jól eltalált, természetes, jól építhető pirosító. Nekem eddig csakis olcsóbb pirosítóim voltak, catricek, alverdek. Határozottan érzem azokhoz képest, hogy ez jobb. A színe is szebb, természetesebb, az állaga kevésbé porol, finomabb szemcséi vannak, szinte krémes, és könnyű szépen elsatírozni is, nagyon. Kevés termékkel nagyon természetes hatás érhető el, de építhető, ha extrémebbet szeretnénk. És tényleg tartós is, még a napom végén is marad belőle. :D

Összességében, abszolút érezni, hogy ez high-end, hogy minőségibb, mint bármi, amit eddig használtam, pedig én eddig úgy voltam vele, á, pirosító, az csak színt ad, tuti nem lehet annyival jobb, pedig de. Simán megvenném teljes áron is, ha elfogy, egy pirosító amúgy is lassan fogyó termék, és jó a minősége, szép színekben kapni a prim nekem nagyon bejön. Elégedett vagyok, ajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Amea

2019. augusztus 12.

+1 Exposed rajongó jelen. Ennél természetesebb hatású pirosítóm sosem volt, és annyira univerzális szín, hogy gyakorlatilag bármilyen sminkhez el tudom sütni. A doboza is rendben van, táskabarát, utaztatható. Nem tömíti el a bőrömet, nem okoz irritációt.
Ez az egyik nagy nyertese az ilyen szigorúan elméleti ‘ha csak egy pirosítód lehetne’ gondolatkísérletnek :D
Szépen terül, építhető, pigmentált. Tartós is, bár nem mértem a 12 órát. Engem annyira nem is zavar, ha halványodik, vagy akár eltűnik nap végére, az a fontos, hogy nem foltosodik. Újravásárlós darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Blackxentric

2019. július 31.

Az Exposed árnyalatból használom a kártyás mintát. Nagyon tetszik a színe. Kissé nehéz felvenni róla az anyagot, de cserébe nem porol és szépen pigmentált és tartós is. Ha nem lenne hasonló árnyalatú pirosítóm lehet megvenném miniben, de még így is előfordulhat

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

migfe

2019. április 21.

Az Exposed nevű árnyalatból már kettőt elhasználtam, most járok a harmadiknál. Bármilyen sminkhez passzol, univerzális árnyalat. A minőség szuper, igaz, először szokatlan volt, hogy építeni kell, és nem kell vele óvatoskodni, mint mondjuk egy NYX pirosítóval, amivel könnyen bohócosra festettem magam. Nekem a tartósságával sem volt problémám: ha reggel felrakom, este 10-kor még látszik az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Bog

2019. január 24.

A legcsodálatosabb pirosító! Egy palletta részeként van meg, minden nap ezt használom. Azon kívül, hogy csoda szép a színe és egész nap fent marad, annyira csodásan tökéletesíti a bőrt, hogy az szinte hihetetlen. Nem látszanak a pórusaim, ahova felkenem. Szívem szerint az egész arcomat bekenném vele! :-D Több, mint egy éve használom napi szinten és nem is látszik, hogy hozzányúltam. Szó szerint egy simítás az ecsettel, és mind a két almácskára elegendő pigmentet kapok, ami gyönyörűen eldolgozható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 24.

GyongyiCsoban

2018. november 16.

Nem vagyod elájulva tőle, mégis ahányszor festem magam, ehhez is nyúlok. Szépen lehet felkenni, tény, hogy nekem is más az arcomon a színe, mint a dobozában, így nehezebb kiválasztani az ideálisat próba nélkül. De tartós, nem tömíti el a pórusokat, szóval jó kis pirosító ez :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Trixi

2018. június 14.

Én nem vagyok annyira elragadtatva tőle, mint ez előttem szólók, habár már nem vagyok nagy pirosítós, sőt egyáltalán nem. Fiatalabb koromban nem tettem ki a lábam pirosító nélkül, az utóbbi időben viszont már egyáltalán nem használok pirosítót, inkább bronzosítót. Azért persze van gyakorlatom benne és összehasonlítási alapom. Szerintem ez a pirosító túlságosan matt, idősödő bőrön főleg, jól jönne bele néhány finom csillámszemcse, na meg ha kicsit krémesebb lenne. Nagyon kiemeli a pihéket. Nem jöttem rá, miért is jó nekünk a kaolin (agyag), illetve melyek azok a nagyon szép összetevők. E-vitamint és C-vitamint az arcápolóimban használok, pirosítóban szerintem olyan minimális mennyiség lehet jelen, na meg be sem jut a bőrömbe, mivel van alatta pár más is, hogy jelentéktelen. Hát szóval az árnyalat, amelyet megvásároltam, sokkal puhább-natúrabb-barnásabb szín a tartójában, mint az arcomon. Ott kifejezetten inkább pirosas sajnos, amit szeretek kerülni. Azt a húde-tartósságot, húde-pigmentáltságot én nem tapasztalom, inkább közepesnek gondolom. Ismét egy érdemtelenül hájpolt termék lenne?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 14.

Reni39946

2018. február 22.

A limitált kiadású négyes paletta van meg és nagyon megszerettem őket. Egyébként is jókat hallani a Tarte pirosítókról, de amíg az ember nem próbálja ki, addig nem tudhatja. Ez az egyetlen pirosító, ami sok órán át bírja rajtam. Imádom a pirosítókat, néha túlzásba is esek velük, mégis olyan gyorsan eltűnnek az arcomról. Ez viszont, bírja a strapát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Kaolin 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.