Tarte

Ár:   $45   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5,67 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: caribe, az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2015. november 27.

Ár:   $45
Kiszerelés:   5,67 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Hosszantartó pirosító

Ár: 3000 , Eladó: cludi
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, személyesen Budapest vagy Debrecen
Ár: 3000 Ft , Eladó: lushgirl
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Siófok , fizetés: Személyesen vagy postán küldöm (extra költség!)

Maria2n

2020. október 17.

Én is Birthday Gift-ként kaptam egy mini quirky árnyalatot, és valami fantasztikus :) A hihetetlen kis cuki, kompakt csomagolás egy halvány barackos árnyalatot tartalmaz. Mindennapokban nekem tökéletes. Eddig nem nagyon használtam pirosítót mert féltem a bohóc effektustól, de ezzel szerencsére egy természetes visszafogott hatást tudok elérni, egészséges kis ragyogással :) IMÁDOM!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 17.

mkdorina

2020. szeptember 26.

Quirky nevű árnyalatban van meg, lágy narancsos színe van. Nem vagyok pirosító "fan", inkább bronzert és minimális highlightert szoktam használni. Volt egy két melléfogásom pirosítóval , amivel bohócnak éreztem magam. De ezt a terméket és árnyalatot kifejezetten megszerettem. Nagyon keveset kell belőle felvinni, szépen pigmentált, természetes hatást lehet vele elérni. Tartós, nekem fél napot biztos kibír. Tervben van más árnyalat beszerzése is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

zsazsikus

2020. augusztus 10.

Mini kiszerelésben van meg. Nagyon nagyon szeretem, csodálatosan mutat az arcon (harmony árnyalat van meg), az egyetlen hibája, hogy (szerintem) nem elég tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

bebecske22

2020. június 13.

Birthday Gift-ként kaptam a Quirky árnyalatot travel size méretben. Nagyon szép barackos rózsaszínes árnyalatú kis pirosító. Természetes, tartós és szerintem ez a kis méret is nagyon sokáig elég lesz. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 13.

mattmania

2020. március 8.

Tartós és nem kell attól felni hogy egyből két piros folt lesz az arcon ha hozzaer az ember hanem szépen építhető :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 8.

Sztellus

2019. december 21.

Exposed árnyalat van meg. A világos bőrömhöz nagyon szépen passzol, nem túl rózsaszín de nagyon kellemes színe van, tartós is és elég pigmentált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

HeniM

2019. december 14.

Egy kisebb pírom van meg belőle, egy rózsásszín, nagyon kellemes színe van, nagyon természetes színt ad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Illa

2019. november 15.

Imádom! Mintát kaptam az Exposed árnyalatból a rendelésem mellé, és beleszerettem! Egyrészt tökéletes a színe, eddig nem találtam ennyire természetesnek ható pirosítót magamnak. Másrészt tényleg nagyon tartós, semmi kopást nem látok 12 óra után sem. Nagyon könnyű felvinni, még nekem sem sikerült túlzásba vinni, mindig természetesesnek hat. Egy kedves Krémmániástól sikerült beszereznem az utazó verziót, most boldogan használom minden reggel. Tökéletesen elégedett vagyok! :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 15.

Kremcica

2019. október 14.

Update: itt km-án egy kedves km-ás jóvoltából hozzájutottam az ikonikus (hála a Sephorának :D) travel size Paarty árnyalathoz. Ez az a szín ami szerintem univerzális. Nude, picit pinkes picit barackos. Az én fehér bőrömön nagyon szépen mutat, természetes hatású. Amit korábban csak sejtettem, most látom is hogy a pici kiszerelés is sokáig elég lesz. A nagyot szerintem felesleges megvenni, a kicsit pedig csomagban spirállal vagy rúzzsal összecsomagolva érdemes megrendelni.

Én is az Exposed árnyalatot vettem meg. Nagyon szeretem a pirosítókat, egyből életet lehelnek az amúgy világos bőrömre egy ilyen ironikus darabot pedig ki kellett próbálnom. Matt pirosító így ha mattító alapozót és púdert rakok fel a highlightert nem tudom lespórolni az aznapi sminkemből. Viszont mostanában már nem alapozok a meleg idő miatt és púderezni is csak T-zónában szoktam így a matt hatás nem zavar, sőt. Nem okoz pattanásokat, szépen terül miközben nem foltos, kis mennyiség is pigmentált mégsem túl sok, ráadásul szépen építhető. Rajtam ha nem is egész napos de jól tartja magát. Ez a szín univerzálisan természetes, nem barna, nem piros, nem rózsaszín, egyszóval pont jó. :) Árban a nagy kiszerelés elképesztően drága, de szerencsére kapható kisebb utazó kiszerelésben érdemesebb inkább azt megvenni mert az is sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Judittttt

2019. október 1.

Egy csomag részeként vásároltam meg, ez volt benne, egy bronzosító meg egy szempillaspirál, kb a spirál áráért, és nagyon megérte így.

"Prim" árnyalatban van meg, mivel viágos a bőröm ,sé neutrális-sárgás, nekem ez egy nagyon jól eltalált, természetes, jól építhető pirosító. Nekem eddig csakis olcsóbb pirosítóim voltak, catricek, alverdek. Határozottan érzem azokhoz képest, hogy ez jobb. A színe is szebb, természetesebb, az állaga kevésbé porol, finomabb szemcséi vannak, szinte krémes, és könnyű szépen elsatírozni is, nagyon. Kevés termékkel nagyon természetes hatás érhető el, de építhető, ha extrémebbet szeretnénk. És tényleg tartós is, még a napom végén is marad belőle. :D

Összességében, abszolút érezni, hogy ez high-end, hogy minőségibb, mint bármi, amit eddig használtam, pedig én eddig úgy voltam vele, á, pirosító, az csak színt ad, tuti nem lehet annyival jobb, pedig de. Simán megvenném teljes áron is, ha elfogy, egy pirosító amúgy is lassan fogyó termék, és jó a minősége, szép színekben kapni a prim nekem nagyon bejön. Elégedett vagyok, ajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Kaolin 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.