Tarte

Ár:   $35   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mintberry.crunch, Módosítva: 2013. április 25.

Ár:   $35
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Úgy működik, mint egy alapozó, de egyben hidratáló, anti-aging kezelés, és fényvédő is, mely fiatalos külsejű ragyogást ad. Akár 12 órán át tart, olajmentes. Minimalizálja a finom vonalakat, ráncokat, és pórusokat. A krémes, selymes formula könnyű, természetes hatású.

erika0325

2019. október 1.

Szuper kis cucc ez. Könnyű viselni, nem fényesedik, pont megfelelő a fedése. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 1.

gpjulia

2019. augusztus 23.

A kategóriájában legjobb termék, amit valaha használtam. Mivel elég nehéz beszerezni és az ára is elég magas, próbáltam alternatívát keresni, de ehhez foghatót még nem találtam. Selymes, nekem pont elég a fedése önmagában, nem fényesedik át, egyenletes bababőrt varázsol pillanatok alatt. Az egyetlen hiányossága, hogy az én bőröm pont a két legvilágosabb árnyalat között van, így kevernem kell őket, illetve télen nem árt egy kicsit aláhidratálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 23.

BettyBabu

2017. június 23.

Ö ra abszolut igaz : A jot meg kell fizetni!
Szuper termek, kellemes viselt, kifogastalan vegeredmeny <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 23.

Ö ra abszolut igaz : A jot meg kell fizetni!
Szuper termek, kellemes viselt, kifogastalan vegeredmeny <3

mariib

2015. január 31.

Egy álom ez a BB krém! Könnyedén siklik az arcbőrön, és olyan tökéletes hamvas babapofit lehet vele kreálni, hogy nem győzök rácsodálkozni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 31.

mintberry.crunch

2013. április 17.

Az első BB krémem, és nem is tervezek mást kipróbálni, mert nagyon elégedett vagyok vele. A tarte nagyrészt natúr összetevőkből gyárt sminktermékeket, emiatt választottam én is ezt a BB krémet még az USA-ban. Nekem a legvilágosabb szín van meg, nagyon könnyen eldolgozható, teljesen igazodik a bőrszínemhez. A fedése számomra optimális, olyan, mint egy könnyű alapozó, mégis láthatatlan és mintha semmit sem viselnék magamon. A bőrtónust egyenletessé teszi, de a T-zónába teszek egy kis alapozót is rá, így tökéletes a végeredmény. Jól hidratál, nem irritál és tartós.
Csak azt nem tudom, hogy ha elfogy, honnan fogom beszerezni az utánpótlást... Bárcsak Európában is forgalmaznák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 17.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isododecane, Hexyl Laurate, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-4 Isostearate, Stearic Acid, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Polysilicone-11, Polymethylsilsesquioxane, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Színezékek: CI 77491

Felületi hártya képző anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Krumpliból előállítható összetevő, melynek funkciója elektromos töldődés megakadályozása, bőr- és hajkondícionáló. A Kimberly Sayer honlapja szerint hidratáló összetevő, mely feltölti a bőrt.