Tarte

Ár:   $39   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dianae, Módosítva: 2019. április 3.

Ár:   $39
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Vegán, bőr-bizsergető tonikos kezelés, amely segít megújítani és kiegyensúlyozni a bőt pH szintjét. 10%-os savkomplexummal alakítja át a bőröd alvás közben, segít minimalizálni a pórusokat és a bőr zsírosságát szalicilsavval és tejsavval, miközben kénnel, niaciamiddal és glicerinnel megnyugtatja és hidratálja azt.

Maria2n

2020. október 17.

Világon a legeslegeslegjobb tonik ami létezhet :) Nem is értem, hogy élhettem idáig nélküle?? :D rengeteget kisérleteztem tonikokkal, olcsóbbtól a drágább, high-end termékekig nagyon sok félét kipróbáltam, de ez magasan veri az összeset amikbe eddig pénzt, energiát, időt fektettem. Szavak nincsenek rá milyen gyönyörűen fest az arcbőröm a használata után. Minimalizálja a pórusaimat (tényleg látványosan összehúzza őket) és használata után nincs az a ragacsos utóérzet amitől én amúgy megőrülök :D utána egy élmény szérumozni és hidratálni. Vízhiányos, száraz bőröm egyszerűen imádja ezt a terméket, nem szárít abszolút. Selymes, puha a bőröm a használatát követően (még nyakra és dekoltázsra is használom) Nekem nagyon bevált, nem kell belőle sok, a kis mennyiség is nagyon teszi a dolgát. Szerelem Tonik :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 17.

Antioxidánsok: Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Sulfur
Hidratálók: Niacinamide, Lactic Acid, Propanediol, Glycerin, Calcium Gluconate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid, Gluconolactone, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.