Tatcha

Ár:   $48   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Chrissy, Módosítva: 2017. február 8.

Ár:   $48
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Egylépéses zöld teás arclemosó olaj, az első lépés a cég védjegyévé vált "Kyoto Cleanse" arctisztító rutinban.

Kíméletes kettő az egyben sminkeltávolító és arctisztító olaj, amely a vízálló sminkkel is könnyen elbánik, tiszta és selymes bőrt hagyva maga után. A tápanyagokban gazdag zöld tea kivonat és a rizskorpaolaj szépítik a bőrt, tökéletesen oldódnak és nem hagynak maguk után filmréteget.

Minden bőrtípusra ajánlott. Nem komedogén, nem irritál és nem teszi érzékennyé a bőrt.

Aimet

2019. március 28.

Kedvenc high end olajos arctisztítóm, sminklemosóm. Anno első rendelésemhez adtak belőle egy kis mintát (kisebbet mint a travel size), bevallom hozzá se fűztem sok reményt. Azt láttam hogy sokan szeretik, nem hittem hogy rossz lesz, de azt nem gondoltam volna hogy ennyire jó, ennyire megszeretem :) (ment is a rendelés miután elfogyott a minta). pikk-pakk leszed mindent, (akár vízálló) sminktől kezdve a nap folyamán bőrömet ért szennyeződésekig. Teszi ezt úgy hogy közben kíméletes bőrömhöz, arclemosás után csak a puha bőr marad amit tökéletesen felkészít a következő lépésre. Sokáig elég egy flakon, kevés is elég belőle. Állandó helye van nálam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract