Tattoomed

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dézi, az összetevőket feltöltötte: Anda91, Módosítva: 2019. szeptember 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Szúrások útáni lemosó gél mindennapos használatra

A bőr érezhetőn tiszta és kellemesen friss lesz használata után. Speciálisan kifejleszetett hatóanyagainak köszönhetőn, ideáis ápolást nyújt a tetovált bőr azonnali gondozására a szúrások után. Ez a gyógyászati lemosó gél megnyugtatja a bőrt, csillapítja a viszketést és intenzíven hidratál. Parabonmentes és könnyű összetételével hozzájárul a tetoválás színének megőrzéséhez, egy termeszetes védőréteget alkotva.

•  Speciálisan kifejleszett formula a tetoválások ápolására
  •  Lágy & gyengéd tisztítás a frissen tetovált börre
  •  100% vegán. Állati eredetű anyagoktól mentes
  •  Állatokon nem tesztelt

aquana

2019. október 2.

Most vettem először, friss tetoválásra. Elégedett vagyok vele - alaposan tisztít, de közben nem csípi szét a karomat. A habzása nekem egy picit kevés volt, de a H2Ocean habzó tisztítója után váltottam át rá, lehet, hogy csak azért tűnik kevésnek. Csak azt nem értem, hogy egy friss sebre készült termékbe minek kell parfümöt rakni - nem okozott gondot, szóval emiatt nem vonok le pontot, csak tök felesleges és ha valaki érzékenyebb az illatanyagokra, mint én, az nem feltétlenül tudná használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 2.

Dézi

2016. március 19.

Télen használtam a friss tetoválásomra. Két pici tasak minta elég volt az egészre a gyógyulás végéig, pedig nem kicsi a tetoválásom, mert az egész lábfejemet betakarja. Finom friss illata van, nagyon habzik és sokkal hamarabb zsírtalanítja a felületet, mintha sima szappant használnék. Nem kellett háromszor átmosnom, ahogy szoktam, hanem elég volt csak egyszer és nagyon szépen letisztította. Gyulladáscsökkentő volt és használat után nem feszült a bőröm, mert egy vékony filmréteget hagyott maga után.
Nagyon szimpatikus volt, biztosan meg fogom vásárolni a teljes kiszerelést ha legközelebb tetováltatni megyek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 19.

Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.