Technique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: maaya83, az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2015. április 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

A Technique lenmag tartalmú folyékony kristály egy olyan kozmetikai kezelés, amely puhává, könnyen kifésülhetővé és fényessé teszi a hajat. Védőréteget képez a hajszárító és egyéb káros hatások ellen, sima és könnyen kezelhető hajat varázsol.

Ella

2014. november 20.

Őt is nyereményjátékon nyertem. A leghasznosabb volt az összes termék közül. Hajmosás után szoktam a nedves hajvégekbe masszírozni, jót tesz a sérült hajnak, kevésbé tapad tőle és a további töredezéstől is véd. Szuper termék, az illata is kellemes, citrusos. Viszont ahogy elnézem a leírását, kissé drága. Kap egy négyest, de aki megteheti, annak mindenképp azt tanácsolom, tegyen vele egy próbát!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 20.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol