Ted Lapidus

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2012. május 31.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: fás-fűszeres

Összetétel: fás jegyek, pacsuli, fahéj

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

joefromhun

2017. december 12.

Ez a parfüm fantasztikus.. jól működik.. szeretem magamon viselni.. 5 csillag jár..
Ami igazán szeretek benne, hogy iszonyatosan tartós és intenzív.
Már 20 méterrel tolom magam előtt az illatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 12.

Ami igazán szeretek benne, hogy iszonyatosan tartós és intenzív.
Már 20 méterrel tolom magam előtt az illatot.

molnardokigergely

2017. november 29.

Gyenge 5-ös, de ötös. Ami különös, hogy itt többen is egy pontra értékeltétek, de hát igen, különbözőképpen működnek az érzékeink. Nekem ez egy YSL Kouros/Opium for Men-ből kiinduló gyönyörű füstölőillat, hatalmas tartóssággal és hatótávval. Unisex, időtlen, szakrális. Pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

Lapo

2017. szeptember 4.

Nos ez átlépte nálam is a határt, a vintage parfümök mélységes tisztelete és a (bocsánat de ) régi büdös illatok között. Utóbbiak irányába.. próbálom megfogni benne az értékelendő és pozitív tulajdonságot, de ez most kimerül a tartósság és őrületes hatótávban.. nem gondolnám, hogy létezik ma bárki aki ezt az illatot szívesen hordja, vagy ha igen akkor a környezete bánja.. legfőképp egy régi, rozoga állapotú félig szú ette antik bútorzat jut róla eszembe..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

fragmann

Korcsoport: >54
2017. május 25.

Tényleg szörnyű, egyetértek! Gyanítom azonban, hogy ez a maga idejében (leginkább) Kouros-klónnak készült cucc, ugyanúgy az "IFRA-korszak" erőszakos szintetikusításának valamint a régi, "lefutott" illatszerek "ó'ccsósításának" esett áldozatául, ahogy sok-sok minden egyéb. Kár érte. Jelenlegi "minőségében" elviselhetetlen, erőszakos, orrfacsaró, vegyipari-borzadmány.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 25.

seal

Korcsoport: >54
2017. május 24.

Nos szörnyű!
Visító fahéjas rózsa, fojtó vegyszeres nyitással, nem tudja az illat eldönteni mi a jó istent akar magával csinálni. Tekeredik a szag.. Már sorry de ez szag.. Tehát kinlódik, mint a nyolcvanas évek vége. Az első parfüm amit tokkal vonóval kivágtam a kukába mielőtt kinyír. Senkinek nem ajánlom 60alatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 24.

Nos szörnyű!

Juditeszter

2016. november 1.

Ez a parfüm maga a tökély, egyszerűen lenyűgöző ! Amikor a férjem viseli, többször is rákérdeztek, hogy mi ez az isteni illat!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 1.