Ted Lapidus

Ár:   11 200 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: galagonyanya, Módosítva: 2021. augusztus 9.

Ár:   11 200 Ft

Fejjegyek: neroli, mandarin narancs

Szívjegyek: sambac jázmin, narancsvirág

Alapjegyek: borostyán, heliotróp, vanília orchidea

Ted Lapidus White Soul Gold&Diamonds EDP FÚJÓS
Ár: 5 ml 900 Ft, 10 ml 1500 Ft , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml fújós vagy 10 ml fújós üveg parfümszóróban, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Oila

2021. október 26.

A Fragranticán az Alien és az Alien Esence Absolu közeli rokonaként írták le, nem volt kérdés, hogy ki kell próbálnom..... nem mellesleg a parfümőr személye is vonzott...............hááááááááááááááááát....... sem az Alienhez, sem az Essencehez nincs sok köze kifújáskor, inkább kezdetben egy már-már émelyítően édes, nerolis (Gautier Classic-kal itt több a hasonlóság, mint bármelyik Aliennel), kicsit púderes és erősen ámbrás illatról van szó A leszáradás során sokat finomodik a narancsvirágos kezdet, és mélyen beleszippantva kezdek hasonlóságot felfedezni az Aliennel, és akkor már a vaníliás alap miatt az Essence Absoluval is, de számomra itt a virágok között nem a jázmin, hanem végig a neroli dominál, sajnos:( Ha eddig nem tudtam volna megfogalmazni, hogy az Alien hűvös jázminossága tetszik, ez után az illat után egyértelmű, hogy a jázmin meleg interpretációban nagyon nem én vagyok. SOk a vanília, sokkal több és sokkal kevésbé szép az orchideával keveredve, mint az Essence Absolu vaníliás alapja. HOzzáteszem, hogy az egész befogadást meghatározta, hogy másra számítottam, mint amit kaptam, tehát nem az illat rossz - nem is lehet -, hanem az elvárásaimhoz képest túlságosan más. Sokat írtam arról, hogy milyen nem, akkor röviden arról, hogy végülis milyen: Édes. Púderes, vaníliás-orchideás, majdnem gourmand. A mélyben meleg ámbrás. A fej- és szívjegyekben sok a fehér virág, az Alien, a Gautier Classic keveréhez hasonlító módon. Rendkívül egyedi, leírhatatlan, hogy mennyire nem hasonlít semmire így, ahogy van..... az üveg sajnos nagyon rossz minőségű (most nem a design-ra gondolok, ámbár az sem tetszik, de ez szubjektív dolog.) Szállítani nem merném, mert egy másik példánynak egyszerűen lejött a felső része, és kinyílt az üveg, és 100 ml-es ámbrás-fehér virágos parfümnek tocsogott mindenem...... talán azt az illatélményt nem tudom elfelejteni, azért is vagyok ilyen szigorú vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 26.